Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Desi ambele ma enerveaza cateodaata o aleg pe Sakura desi nu stiu de ce. Poate ca nu e asa falsa ca Ino.


Deidara sau Fugaku
[Imagine: EnvYQ.png]

Pai , Fugaku nuprea a aparut prin manga sau anime , tot ce stiu despre el este esentialul si mare lucru nu este spus despre el , deci nu vad de ce l`as alege . Deci , sper ca iti dai seama ca il aleg pe Deidara , si chiar imi place parul lui 15 e asa ... 39 ... blond 21 .

Next : Gaara sau Naruto ?
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Naruto pentru ca are o atitudinea foarte tare ^_^ Imi place ca e amuzant si nu renunta la visurile sale. O calitate foarte mare a lui ^_^ Chiar daca inainte ma enerva acum imi place de el.


Sasori sau Karin
[Imagine: EnvYQ.png]

hmm pai karin clar!
e destul de tare , stie cum sa obtina ceva , in plus ma cam enerveaza sasori

NEXT: Itachi vs Obito



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.476 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.394 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.199 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 2.988 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.263 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)