Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

parodie Naruto, cu prezentatoarea Lenna in direct si in reluare numa' la OTV B-)

#11
Pt ca draga mea sys ma rugat...de fapt eu mam milogit sa fac nextul uitel:))...sper sa va placa...plus ca Lenna e in spital...are nevoie de o inocuitoare



Ella: Bine v-am regasit dragi cocalari ai Romaniei...Ma numesc Ella si o sa prezint in locul dragei mele colege Lenna; care din propria prostie se afla la spital.
In continuare vom citit cateva urari de insanatosire primite de la voi pt draga de Lenna:

Diaconescu: Ma falimentezi! Elodia era atractia principala! Iti urez sa te calce masina.

Ella: O.O

Sas'ke: O sa te prind dezertoareo. Nemernico vin dupa tine mwuhahaha. Lasa ca ies eu de aici si o sa iti dau un motiv sa stai in spital.

Ella: T.T...Sa vedem ce mai avem in aceasta seara de dezbatut. (dupa 10 min in care tot caut printre harti).
Ce pui lu' Sas'ke, nu aveti nimic de prezentat. Si eu ce dracu fac in direct?
Voi profita de momentul acesta sa transmit un mesaj urgent pentru Sas'ke:
Bou dracu, ma inseli, ai?! Lasa nemernicule ca iesi tu din inchisoare si vi acasa. Tampitu dracu dai si autografe. O sa vin dupa tine fut*ti mortii mati mwuhahah...

Publicitate:

Respiratie proaspata ca ghiata. Dinti Dv vor straluci in bataia curcubeului. Folositi uimitoarea pasta de dinti Colgate. Savanti nostrii au descoperit ca sporeste caderea dintilor cu 80%. Va garantam ca veti arata superb exact ca in imagine: http://www.popular-pics.com/PPImages/Colgate_Smile.jpg
Si in plus pretul e un chilipir doar 15336564 lei noi.

Din nou in direct:

Ella: La dracu boule, unde esti cand am nevoie sa dai autografe >.<. Iar a venit Cna-ul peste noi.

____________________(dupa 10 min in care am facut mortal kombat cu Cna-ul)

Ella: Am revenit in direct...imi cer scuze pentru fazele violente. Asta o sa primesti si tu Sas'ke tampitule.
Pentru ca nu avem ce face mergem sa o vizitam pe Lenna.

____________________(in drum spre spital)

Ella: Suntem in autocarul emisiunii. Ne indreptam catre spitalul 9...Da stiu pentru ce e spitalul 9 dar nu e vina mea ca la aia normali nu mai aveau loc.

____________________(Lenna se uita pe OTV)

Lenna: Ce dracu?! Vin dupa mine!!! Trebuie sa scap de aici. Nu ma lasa nici macar o ora in pace fanii astia.

In timp ce Lenna a sarit de la etajul 3 si din fericire nu a patit nimic si in plus a mai putut si sa fuga spre mare...Noi am ajuns

Ella: Se pare ca draga noastra colega a inceput in antrenament special. Am vazut-o fugind spre mare dand din maini si urland. Ma duc si eu! AAAA...

Si dac toti au plecat...emisiunea se incheie aici...Pana data viitoare...La revedere cocalarilor/ mos craciun/ vecina de la 3/ toata lumea

Sper sa va placa:))
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#12
:)):)) Era sa cad de pe scaun de ras, deci e fenomenal. M a bucur ca ai pus nextul, imi pare rau sa aud ca esti in spital. Las' ca si io am mana in ghips:)) Cel mai tare mi-a plcut faza aia cu Mesajul pentru Sas'ke:
Citat:Voi profita de momentul acesta sa transmit un mesaj urgent pentru Sas'ke:
Bou dracu, ma inseli, ai?! Lasa nemernicule ca iesi tu din inchisoare si vi acasa. Tampitu dracu dai si autografe. O sa vin dupa tine fut*ti mortii mati mwuhahah...
Astept cu nerabdare nextu:
Chu & Gambate:)):))
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]

#13
ador parodia asta,nu am mai citit ceva asa de amuzant de ceva vreme
deci e super rad si rad si nu ma mai opresc
totul e perfect si deabia astept sa vad ce se intampla
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#14
Iti ador parodia=))=)) Nu am mai citit parodii atat de amuzante...Doamne si ideea cu OTV-ul e chiar inspirata :)) Abea astept sa vad ce va urma=)) pun pariu ca va fi amuzant.

