Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My Signatures

#1
cat timp nu am avut net am facut si eu niste sig-uri...

astept multa critica sa ma perfectionez!
[Imagine: megatomasig1.jpg]
[Imagine: megasig2.jpg]
[Imagine: megafiresig1.jpg]
[Imagine: megaelecsig1.jpg]
[Imagine: megaaquasig1.jpg]
[Imagine: loksig1.jpg]
[Imagine: lastbld1.jpg]
[Imagine: kysig2.jpg]
[Imagine: kyosig1.jpg]
[Imagine: khsig1.jpg]
[Imagine: illidansig3.jpg]
[Imagine: ffviiisig1.jpg]
[Imagine: dmcsig1.jpg]
[Imagine: chaoslegsig1.jpg]

#2
so i am first yeeyy..mie imi plac am doar doua chestii de obiectat..nu sunt in masura de a face asta but..whatever...marimea ..nu shtiu dar mi se pare putzin cam mare...cat foloseshti eu deobicei 410-120 cam asha in jur de cifrele astea ..a shaptea..la ea ma refer aia mi se pare ceea mai mare...in rest imi plac la unele ai folosit parca prea multe rendere but ..imi place ..ultimele patru sunt chiar faine...shi primele dar (i hate megamen sau cum se numeshte) daca ar fi alte personaje..nu am voie sa ma iau dupa preferinte but..in fine imi plac sa mai pui ^ ^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#3
o prima observatie: pui prea multe personaje in prim plan . Cam oboseste ochiul si incarca prea mult bietul sig . Ai facut chestia asta la cea cele cu animefan scris pe ele , legacy of kain si kingdom hearts .

Cele cu megaman sunt la fel ,numai personajul din centru e schimbat ,atata . Aaa da ,si locatia semnaturii... ba in mijloc ,ba in margine ,ba la dreapta ,ba la stanga 0_0....

in rest imi plac efectele , sunt reusite ^^

#4
Well....motor,actiune!
Prima poza: grafica nu e excelenta,culori prea amestecate & prea multe.Nu are bordura,scrisul este prea mic&nu prea seamana a sig,ci a poza cu marime de sig.
A doua: Albastru & portocaliu in aceeasi poza nu se vede prea bine,oboseste ochiul,and scrisul prea mic. Aceeasi problema la grafica.
A treia: este ok personajul din mijloc dar celalalte de pe margine par a fi decupate in paint cu un Background diferit.
A parta:la fel la a treia.
A cincea: Prea mult negru...and background...too dark...
A sasea: Grafica personajelor din BackG. este f proasta... >.>'
A saptea: Nu ar strica daca ai umple spatiul acela gol cu un text dragut....
A opta: Prea multe personaje diferite,galben & negru nu se potrivesc in aceeasi poza.
A noua: Oo' Nici nu mai inteleh ce e acolo de atata aglomeratie.
A zecea: Well asta pare mai bunicica,imi place cum ai scris si verde & negru se potrivesc... *negru se potriveste cu orice*
A 11-a: Textul scris cu o gramada de culori...una era de ajuns.
A 12-a:si asta e cute,desi ce ai scris pe personaj trebuia scris in spatiul gol.
A 13-a/Ultima: I like that girl,in loc de armuri sau ce sunt alea puteai pune un text sau nickul tau ^^'
Succes in continuare.
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#5
jumatate din comentariile tale au fost folositoare, fapt pt care iti multumesc... cealalta jumata a fost pura opinie personala, deci nu m'am folosit de ele... xcum, mulktumesc ca te'ai obosit sa imi comentezi fiecare sig in parte.

ce ziceti de astea 2? 4

[Imagine: nwnsig.jpg]
[Imagine: wowsig1.jpg]

P.S. >> Sig-ul tau e MULT prea mare 4

#6
added new onez:

[Imagine: Xaldinsig1copy.jpg]
[Imagine: fafnersig2.jpg]
[Imagine: exveemoncopy.jpg]

#7
another onez:
[Imagine: dmc4sig2.jpg]
[Imagine: autumnsig1.jpg]

and my favourite Video Game Characters :X
Raziel... Redeemer And Destroyer... Pawn And Messiah -> The Soul Reaver [Tired and hungry lately...]
[Imagine: sr2sig.jpg]

Kain... Scion of Balance... The Myth of Vampire Prophecy... The Blood Omen
[Imagine: bosig1.jpg]

Varianta 2:

[Imagine: bosig2.jpg]
[Imagine: sr2sig2.jpg]

#8
[Imagine: coldLsig1.jpg]

#9
added another onez

[Imagine: razielsig2.jpg]


and my master piece:
[Imagine: razielsig3.jpg]

#10
Not bad , dar nu are border , nici macar nu te-ai semnat la unele , iti apreciez textele ( sunt foarte reusite 3 ) , unele sunt mari altele mici , inceraca sa pastrezi aceasi dimnesiune...


Good Luck!!!!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My signatures, my stupid things Sayonara 13 8.341 28-04-2011, 10:53 PM
Ultimul răspuns: Sayonara
  signatures?o.O dark_anime 7 4.728 15-02-2008, 01:12 PM
Ultimul răspuns: Shiva


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)