Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Sunt la inceput de drum in ps asa ca pentru a ma imbunatati am nevoie de critici multe... 10
Fiind noua nu stiu prea mult in program doar:sa aplic rendere,sa aplic brushuri,sa scriu,.. si alte cateva chestii
Sper sa ma perfectionez cu timpul.Pentru moment acestea sunt operele:
1)[Imagine: untitled-1.jpg]
[Imagine: hg.jpg]
2)[Imagine: nn.jpg]
[Imagine: hhh.jpg]
3)[Imagine: hyh.jpg]
[Imagine: loly.jpg]
4)[Imagine: hgjkmpfdgdfg.jpg]
[Imagine: fff.jpg]
5)Actualul meu set.

Prima parte sa sfarsit =^.^=

Soundwave

Sunt ok pentru un inceput in Photoshop. Daca te vei tine de treaba si vei studia cateva tutoriale vei deveni mai buna.
Sunt un inceput foarte bun... Bravos...
Sunt reusite... Ai reusit destul da bine sa potrivesti culorile background-ului cu personajul.
Eu consider ca cel mai bun este av 3 care e destul de simplu dar e de mare efect.
Cat despre sig 4 fundalul nu se potriveste deloc cu personajele. Background-ul are prea multe culori (galben, portocaliu, roz...) care se potrivesc intre ele dar nu si cu pers.
In concluzie: ai talent si sper sa continui ca sa te perfectionezi.
Tine-o tot asa!!!! Smile
Am venit cu alte cateva seturi noi:^^ sper sa va placa:
[Imagine: uuu.jpg]
[Imagine: JJJJ.jpg]
[Imagine: 58a8ea0e.jpg]
[Imagine: jkkk.jpg]
[Imagine: gh.jpg]
[Imagine: hj.jpg]
wow....chiar esti talentata Misa...
as fi vrut si eu sa pot face asa ceva dar mie nu imi merge photoshop-ul 2 si trebuie sa folosesc Photo Filtre care nu e prea bun....20
oricum....keep up the good work 3
un nou rand:
va rog comentatile si dati-mi sfaturi ca stiu ca au si defecte iar daca nu mi le spuneti nu le pot corecta^^

1)[Imagine: tthtth.jpg]
2)[Imagine: u.jpg]
[Imagine: un.jpg]
3)[Imagine: uuu-1.jpg]
[Imagine: -p0.jpg]
aici mai am un set cam simplu desigur dar... am incercat

[Imagine: u-1.jpg]
[Imagine: unti.jpg]

mai am si alte seturi dar din pacate nu le pot pune decat dupa pasti.
ps:srry pt duble post dar nu merge editul.
Destul de dragute. Le voi comenta doar pe ultimile patru, caci, in fond, ai mai evoluat ceva de la primele.

First: cam simplu, dar imi place bg-ul. Nu-mi prea dau seama daca-i brush sau c4d, dar tin sa merg pe c4d. Mergea un text, sau daca n-aveai idei pt unul, puteai sa-ti treci nick-ul.

Second: e mult mai bun ca primul. Avatarul e chiar bine facut - fara prea multe elemente ce-ar putea da aiurea. Sig-ul, este si el bun. Mi-ar fi placut sa fi folosit alt font, dar e bun si-asa.

Third: aici chiar ca n-am ce comenta. Acesta este cu siguranta cel mai bun set pe care l-ai facut.

The last one: mi-ar fi placut sa folosesti si niste brush-uri, nu numai c4d. Asa pare prea simplu. Mult prea simplu.

Sfaturi: salveaza sig-urile in format PNG. Vei vedea ca vor arata mai bine, dupa calitatea imaginii.
Mai ia font-uri de pe net [un site foarte bun este acesta. Gasesti o gramada aici].
Brush-uri ... in unele sig-uri nu le folosesti deloc. In unele sig-uri dau bine c4d-urile [ca de exemplu cel cu "Blue eyes". Dar in altele nu prea].
Presupun ca sti de deviantart si de brush-urile/c4d-urile pe care le poti lua de-acolo, asa ca nu ti-l mai dau.

In rest, astept sa vad si alte sig-uri ^^
am revenit cu noi creatii:
1)[Imagine: gg.jpg]
[Imagine: fff-1.jpg]

2)[Imagine: u-2.jpg]
[Imagine: uyi.jpg]

3)[Imagine: tt.jpg]
[Imagine: trrr.jpg]

4)[Imagine: pp.jpg]
[Imagine: jgg.jpg]


cam atat.mai am dar nu pot pune mai mult de 10 4 poze.so nici o critica?
Okay...ma aflu si eu aici. Nu prea ma pricep, asa ca nu pot sa le critic din punct de vedere tehnic.
Insa imi plac, adica ochiului meu ii plac. Preferata mea e cea cu I'm not emo
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14