Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drum nestrăbătut ; Snowy. & AlerimxD

#51
Mda, mulţumesc foarte mult pentru laude. Nu mi se pare cine ştie ce, dar în fine.
Cum spuneam mai sus, m-am lăsat, însă nu-mi imaginam ca Mirela să-l încheie aşa de repede. În fine, a fost alegerea ei tocmai de aia nu mă bag ~.
După cum bine ştiţi, eu eram " Damon ", adică povesteam din partea lui, deci o să am câteva de spus.
,, Înainte eram puternic şi arogant, iar acum sunt slab şi vulnerabil. " - > nu l-am creat vulnerabil, ci ironic ! Chiar şi într-o situaţie aşa, ar fi fost ironic, dacă aş fi scris eu, dar mă rog.
Annabelle ?! O_O Nu-mi place numele.
,, pentru că s-ar putea să se devină realitate! " - > fără ,, se ".
În rest nu am nimic de criticat, te-ai descurcat minunat ^.^'. Însă e clar că noi două avem un stil total diferit de a scrie. Ţie îţi place să pui multă descriere, mie nu, o folosesc, dar nu aşa de mult ca tine. În fine, ai făcut o treabă bună.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#52
Da, încep alt proiect. În fine, mi-a venit doar ideea şi mi-e greu s-o dezvolt. Dacă încep un capitol, restul vor veni de la sine, dar e greu începutul.
În fine, mă bucur că v-a plăcut această poveste. Într-adevăr, a fost mai scurtă decât ne aşteptam noi, dar avem amândouă puţin timp la dispoziţie acum.

All in all, povestea este terminată.
Rog un moderator să închidă acest topic.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tu ÅŸi eu. Poem în doi. [ Berry ÅŸi Snowy ] Berry. 6 2.782 01-04-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  In drum spre un nou inceput EleNusHa 11 5.898 15-05-2009, 04:28 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)