Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Agnostic, trebuie sa mai fie ceva acolo, undeva. Ma doare capul cand incep sa ma gandesc la religie :<

Ce ai prefera sa vezi: un film cu fantome sau unul cu zombie?
Unul cu fantome, sigur. De zombie mi-e frica cel mai tare. Prefer sa ma uit la toate pocitaniile, mai putin la zombie. Cand eram mai mica m-am uitat la un film d-asta cu o armata de zombie cum le scoeau plamanii, rinichii etc si am ramas traumatizata =]] In plus fantomele mi se par cute uneori. Bine, doar in desene animate =]] Dar nu mi se par la fel de infricosatoare ca zombie.

Next : Soarele sau luna?
Luna. Luna mi se pare mult mai misterioasa, interesanta, captivanta etc. Mereu mi-a placut luna enorm, mai ales cea plina. Nu-mi place soarele, nu-mi place caldura in genereal si e enervant cand sta sus pe cer ca nebunul si arde totul. Nu-mi place ca ma orbeste, nu-mi place deloc. Fara nicio indoiala merg pe varianta cu luna.

Next: tema veche de pe Zup sau asta noua?
Tema noua desigur. Imi place mult mai mult, mai ales ca foloseste tot ecranul, desi asta ma face sa ma simt ca spamez cand scriu prea putin

Platina sau aur?
Platina.
*preaputinecaracterepreputinecaracterepreaputinecaracterepreaputinecaractere*
Romance sau Horror?
[posturi unite]
Platina.
*preaputinecaracterepreputinecaracterepreaputinecaracterepreaputinecaractere*
Romance sau Horror?
[posturi unite]
Platina.
*preaputinecaracterepreputinecaracterepreaputinecaracterepreaputinecaractere*
Romance sau Horror?
Prefer mai mult horror, dar am momente cand optez pentru romance. Daca e vorba de un film sau o carte, aleg in majoritatea timpului horror. Daca, sa zicem, ar fi o intamplare reala din viata mea, cu siguranta aleg prima varianta. 21

Next: Spalatul pe cap cu gelul de dus sau spalatul pe corp cu sampon? 15
erm, cred ca optez pt a 2-a varianta, adica spalatul pe corp cu sampon. prima varianta inca n-am incercat-o 21.

V for Vendetta ori American History X?
V for Vendetta. Clar, fiindca e un film care mi-a dat fiori pe sirea spinarii, mie mi-a placut.
Deci aleg primul film. <3

Ce alegi: untura pe paine sau margarina pe paine? 21
Doamne apara... nici una din ele. 22 Amandoua sunt suficient de gretoase incat sa faca o mancacioasa ca mine sa-si piarda imediat pofta de mancare. Am si eu chichitele mele...

Star Trek sau Doctor Who?
Aleg a doua varianta, Doctor Who. L-am vazut pe Animax si mi-a placut extrem de mult. E pur si simplu.. grozav. Din punctul deu de vedere, e foarteee interesant si-l recomand 3.

Next: Pateu sau branzoaica? [ =p~ ]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21