Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: My world, my oneshots [18+]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5
"Isi trecu pana prin parul lui, simtindu-I mireasma.." Ce isi trecu ?? =))
In afara de asta nu am prea vazut greseli...e marfa :) abia astept nextu......imi plaac oneshot-urile tale!! Im addicted!
In sfarsit, actiune !!!

Ziua trecuse prea repede pentru Ales. Cu fiecare secunda era tot mai sigur ca Novah isi va pune planul in aplicare. Dupa cat il cunoscuse in trei luni, ii banuise intentia chiar inainte ca acesta sa ii spuna.
Tocmai de aceea drumul catre casa era mai lung decat de obicei si vantul batea prea tare. Il mintise, il dorea mai mult decat oricand. Insa nu avea curajul sa ii spuna. Chiar si acum, se temea ca va fi refuzat. De aceea trebuia sa se sacrifice.

Novah privea pe fereastra tacut. Nu mancase nimic toata ziua. Faptul ca isi revazuse iubitul in acea dimineata isi puse amprenta mai mult decat crezuse. De aceea avea de gand sa isi puna planul in aplicare. In acea seara.

Zgomot. Prea mult zgomot. Ales se ridicase din pat, nemultumit, dornic sa opreasca acea sursa infinita ce ii tulbura somnul.
-Ce naiba…
Cuvintele i se topira pe buze cand in fata lui, de pe marginea ferestrei il privea nestingherit Novah.
-TU?! Ce faci aici?
-Tie ce ti se pare ca fac? Intru in camera ta, ii raspunse calm baiatul apoi sari jos si inchise fereastra fara zgomot.
Ales il privea nevenindu-I sa creada. Chiar se intampla? Chiar era in camera lui? Se apropia de el sau totul era o parte dintr-un vis? Probabil era, pentru ca sarutul ce urma ii opri bataile inimii.
-Nu, opreste-te!
Novah se departa de baiat. Se astepta ca acesta sa reactioneze dar nu vroia sa se tina de cuvant. Nu mai vroia. Il durea inima doar gandindu-se ca l-ar putea ranii. Il iubea prea mult.
-Am spus ca nu. Asta nu trebuie sa se mai intample.
-Chiar crezi ce spui, il intrerupse Novah. Asta simti cu adevarat?
Baiatul isi intoarse privirea. Bineinteles ca nu dorea asta.
-Atunci de ce iti negi sentimentele? Spune-mi, da-mi un motiv bun. Lasa deoparte parintii si prietenii. Asta nu mai conteaza. Pentru mine nu mai conteaza nimic atunci cand vine vorba de tine, asa ca spune-mi.
-Novah, eu…eu nu vreau sa te ranesc, dar…nu putem sa continuam…asa. Te rog sa intelegi, nu vreau sa ma urasti pentru asta.

Baiatul suspina, apoi se apropie.
-Se pare ca va trebui fac ce ti-am promis.
Ales isi ridica privirea speriat. Chiar avea de gand…
Insa sarutul ce urma ii spulbera toate suspiciunile. Buzele iubitului sau se plimbau lenes, parca vrand sa ii simta bataile inimii prin acea atingere.
-Asculta, nu te-as putea ranii, nici daca ar fii ultimul lucru pe care l-as face. Nu te speria, stiu ca vrei acelasi lucru, tocmai de aceea mi te vei darui de buna-voie.
-Nu ar trebui sa fii asa sigur pe tine, spuse Ales deranjat de acele cuvinte.
Novah isi baga mana sub tricoul lui, apoi ii raspunse.
-Privirea ta infometata spune totul.

