Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Rapita de vampiri

#1
Wow.E foarte tare noul capitol.Imi place mult comportamnetul Andreei si deabea astept sa vad ce se mai intampla cu ea si cu Lorcan.E foarte tare.Actiunea e foarte bine dupa parerea mea,dar se stie ca nu sunt experta la asta.Greseli de tastare nu am vazut si chiar daca as fi vazut nu le comentez ca oricum eu sunt regina greselilor de tastare:)).Sper sa pui cat mai repede cap 3.Pa si succes la scris:*
Bleidy e sora mea si cine se i-a de sora mea inseamna ca sa luat si de mine si va da de necaz.

High and mihty color,Good Bye:
http://www.youtube.com/watch?v=04x9dnP0f2A

[Imagine: chibi_4812.gif]
, chibi-ul lui Yoko-sama

#2
Buna!Chiar ca imi place la nebuuunie .. :X!!!!!!!!!Inafara de commentul meu nu mai trebuie decat ink o persoana sa iti lase comm si pui nextul !Ce pot spune despre poveste :
-Greseli: nu am vazuto decat pe asta " sa ad" si era banuiesc "sa vad " dap .. sunt foarte rea ..dar asta e !In rest e super taree!nam cuvinte..
-dialog este :-??.. si ar mai fi ceva Fata asta e nepasatoare rau ;))si Lorcan e tare dragut din cate lai descris .Succes in continuare!pa
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]

#3
Buna!:* Multumesc mult ca mai anuntat ca ai continuat povestea. Chiar ma bucur ca ai continuat povestea si pot spune ca de obicei ca este un capitol minunat. Totul a fost superb si deabea astept sa vad ce urmeaza. Singurul lucru pe care il pot critica a fost o mica greseluta de tastare:)). Dar de fapt nu critic ca n-am de ce. Ai creat o poveste minunata. Mult succes in continuare si deabea astept capitolul urmator! Ja ne!:X:*
Bleidy e sora mea si cine se i-a de sora mea inseamna ca sa luat si de mine si va da de necaz.

High and mihty color,Good Bye:
http://www.youtube.com/watch?v=04x9dnP0f2A

[Imagine: chibi_4812.gif]
, chibi-ul lui Yoko-sama

#4
Buna!Desi am citit capitolul cu cateva zile inainte , nu am mai lasat si coment ..asa ca am revenit acum .Niciodata nu e prea tarziuu:p..deci ..ca de obicei nu prea am ce comenta la tine .Este foarte frumos capitolul , dar mai ales ficul in intregime .Cred ca ti-am mai spus cat de mult imi place ficul asta , nu ? ;)).Mult succes in continuare :*!Si astept nextul cu nerabdare!!
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rapita de vampiri Me_Samy 22 17.323 21-04-2012, 08:44 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  [split] Rapita de vampiri Wanna 11 4.705 14-07-2011, 08:28 PM
Ultimul răspuns: Hasamy lost vampire
  The Immortals [vampiri] Sorynna 14 8.075 23-11-2010, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Sorynna
  Limita nu se impune [vampiri] Alexi 37 18.669 27-08-2010, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Vampiri si Povesti de Dragoste [yaoi] Aliss_anime 10 11.058 26-03-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)