Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Prezicem viitorul
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
21 O sperietura de moarte. De ce? Bunica mea e moarta sa o vezi la 12 noaptea pe canapea cu telecomanda in mana uitanduse la o telenovela , as face infart 21 ce draqu.

Manele+ o melodie rock=?
Eu deja am o idee , si nu e de bine.3
manele +o melodie rock = paruiala intre fani. Pentru ca vin fanii lu Gutza si zic "Ce ie prostia aia care acopera melodia noastra, neamuleee? Haoleooo! Pirando, adu' batele!", iar rockerii zic " Ce e maneaua aia mizerabila care ne acopera muzica? Aduceti cutitele!" Sfarsit. ^_^
unt + perete =? Nu stiu ce ar putea iesi de aici. 21
Hmmm interesant topic21

Unt + perete : Muste pe perete21 De ce? e imposibil sa nu apara vreo musca sau vreo insecta dupa si pentru ca pur si simplu nu mi-a venit alta idee in cap4.



Anime+viata reala ....oare la ce va ganditi?39
Anime + viata reala = pedeapsa pentru ca parintii te prind uitandu-te la hentai. (Am vazut destule cazuri. 21)
soare + bikini= ?
Soare + bikini= Acum depinde... Niahahah dacă te referi la Soare, puştiul ăla dubios de negru care stă sub cort cu piciorul rupt peste drum, sau la soare ăla de pe cer... Dacă e primul soare => vânzare şi bacşiş. E al doilea soare => Ligt cu insolaţie. O să mor. Niahahaha

Căpşunicile războinice + Păhărelele marinar.

Hai că am fost generoasă, niahahah.
Of: Reveuse de ce ai patit si tu?21 Glum10


Căpşunicile războinice + Păhărelele marinar.: Nebunie curata21 Ar ajunge Capsunicile sa puna stapanire pe pahare si totodata pe mine , s-ar alia ca furnicile si m-ar manca pe mine:-S....


Basescu + Geoana.....ma luai cu politicaZuppy03
Of: Nu eu.
Basescu + Geoana = scandal 88 Pentru ca inseamna alegeri pentru ca alegerile inseamna bataie si insultesi Geoana presedinte pentru o seara.
Next: Bere + mici =? 21
Bere + mici = Un gratar complet Zuppy04. Fara bere n-ar mai avea farmec21


Gay + Lesby= ??? hmmm39
Gay+Lesbi:

Gay si Lesbi= dispreturire intre "feluri". Ca nu se suporta unul pe altul 21


mancare+o fata= ? [ am cv ideii despre asta 21 ]
mancare+o fata

Pai cred ca o sa iasa o cina foarte romantica:]]

Next: inghetata+muzica=?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10