Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

signatures?o.O

#1
uhhmm pai am facut rost de photoshop shi i-am distrus creierii lui kaori ..shi chinui ps-ul...nu am citit tutoriale ori chestii de genul..pur shi simplu am aflat care e marime shi hmm...asta mi-a ieshit (cloooeseee youuurrr eyyyeess orr dyyee)

[Imagine: altsig.jpg?t=1188031408]
s-a intamplat ceva cu renderul shtiu X.x..nush de ce!..

[Imagine: blabla.jpg?t=1188031533]
mdaa...v-am zis sa inchidezi ochi....

[Imagine: Untitled-3.jpg?t=1188031656]
mda..intzelegetzi ceva de aicia??O.o

atzi inchis ochii sauv-atzi uitat treaba voastra 4..sper ca nu atzi murit..so ce credetzi?

sunt bigg biigg begginer iar sig-urile astea au fost printre primele mele siguri facut..primul ala care are ceva renderul e al doile apoi ultimul al treilea shi cel din mijloc al patrulea cam asha oricum am de ceva timp ps-ul dar nu il folosesc foarte mult 4
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#2
Asa. Am trecut si eu pe aici si mam gandit sa iti las un Reply. Smile
1. La textul de sus cred ca mergeu nishte Blending Options sau ceva asemanator cum este la "dark_anime". Fundalul este destul de interesant dar poza sia cam pierdut un pic calitatea. Si este un pic cam monocroma.

2. Efecte sunt destul de interesante, textul cam simplu (incerca sa mai adaugi ceva efecte la el) Ai exagerat putin cu contrastul si culorile. In rest e foarte dragutza.

3. Nu stiu de ce dar asta imi place cel mai mult. Fundalul e putin mai aglomerat fata de render-ul simplu. Se intelege putin mai greu. Culorile leai ales bine sunt mai "calmante". Textul lipseste, ai scris doar nik-ul tau. In rest este excelenta! 41

Si ai putea sa imi spui de cat timp lucrezi in Photo Shop? Oricum din ce ai spus tu esti incepatoare. Sig-urile tale sunt mult mai reusite decat ale mele in primele 2 sap de lucru in photo shop.
Astept urmatoarele sig-uri si spor la lucru.
[Imagine: jigokushoujo13pt8.gif]

#3
ok itzi multzumesc mult pentru sfaturi ...i luv you..chiar m-au ajutat shi ca sa itzi raspund la intrebare pai eu am ps-ul cam de o luna dar alea pe care le-ai vazut (sigurile) sunt tocmai de la inceput sunt printre primele..so..uite ceva mai vechi fiindca nu am mai facut nimic in ultimul timp O.o lene asta..so sigurile..:

[Imagine: inca.jpg?t=1189279572]

[Imagine: sakura.O.jpg?t=1189279605]

[Imagine: tutorial.jpg?t=1189279637]

ok nu imi place sa acord multa atentzie scrisului..2..scz dar nu imi place pur shi simplu i like the front little..and..pai deobicei imi place sa fie negru shi rar mai pun ceva glow sau stuf..
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#4
Nu este nici o problema daca nu iti place sa pui Text. Daca asa iti plac nu'i nici o problema. Smile

1. Render-ul si cam pierdut din calitate putin. Culoarea este bine aleasa, nu este nici contrastul mare, este chiar foarte buna. Efectul ala din stanga este foarte dragut dar cam sare in ochi. Background-ul la fel este bine ales si realizat. Border-ul este bine pus si se potriveste foarte bine cu backgroun-ul. Si la asta nici nu mai mergea text. Este foarte draguta asa.

2. Nu sunt o fana a rozului dar sig-ul este foarte reusit. Si rozul se potriveste foarte bine cu Sakura. Background-ul este interesant (ai folosit Filter pentru el?) iar efectul din spatele rendererui este la fel de bine realizat. Petele alea mici de culoare cred ca se potrivesc bine cu restul. La chestia aia din stanga sus nu cred ca ai ales bine culoarea 2 , nu se prea potriveste cu restul.

3. Asta la fel ca prima din primul post al tau e putin cam monocroma. Fundalul este destul de interesant iar renderul la fel. Si efectele de la fundal si rneder sunt destul de reusite. In rest nu mai am ce commenta, este bine realizata. Smile

Noroc la urmatoarele sig-uri dar de data asta sa vi cu ceva nou. 10 Sayonara!
[Imagine: jigokushoujo13pt8.gif]

#5
Pai multumes enma for za help...mdah cred ca meriti o eputatie pentru asta oricum o sa iti dau ca esti naiz...so acum mai on topic (stiu ca nu va posta nimeni dar...whatever)

[Imagine: dide.jpg?t=1193908914]
E scris black-tenshi findca e fcaut pentru un user la comanda..
[Imagine: comnd.jpg?t=1193909064]

[Imagine: kaka.jpg?t=1193909201]
[Imagine: av.jpg?t=1193909223]

[Imagine: music.jpg?t=1193909315]


Pai mai am o tona dar imi zice ceva ca am pus nush cate imagini cand doar 5 sunt permise....nuhs de ce dar deja ma ennerveaza chestia asta...ca mereu imi face asa...mdah oricum sper sa mai posteze cineva...
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#6
Pai ma bucur ca eu chiar te ajut. Smile

Si nu prea mai ce critici sa fac, sunt foarte reusite!
1. Set-ul este foarte reusit, imi place mult backgorund-ul la primul. avatarul este putin cam simplu, in rest mi se pare foarte reusita!
2. Efectele de la Avata si Sig sunt foarte reusite! La sig mai mergea un border dar Avatarul chiar il ador! Este foarte reusit!
3. Backgorund-ul este foarte reusit, dar fata este decupata cam prost. In rest e foarte reusit!

Mai astept si altele! Noroc la lucru! ^_^
[Imagine: jigokushoujo13pt8.gif]

#7
Danke Emma ^.^ :6:..de ceva vreme n-am mai postat 21....am cam uitat de topic ...hmm..oricum nu e inghesuiala pe aici ^.^ hmm sa vad ce gasesc...prin calc...

[Imagine: haia.jpg]
[Imagine: yeah-1.jpg]
facut pe al site la comanda ^.^

[Imagine: leftcopy-1.jpg]
[Imagine: lij-1.jpg]

[Imagine: yuka.jpg]
[Imagine: di.jpg]
si asta la fel ^ ^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#8
4 Da ,ai cam uitat de threadul asta si te-ai luat cu cel de comenzi .
Ca de obicei ,nu pot spune decat cat imi plac seturile tale ^^ Faci clientii foarte fericiti lol
La cea cu left behind e imaginea cam turtita.
Gambate!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My signatures, my stupid things Sayonara 13 8.348 28-04-2011, 10:53 PM
Ultimul răspuns: Sayonara
  My Signatures Kyo 10 7.873 13-01-2008, 07:41 PM
Ultimul răspuns: Queen of Peace


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)