Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

stuff

#11
Epicupdate 4

Hope

Goodnight, my lover

Marcela Bovio

Bogdan

Aurie the pixie

Demon Eyes

O pag manga

Moonchild

Avatar the last Airbender artline

Tsubaki


Ca ustensile am folosit creioane, creioane colorate, markere, tus alb, linere si alte chestii de gen :"D

#12
Imi plac toate desenele facute de tine. De ce nu participi la theard-ul deschis de flaw: Manga pentru incepatori? Ai fi buna sa ajuti si pe altii dar si sa fii laudata pentru caa faci manga-uri foarte frumoase.
Cred ca folosesti si photoshop pentru culoare si linii ori alt program. Imi place foarte mult! ^^

Si cele yuri sunt fantastice 3 continua tot asa! 3
[Imagine: 49785]

#13
Thx :"D

Mi-a zis Flaw de thread, si daca or sa se posteze schite, nu voi ezita sa vin cu sfaturi. E bine ca a deschis threadul ala, ptr ca daca voi fi vreodata in impas cu o pagina, voi avea unde sa cer ajutor.

Nu folosesc photoshopul decat ptr contrast ptr ca scannerul imi f*te culorile. Altfel, sunt lucrate 99% traditional :p [mai putin hope si goodnight, my lover unde am schimbat culorile]

#14
Aa.. foarte super dawn! Smile

Sunt traditionale si este bine! Desenezi minunat sa stii nu am de comentat. ^^
Sper sa mai aduci desene aici.

Da, FLaw a avut o idee foarte buna cu manga pentru incepatori. Poate te vad pe acolo 3
[Imagine: 49785]

#15
Fresh from the oven


The misadventures of Chloe and Vanir pg 2


la asta ma intereseaza pareri. nu ma luati cu needs screentones, cause i just haven't gotten to that part yet 4

#16
Cum se putea sa lipsesc sa comentez aceste foarte foarte frumoase desene? Oo ador cum desenezi. Desenezi frumos si ai ce arata lumii. La manga te pricepi chiar foarte bine, si tine-o tot asa in continuare. Nu pot comenta foarte mult, deaorece nu am ce sa comentez asa de mult. Desenele sunt minunate 3 Succes in continuare la desenat, si mai astept desene <3

#17
Buna!! Am vazut ca ai un desen cu Avatar the last airbender..sunt o fana disperata...si pot spune ca pe aang,katara si toph i-ai desenat superb,ceilalti baieti nu stiu cine sunt..ca nu sunt nici sokka,nici zuko..22 in fine..
desenezi foarte bine..am vazut ca mai ai tu niste desnema mai ..45 asa ..O_o dar..toate bune si frumoase si la locul lor...contiuna...
Paa!!!

#18
sibel @ mersi :"D

௰that_little_crazy@ fix zuko si sokka sunt 24)

Tsubame manga

The raven and the hummingbirds

Melancholy

Frankenbunny xDDD

Psalm 23, desi nu e gata, nu ca as stii ce sa-i mai fac

[Imagine: dscf1460.th.jpg]

#19
1.La tsubama nam cuvinte...e un manga frumos>>>mi-a placut gestul cu umbrelaSmile
frumos manga!
2.Mi-au placut mult aripile fetei...si ideea e minunata!
3.A treia imi place foarte mult, pe fundal negru>>arata uimitor!
4.Ce iepuras nice>>>dar a cui era bandajul?21
Succese in continuare...esti foarte buna la ce faci^^

#20
Mersi, Mitch ^^ Also, e Tsubame, care in jap inseamna randunica^^. Iar bandajul e al iepurasului, e de design :"D

La ce mai lucrez zilele astea:

[Imagine: dscf1468b.th.jpg]

Astept sfaturi si pareri, stiu ca vg caramizile's cam iesite din perspectiva, dar o sa le repar



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Andy's stuff Andy :3 4 4.089 28-06-2013, 01:24 PM
Ultimul răspuns: Aggie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)