Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Prezicem viitorul
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
gip? vrei sa spui jeep? :]

un "gip" + un manelist= romanul tipic 21 pentru ca mai nou numai dinastia intalnesti -_-'

celular + sapun =????
celular + sapun =????
Face cunva unu' baie si se spala cu sapun in timp ce vorbeste la telefon? Cred ca o cearta. De ce? Sa vedem... te speli cu sapun pe maini, la baie. Iti suna celularul, te duci in dormitor si cand vrei sa apuci de celular sare pe sus, din cauza ca mainile sunt alunecoase, face varza un tablou. Vine mamica acasa si ... incepe cearta.
Luka Mersi mult de corectare : * O sa fiu mai atenta XD
@Color hearts
ai uitat ceva

on
celular + sapun
cred ca as cofunda celularul cu sapunul la cat de aeriana sunt 71.

Next:
rosii+ om=?
rosii + om = suc de rosii 21

next:
13 septembrie + copii/adolescenti=?
Plictiseala. De ce? Simplu, nu au ce face asa ca se plictisesc pana se plictisesc de plictiseala.
Sau asta doar un cazul meu : )) As fi in stare.

Serket . Mersi am uitat sa pu nextul. Si eu sunt tare aieriana.

Next: Cutit + emo = ?
Nu e atat de greu : ))
Cutit + emo = nebunie
De ce ? Pentru ca mereu cand vezi un emo cu un cutit in mana nu face decat sa isi planga de mila pana se taie sau se omoara cu mana lui .

Scoala + Elevii = ?
Cradina zoo
Va dati seama ca "elevi" sunt asa niste "ingeri" pana il inpinge pe unul de pe scari.
Aceste doua cuvinte nu merg bine impreuna, e ceva... un elev uraste scoala si scoala uraste copii, ca de la noua ce era ajunge mai rea decat in vremea lui basvante chioru. Parerea mea, cea "minunata" de da in gropi singura.

Next: O amanta + un detectiv = ?
Nici eu nu stiu ce iese : )) E pusa la nimereala. Chiar vreau sa vad ce nascociti.
O amanta + un detectiv = Bataie XD
Why ? Ei bine pentru ca probabil detectivul iar spune sotiei acelui barbat care are amanta, ca sotul sau foarte " fidel " si " credincios " are o amanta, beata femeie cred ca ar lua-o pe aia de par si ar sterge tot cartierul cu ea :]] =]] Cel putin eu asa as face :]] =]]
Next : Clasa + Elevi = ? [ as avea un raspuns dar va las pe voi :]] ]
Clasa + Elevi = Galagie
Sau cel putin asa e in clasa mea,din fericire suntem doar a 6-a deci nu au inceput inca baietii sa vorbeasca vrute si nevrute xD
Next:
Televizor + portocale =
(lol,wut? xD)
televizor + portocale = ?

Hm... = "Fructele iubesc Granini ! " :]]
baieti in bikinii + bataie cu perne= ? [15]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10