Novah se apropie de baiat pana cand acesta cazu pe pat. Se apleca si il saruta lung, simtind cum acesta ii raspundea incet. Isi cobori buzele pe abdomenul lui Ales, facandu-l sa geama.
-Ales, ai grija, il avertiza iubitul sau. Nu ar fi bine daca s-ar trezi parintii tai, nu?
Insa acesta nu ii raspunse. Isi inchise ochii, absorbit de placerea. Si chiar daca erau la inceput, il simtea in interiorul lui.
Novah zambi multumit,vazand reactia acestuia, apoi ii dadu jos pantalonii, facand la fel cu hainele lui. Ramasi in lenjerie, acesta ii infiora corpul cu saruturi care cereau mai mult.
-Ah, nu stiu cat mai rezist, exclama Ales inchizandu-si ochii.
Auzindu-l, baiatul isi baga mana in boxerii lui, facandu-l sa geama ca apoi sa isi astupe gura cu mainile.
Muscandu-si buzele de dorinta, Novah il mangaia incet, apoi isi introduce un deget in anusul baiatului, facandu-l sa scoata sunete innabusite.
Era la fel de stramt si placut ca si prima data. Il penetra incet, abtinandu-se din greu, apoi incepu sa se miste incet, pentru ca apoi sa mareasca pasul, simtind cum iubitul sau tremura sub el. Era o senzatie unica, sa il simta atat de excitat. Ales isi baga unghiile in abdomenul lui, respirand greu. Il impinse mai adanc si simtea cum, cu fiecare miscare se contopeau pana cand erau o singura fiinta. Era un ritm nebun care nu putea fi explicat, o placere interzisa care crestea pana cand nu avea limite.
Era al lui, doar al lui.

Incetinind, Novah simti cum explodeaza cand ajunse la orgasm odata cu iubitul sau. Se prabusii peste el, tragand aer in piept si incercand sa se linisteasca. Il privi pe baiatul de langa el cum facea acelasi lucru. Inima ii batea nebuneste si doar la gandul ca nimic nu il va mai putea opri sa il aiba, un zambet ii brazda fata.

The End
Prima dau edit după ce citesc.
postpreascurtblabla

-------- Edit ---------
Yayyyyyyyyy :x. Eşti nebună şi totuşi mi-a plăcut enorm. Yaoi, zici ? : )) Păi da cu siguranţă [ scuze m-am tâmpit ]. Ai descris super tare 8-> şi nu-mi plăcea înainte genul ăsta, acum sigur îmi place =)). Deci naraţiune ai avut, descriere din plin şi dialog care ţin să precizez nu a fost deloc sec.
Îmi place cum scrii, deci să faci cât mai repede un nou one-shot.
:bye:
Doamne O.o Stai sa imi revin din soc -_-'. Interesant capitol :> Si oneshot:> Descrierea este buna dar parca ar mai trebui. As fi vrut sa stiu cum aratau locurile :">. Naratiunea e buna :> Actiunea la fel :> Putin scarboasa faza cu anusu da merge :)) Avand in vedere ca sunt gay... O.o In rest nimic.
OOOH MAAH GAWD !!!
Mi-a placut la nebunie!!! Deci e oficial, yaoi-ul a devenit pasiunea mea =)) Nu ma asteptam sa-mi placa dar e atat de cute si sincer... Ma asteptam la o descriere mai detaliata la *scena yaoi* o//o
Anywayz sper sa mai pui yaoi oneshots si gambate la scris onee-san!!
Cum sa ma exprim mai pe scurt? :-?
E MAGNIFIC! O_o Iti ador modul de a spune lucrurilor pe nume, plus actiunea asta incitanta :>! Imi place la nebunie:X!

Singurul lucru pe care il am de comentat este ca prea repeti '' baiatul '' sau numele respectivilor de mai multe ori consecutiv. In rest nimic :]

Spor la scris in continuare! :*
Mersy ca mi-ai trimis anuntul!!
Foarte Dragut!>>Mi-a placut...ca de obicei, tot preferatu e Novah:))...
A fost un sfirsit tulburator si fascinant....omg>>>ce pereche yaoi-ana*______*
\cind incepi o alta tema ma anunti^^!
Scuze, scuze, scuze ca nu am venit p`aici cu un comment.
Mi-am uitat. >.>
Btw, da-mi voie sa-ti spun ca a fost un capitol pe care l-am asteptat cu sufletul la gura. 8->
A fost foarte tare. Mi-a placut cum a decurs actiunea si ai avut de toate. :]
Cum am citit titlul capitolului, am zis " GATA, in sfarsit ceea ce asteptam de mult " : ))
La inceput am crezut ca Ales avea sa-l evite pe Novah incontinuare, dar uite ca nu a fost asa.
Mie una imi plac one-shot-urile tale, asa ca le astept si pe urmatoarele. >:d<
Baftaaa.
Ohayoo mina. Etoo, am revenit cu un oneshot, ceva mai special insa. Acesta se refera la o parte din sentimentele mele si cum incerc sa le descriu. Astept critici.

