Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Rape me , my friend

#1
Deci e... stai sa'mi gasesc cuvintele potrivite :))
Excelent, tare, grozav si tot ce vrei tu :d... Sincer, nu'mi imaginam ca un baiat sa scrie asa de bine un fic yaoi O-o E o mare noutate :))
Oricum, greseli de tastare nu am vazut, asa ca tot ce mai pot spune este ca vreau continuarea...

Gambate >:D<
[Imagine: tumblr_m5081nasq41qi2adeo1_r1_500.gif]
Love? No, I prefer vodka <3

#2
God GOd God God God! GOOOOOOOOOOOOOOD!
Baa, ce javre de oameni, sa-mi bag picioru`! Sunt mai revoltata ca in realitate :-l Ce le-as face, ce le-as face! :-l Freddy, vino, beibe, ca ti-a gasit Gabytsswh victime >:)

Termin, termin!
Oh, God, ce scarbe! Cum sa ii faca asa ceva? O_O Si de-as stii ca asta se intampla numai in fic, insa am vazut atatea cazuri ce se intampla si in realitate! God!
Imi place perspectiva ta de a vedea lucrurile si a le pune in practica si aici, e intr-adevar de apreciat.

Bun, in sfarsit ajung sa se reintalneasca. Sper totusi sa nu se intample ceva rau cu Elian, sa nu fie ranit sau mai stiu eu ce:-s.
Si, cum se putea si nu se putea, je viseaza yaoi, yaoi-ista maniaca ce sunt >:)

Incantator capitol >:D<
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#3
Yeeei...inca un capitol...incepusem sa cred ca nu mai vine. Genial si mai lung...si se pare ca Elian se mai inmoaie si Lex tot minunat ramane. Deeeci...intrebarea mea pt tine e: Nu-i asa ca Lex o sa ii faca ceva? ( vreau yaoi....nu ma baga in seama prea tare...scrie ce vrei tu sa scri...ca tot e minunat) Adu nextu....hugs from Aisu
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#4
Neko's here again ! >:D<
Si wow ,am prins si eu un capitol mai din timp ...
Capitolul acesta a fost impecabil(cum spune si Kt.Kat :)),ca toate celelalte @-)
Felul cum s'a comportat Lex ma uimit putin si imi place ca si el il tachineaza putin pe Ellian :yes:
Iar de Ellian(...aww :X ^//^) nu mai zic: e asa dragut ,si felul cum incearca sa fie incapatanat desi e speriat si timid ,si cum ii tine piept lui Lex ,ahh...toate astea il fac si mai adorabil
:chuu:
Mai pe scurt : mi'a placut capitolul enorm, and i'm very excited about the next :perv:
so GAMBATE la scris >:D<

ja ne! :bye:

#5
(25-02-2011, 05:13 PM)London A scris: Asta e fic?:| Sti ce? cred ca e varza si toti prostii ti-l citesc=)))
Te crezi baiat?Hai las-o ca nu esti.Baietii nu scriu asa.Te crezi gay:| doamne=))) recunoaste ca esti o p****.Ai vrea sa ai p*** dar n-ai.Esti fata:-j Lasa-neeeeee lasa-neeee
Ti-am citit fisa la noi veniti:|
Vai,tu.''mori toti'' dupa tine.Jalnic.f**k off:-h[posturi unite]
sa primesc ban,ma doare-n cur.
=))=)))
bllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllll

London, eu chiar nu te înţeleg. Dacă nu îţi place, nu citeşti. Nu cred că aveai vreun drept să îţi baţi joc de Eric. Puteai să îi critici lucrarea şi să îi spui ce nu îţi place, nu să aduci jigniri la adresa lui. :|

Şi dacă e fată/băiat ce contează? Cu ce te deranjează?
Şi nu înteleg ce este cu atitudinea asta... ce contează orientarea sexuală? Crezi că este o boală sau ceva ?

Acum scuză-mă, nu vreau să fiu răutacioasă, dar dacă ai venit să îţi baţi joc de munca altora, mai bine ai pleca. :|
Nu tolerez persoanele care îşi bat joc de munca altora. :|

#6
Hello my dear friends ^^ ce bine-mi pare că s-a ieşit cu ceartă să spun aşa. Înainte de a mă lua de de domnişoara de 21 de ani care e Varsător şi are clone, vreau să mă iau de userii ăştia care n-au zis nimic niciunui moderator, trec cu vederea, data viitoare, primu mod pe care-l vedeţi online să îi transmiteţi această bucurie că s-a apucat unu/una să înjure pe la ficuri/orice topic.

În ceea ce o priveşte pe domnişoara London sau Hope for Sadness, data viitoare incearcă să fi mai discretă cu clonele pentru că ipul nu minte şi degeaba o să încerci să îmi spui că nu ai clonă că eu vad clar că ai. În al doilea rand, ban permanent pentru înjurături şi atac la persoana.
N-ai tu treaba daca Eric e fată/baiat/marţian daca îi place yaoiul/yuri bla bla.


Şi apăratorii pacii [astia de mai sus] mai terminaţi că nu s-a sfârşit lumea.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#7
Hy :x:x:x ce super tare a fost acest capitol.
Mi-a placut enorm, ai descris totul foarte bine, si se vede ca ai evoluat foarte rapid, comparand primele capitole cu acestea.
Elian,dupa cum am zis imi place mult si sunt foarte nerabdatoare sa aflu cum va reactiona atat el cat si Alex. Totusi, inca sunt niste strainii unul fata de altul, asa ca de abia astept sa scrii si sa postezi cum va decurge actiunea in continuare.
Succes si spor la scris! Kissu:*
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#8
That was awesome! Mi-a placut foarte mult scena de sex dintre Elian si Lex, descrierea este okay (oricand se poate si mai bine, dar chiar imi place). Ai un stil foarte dragut de a scrie si ma bucur sa observ ca se imbunatateste cu fiecare capitol.

Nu am nimic de criticat, totul a fost super si ma bucur ca ai povestit asta din perspectiva lui Elian. (oarecum ma asteptam la asta) Abia astept urmatorul capitol! Succes!
[Imagine: LCGbvGa.png]

#9
In sfarsit eu sun prima ( doamne cat de mult am asteptat asta). Capitalul a fost absolut suuuuperb. Elian este asa un dulce ( te face sa te gandesti la lucruri neortodoxe :))). Lex este...demn de admirat. Este schimbator si indecis si...asta mi se pare bestial ( nu intreba de ce ca nici eu nu prea stiu)
Sa vedem ce surprize aduce nextul. Byeeeeee maaaa
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#10
Sal....vad ca cam emult nai mai pusnextul...si inseaman ca sa finisat...mai bine scrie end...sau ceva caci tot cred ca mai tre sa faci un next pu fic...e suuuuuper chiar si daca nu inteleg ce debil trebuie sa fii ca sa faci asa ceva(ceea ce sa intimplat la bar cu fetele celea),am in vedere era chiar in fata lui si tot:))
[Imagine: altairsignatureanime2.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My poems + a friend Akane Hime 11 4.830 14-12-2011, 06:27 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Rape me , my friend Eric 77 44.497 06-11-2011, 08:16 PM
Ultimul răspuns: Kato
  Rape me , my friend Eric 2 3.437 23-02-2011, 06:45 PM
Ultimul răspuns: Eric
  True friend Abbeh. 6 3.769 22-05-2010, 04:02 PM
Ultimul răspuns: sickness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)