Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Guess the movie
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
American History X
iubitori de film asiatic,trebuie sa stie

[Imagine: 2hi70cm.jpg]
Dude, ai nimerit, dar asta nu e guess the k/j-drama. E movie. Sa nu stricam scopul threadului Smile
Nu te supara ,dar este film!
Daca e asiatic ,nu trebuie neaparat sa fie j-drama.
American History X

Next


Edit: Ignore me.
Mda, o sa pun si eu un screenshot cu un film cipriot, sa vad daca il recunoaste careva. Sa fim seriosi.

Screenul tau, kiryuu, arata ca un asian yaoi drama.
Uber, vad unde batii si sunt de acord cu tine. Nu am vrea sa devina si topicul asta ceva gen "Ghiceste chinezul". Acum nu e cine stie ce bai daca a pus un screen dintr-un film asiatic, happens, au mai pus cativa pe aici din filme rusesti. Poate e cunoscut, chiar daca nu e tot o sa spuna ce film a pus si topicul merge mai departe 10

Daca se exagereaza am sa fac o regula cu: "Interzis asiaticilor, cainilor si persoanelor inarmate"

Ontopic: Hint?
Cumva e scris la titlu Guess the American or Romanian Movie si eu nu am observat? Sau poate trebuie userul sa va trimita un pm special domniilor voastre Uberwald si North sa intrebe daca se poate sa posteze cutare film? Schimbati titlul si dupa asta daca va posta cineva un film asiatic sau rusesc, sa sariti peste el. Si "dude" stii cui sa ii spui mai bine? Sa ma abtin?
(19-09-2011, 02:43 AM)WildRose203 A scris: [ -> ]Cumva e scris la titlu Guess the American or Romanian Movie si eu nu am observat? Saate sa posteze cutareu poate trebuie userul sa va trimita un pm special domniilor voastre Uberwald si North sa intrebe daca se po film? Schimbati titlul si dupa asta daca va posta cineva un film asiatic sau rusesc, sa sariti peste el. Si "dude" stii cui sa ii spui mai bine? Sa ma abtin?

Nu cred ca ai postat vreodata pe aici, nu inteleg de ce te bagi ca o doamna careia ii place sa rumege iarba in cele 4 stomace.
Fii mai atenta Smile, am mentionat ca nu este nicio problema daca s-a postat un film asiatic sau rusesc, ci sa nu se exagereze, deoarece noi nu le cunoastem oricum sunt o gramada de topicuri de j/k-thing pe aici, ar fi ok ca asta sa fie putin mai curatel.

Multumesc pentru opinie, la revedere.
(19-09-2011, 02:43 AM)WildRose203 A scris: [ -> ]Cumva e scris la titlu Guess the American or Romanian Movie si eu nu am observat? Sau poate trebuie userul sa va trimita un pm special domniilor voastre Uberwald si North sa intrebe daca se poate sa posteze cutare film? Schimbati titlul si dupa asta daca va posta cineva un film asiatic sau rusesc, sa sariti peste el. Si "dude" stii cui sa ii spui mai bine? Sa ma abtin?

Am postat aici de mai multe ori, dar nu cred ca asta trebuie sa te intereseze pe tine. Hai rascoleste paginile sa te adeveresti, daca asta e cea mai mare problema pentru tine - am postat sau nu. Multumesc de raspuns. La revedere.

Din moment ce asta este o clona a userului Wunderbar am sa fac o noua(si singura) regula: De acum inainte nu se va mai posta niciun screen dintr-un film chinezesc, japonez, korean si asa mai departe.
LE4aca un user uita regula si posteaza un screen din cele enumerate mai sus puteti foarte bine sa-l ignorati.
Si asa am scapat si de tacanitele care se masturbeaza la chinezi gay.
Hai pa.

Screenul tau se anuleaza, kiryuu .


Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48