Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Drum nestrăbătut ; Snowy. & AlerimxD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
Mda, mulţumesc foarte mult pentru laude. Nu mi se pare cine ştie ce, dar în fine.
Cum spuneam mai sus, m-am lăsat, însă nu-mi imaginam ca Mirela să-l încheie aşa de repede. În fine, a fost alegerea ei tocmai de aia nu mă bag ~.
După cum bine ştiţi, eu eram " Damon ", adică povesteam din partea lui, deci o să am câteva de spus.
,, Înainte eram puternic şi arogant, iar acum sunt slab şi vulnerabil. " - > nu l-am creat vulnerabil, ci ironic ! Chiar şi într-o situaţie aşa, ar fi fost ironic, dacă aş fi scris eu, dar mă rog.
Annabelle ?! O_O Nu-mi place numele.
,, pentru că s-ar putea să se devină realitate! " - > fără ,, se ".
În rest nu am nimic de criticat, te-ai descurcat minunat ^.^'. Însă e clar că noi două avem un stil total diferit de a scrie. Ţie îţi place să pui multă descriere, mie nu, o folosesc, dar nu aşa de mult ca tine. În fine, ai făcut o treabă bună.
Da, încep alt proiect. În fine, mi-a venit doar ideea şi mi-e greu s-o dezvolt. Dacă încep un capitol, restul vor veni de la sine, dar e greu începutul.
În fine, mă bucur că v-a plăcut această poveste. Într-adevăr, a fost mai scurtă decât ne aşteptam noi, dar avem amândouă puţin timp la dispoziţie acum.

All in all, povestea este terminată.
Rog un moderator să închidă acest topic.
Xoxo, AlerimxD.
Pagini: 1 2 3 4 5 6