Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Cam greu de ales, sunt foarte diferiti si sa zicem haiosi, fiecare in felul lui. 71 Tsunade e foarte puternica si un bun medic, dar e stupida la faza cu pariurile la care pierde o gramada de bani. 21 Kakashi este un personaj interesant, puternic, calm, putin pervers si obsedat de cartile lui Jiraiya si cred ca il voi alege pe el pt ca sunt sigura ca ascunde ceva dragut sub masca aia a lui. 71

Kakashi vs. Orochimaru
[Imagine: sig_reinoir.png]

O.o .. Orochimaru .. Soparla aia .. ? Bleah ! [ bleah ] .. nici gand.. cand am vazut episodul in care Sas`ke la omorat imi venea sa ma inchin in fata monitorului [ Hehe.. da stiu .. sunt bolnava psihic ..] .. Deci desigur ca il aleg pe Kakashi - sensei ! [ :X ] .. imi place ca totdeauna nascoceste cate o minciunica, cand intarzie ..

Pai sa vedem.. Konan si Ino

Hmmm cred ca o aleg pe Konan pentru ca... imi place parul ei albastru :smart:, si... nu stiu e draguta asa ca personaj nu prea stiu multe despre ea ..
Next:Tunade VS.Naruto (stiu cam dif personajele dar asta este 21).
Just the
way you know me..

Cu siguranta il aleg pe Naruto. Ii apreciez talentul in medicina si puterea lui Tsunade, dar nu se compara cu personajul principal al anime-ului. 10 L-am apreciat intotdeauna pe baiatul asta pt ca a reusit sa treaca pe faptul ca nu era acceptat in copilarie si a incercat sa isi faca prieteni, pe care acum ii are. Vrea sa devina mai puternic si se vede ca face ceva pt asta, a evoluat mult. Ceea ce imi place cel mai mult la el este ambitia, faptul ca nu renunta, orice obstacole i-ar fi asezate in cale.

Sasuke vs. Kabuto
[Imagine: sig_reinoir.png]

Grea intrebare. Gabuto e dragut, iar Sasuke prea increzut. Mai intai criticile71
Sasuke: prea increzut, fitos, cu nasul pe sus, are un vis si vrea neaprat sa il implinesca, nu stie sa aprecieze iubirea,...
Kabuto: Nu stiu nimic despre el21 inafara ca e un mincionos si actor tare bun.(ma refer la actor ca i-a pacalit pe naruto, sakura si sasuke3 ) Asa ca il aleg pe Sasuke, ca tot ne asemanam21Cica.
Naruto sau sasuke ,daca a mai fost spusa atunci : itachi sau zabuza[posturi unite]
Am vrut sa scriu "kabuto" scuzati. Greseala de tastatura... ==
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Eh cred ca o sa aleg dintre Itachi si Zabuza:smart:....
And the winner is..... Itachi pt ca nu stiu e super frumos si puternic iar Zabuza mi se pare prea neimbortant a aparut in primele episoade din Naruto ( bine nu chiar in primele dar macar era la inceputul seriei), si... nu stiu nu-mi place 9.
Next:Kiba Vs Shino!
Just the
way you know me..

Cred ca pe kiba... Eu si daca vad o rama o iau la fuga== Mai bine purici de la Akamaru decat o trauma pe viata.
Naruto Vs Choji 21 Singura asemanare e ca manaca de se sparg71
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Din nou, am ocazia de a-l alege pe Naruto. Smile La Chouji imi place doar faptul ca este un prieten devotat si ca se straduieste sa ii ajute pe cei la care tine. In rest, mi se pare enervant si mancacios. 71 Apreciez ambitia lui Naruto si faptul ca tine atat de mult la prietenii pe care ii are tocmai din cauza ca nu era acceptat in copilarie.

Sasori vs. Sasuke
[Imagine: sig_reinoir.png]

Sasuke suta la suta, il ador, bine... trebuie sa recunosc ma enerveaza ca e indiferent, rece, obsedat de scopul lui... etc dar in rest e superbh =p~.
Next: Sakura VS Konan.
Just the
way you know me..

Sakura 21 Din cauza ca la nervi fac la fel... zici ca sunt turbata.
Haku sau zabuza?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.539 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.420 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.251 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.027 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.298 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)