Tine-ma de mana…nu imi da drumul , te rog…

Cuvinte repetate obsesiv de mintea mea obosita. Ma intreb de cat timp privesc pe fereastra. Caut ceva anume, nu stiu ce. Am speranta ca atunci cand voi gasii raspunsul poate, doar poate, voi simti acea mangaiere. Iti duc dorul, de mult timp nu ti-am auzit glasul, de prea mult timp sper la ziua in care te voi vedea in fata portii si iti voi sari in brate innebunita de fericire. Oriunde ai fi, vei veni la mine si imi vei spune cat de mult ti-am lipsit, nu-i asa? Spune-mi, am dreptate?!
Ma ridic. Mintea mea ma ghideaza insa eu nu mai bag in seama nimic. Nu stiu ce voi face, cum am sa stapanesc atat durere, gata sa imi rupa inima? Spune-mi, tu stii cat doare? Te-ai gandit vreodata cat ma faci sa sufar?
Dar de ce sa faci asta. Esti mult prea egoist si in acelasi timp mult prea bun cu mine ca sa imi mai pese de cum ma simt.

Ma asez, nepasatoare. Intind mana dupa ceva insa nu stiu dupa ce. Mintea mea actioneaza automat si corpul meu se supune. Ce am de gand sa fac? Dar ce ma conteaza? Ti-ai luat 'ramas bun', asta inseamna ca nu te mai intorci? Sau cuvantul potrivit ar fi fost 'adio'...de ce ma amagesc...
Simt o durere scurta. Oare ce s-a intamplat? Ah, probabil ca m-am lovit din neatentie. Nu imi aplec privirea, acea durere nu inseamna nimic. O suport prea usor si tu esti cel care m-a antrenat in aceasta arta. Datorita tie, acum stiu ce inseamna durere sufleteasca. Eu, care nu as fi crezut niciodata ca voi fi in aceasta ipostaza.
Rad. Ma simt umilita. Cine ar fi crezut ca iti voi da dreptate? Cand mi-ai marturisit ca nu va dura, nu te-am crezut. Cat de naiva am putut fi. Si cat de patetica sunt acum.
Simt cum ametesc. Oare cat sunt de obosita? Incerc sa ma ridic insa corpul meu refuza. Imi aplec privirea uimita. Ce e acel lichid rosu de pe jos? Din cate tin eu minte, nu am varsat nimic.
E sange. Sangele meu.
Al meu? Cum sa fie al meu? Nu tin minte sa ma fi taiat. Ar fi trebuit sa simt.
Ma tin de masa si mai fac o incercare. Simt cum cu fiecare secunda viata se scurge din mine. Ce sa fac? Are rost sa mai salvez ceva? Nu mai am nimic. Ti-am daruit tot si asta am primit in schimb. O nebunie ce ma face nepasatoare cand vad cum viata mea e pe sfarsite. Siroaie de sange sunt varsate in jurul meu si eu, asteptand o salvare.
Asaaa.
Let's see.
Ti-am mai spus ca imi place cum descrii ? Mi-a placut, dar si pe mine m-ai lasat in ceata, la faza cu sangele. : )) Trebuia mai multe detaliiiiiii~. Stii doar ca eu am ceva cu ele. ; ; )
La ce am citit parca ai fi descris sentimentele mele. : | : ))
Greselile au fost mentionate, asa ca numai are rost sa le mai spun si eu, nu ?
Ah, titlul de asemenea m-a atras, dar punctele alea de suspensie, il cam strica. :]
Anyway, spor la scris si baftaa. >,d<
Pagini: 1 2 3 4 5