Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

#21
Doamne...ce alegere21Dintre astea doua..o aleg pe Ino.O urasc cel mai putin.Karin..hah!Nu cred ca exista vre-un personaj pentru care sa am atata ura(bine..poate pentru Raito).E urata si umbla dupa Sasuke ca o disperata.Asa ca raman la Ino.
Next:Sasuke vs. Sai
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#22
Eto grea alegere a inceput sa imi placa de Sasuke 21 dar cred ca ramane la Sai, el e mult mai amuzat [in primele episoade din shippuden] sau mai bine Sasuke ca el a stat mai mult timp cu Team 7. Deci Sasuke

Itachi vs Kakashi

P.S: cei care cititi manga as vrea sa luati in considerare si motivele lui Itachi ... pentru a ucide clanul.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#23
Hmm...o alegere super dificila...pentru ca amandoi imi plac.Da..stiu motivele lui Itatchi...si nu am nimic de comentat.E super kawaii si puternic.Insa Kakashi este o elita ninja,gata sa isi dea viata pentru sat...dar mai ales pentru elevii sai.Asa ca il aleg pe el(Kakashi Hatake).
Nect:Sasori vs. Deidara
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#24
Of...why me?Deidara sasori ji itachi are my favourites din akatsuki...
oriqm il voi alege pe deidara pentru ca eu il consider mai atragator super simpatic ji glumet.Il ador pur ji simplu pentr tehnica pe care o foloseste pentru cum se comporta si tot ce face cum face 4
Etoo next:

Pein VS Madara

#25
Pein si Madara... -_- nu imi place de nici unul 21 dar trebuie sa aleg...hmm...let's see...
Il aleg pe Madara >.< de ce? pentru ca nenorocitul de Pein la omorat pe Jirayia,that's why....motherf*cker :die: (...si arata cam gay x.X ) sh,in plus,Madara este un Uchiha ,right? :-> Macar l-a adus la lumina pe Sasuke cu stirile...si i-a spus adevarul... mnoh ,in orice caz, ramane Madara XD...

Next: Dintre Shikamaru si Neji :->

#26
idk39amandoi,shy Neji shy Shikamaru sunt geniali,nush...cre k Neji.Nota:Nu ma iau dupa look chiar dak s fata10 Deci ramane Neji4 Next:Naruto vs.Gaara:->

#27
Doh...o alegere asa de dificila...De ce?Pentru ca amandoi sunt preferatii mei.Naruto a suferit mult in copilarie,fiind izolat si marginalizat din pricina bestiei pe care o are in interiorul sau.Insa el a continuat sa lupte,avand ca scop in viata indeplinirea unui vis,ce parea imposibil de atins:sa devina Hokage.Cam asa s-a intamplat si cu Gaara.A suferit in copilarie,fiind numit ciudat si monstru.Insa spre deosebire de Naruto,el nu a luptat ca sa demonstreze ca e ceva mai mult decat Shukaku,ci a indranzit parerile celorlalti.Ucigand cu sange rece nu facea decat sa se apropie de bestia avuta in interior.Insa Naruto a fost cel care i-a deschis ochii,aratandu-i ca lumea inseamna mai mult decat sa omori cu sange rece doar pentru a-ti afirma existenta.Si in plus...el niciodata nu renunta,oricat de mici sunt sansele de izbanda.Pentru asta il aleg pe el:Naruto.
Doh...o alegere super dificila.
Next:Sasuke vs. NAruto
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#28
Il aleg pe Naruto,numi place emo kidu ala,arogant,stupid,,enervant,domul stie tot.Nici nu are farmec cand ia bataie,spre deosebire de naruto,care ia bataie si se ridica intruna,nici odata nu se da batut.

Orochimaru vs Zetsu
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#29
two freaks -.-"
hm...sa zicem...il aleg pe Orochimaru...no idea why >.< macar l-a invatzat pe Sasuke sa cafteasca :bv: Zetsu ala nici nu prea apare,ca s anu mai zic ca ii mai descompus ca Orochimaru
So ,one vote 4 Oro :->


Next:Yondaime si Tsunade 39

#30
Tsunade desigur, desi Yondaime e unul dintre personajele mele preferate masculine si cred ca e unul care arata 38 Personalitatea Tsunadei m-a lasat foarte impresionata, ador felul in care gandeste, in care se comporta, slabiciunile ei sunt aproape ca ale mele, ii plac pariurile, si mie imi plac, Tsunade e personajul meu preferat 4 So Tsunade 10

Next: Tsunade vs Kurenai
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.490 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.398 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.211 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 2.996 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.274 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)