Ex comm: A... allexy_me nu cred ca e cazul sa critici pe cineva doar din dorinta de a te razbuna pentru ca ai fost criticata. Lenna a precizat si si-a cerut scuze :P
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#15
deci.... nu vrea sa fiu rea, dar m-a amuzat mai mult ce a scris sis Lenna decat ce ai scris tu Ella... sorry :-S dar Lenna are un stil care ma face sa cad de pe scaun de ras... la tn doar am... chicotit... n-o sa-mi porti pica pt asta nu?:D cam atat, este super parodia ;;)
astept urmatoarea emisiunea
kissu' gurlz :*:*
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#16
WoW asta a fost super tare! am ras cu lacrimi si mama inca e in dubi daca sunt sau nu nebuna, fetelor sunteti tari tineti-o tot asa, apropo as fi curioasa cum ati prezenta voi o idila gen sasuke-sakura, spor la scris si sper sa mai fie muuuuulte capitole din aceasta parodie ca faceti o treaba foarte buna
kiss you:))
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^

#17
oke looooomeeeeeeeee mersi pentru comentari dar acum nextu' la putere , nu? :))


EMISIUNEA OTV ISI PREIA AUDIENTELE SI LENNA REVINE MIRACULS DIN SPITAL
titlul de azi: Caini se pisa in Pitesti, nerusinatii ca o mai fac si pe plante si flori O________O
ora 00:24

Lenna: heh si dupa ce am vizitat spitalul 9, am decis sa merg in vizita la Ella, in Pitesti, chiar in centru si acolo noi ne'am asezat pe o banca, ce chestie nu? :-?
In spatele nostru se auzea un sunet...oare ce o fii? ne intrebam noi. . .se auzea ca si cum cineva ar fi dat drumul la robinet...ne uitam in spate si ce vedem? UNU SE PISA IN SPATELE NOSTRU , MAI EXACT O JAVRA DE CAINE :?:
HEH A DRACU' JAVRA CA NU SE MAI POTOLEA...CINCI ORE MA? :ask:


de aceea am fost nevoita sa ma duc si eu la o toaleta publica, deoarece cainele imi facuse mai mult rau...aveam nevoie la wc si eu acum :...:
Cand sa ne ducem la wc ce vedem? o haita de caini ne urmaresc O__O. . .incepem sa alergam ca fraierele si dupa ce vedem ca am scapat de ei, constatam ca nu pe noi ne urmarea, ci pe o pisica -________- GOOD -_____-
Dupa ce ajungem la un wc public, modernizat, aflam ca trebuie sa bagam doua monede de 50 de bani, Good -____- ... 1 LEU MA? CE MIZERIE FAC EU DE 1 LEU? CE MAMA DRACU'? BAAAAAA ASTA E JAF MA! DUCETI'VA DRACU' CA IN BOSCHETI E MAI IEFTIN SA FACI, CAINELE ALA CUM FACEA? E PE GRATIS ACOLO -_______-...totusi am facut la o toaleta publica :??:
Dupa ce ne'am intors in centru am mers la banca unde statusem. . .heh ce chestie...JAVRA DRACU' INCA NU TERMINASE, SE FATAIA PE ACOLO CA ULTIMUL CAINE SI SE DADEA MARE IN FATA MEA CA EU NU AM VOIE SA CALC PE IARBA -____- GOOOOOOOOOOOOOOOD
Dupa toate astea am decis sa merg inapoi in Mioveni, acasa la mine, unde sunt toate pe gratis si javrele nu se pisa in fata mea. . .CONCLUZIE: Ella nu mai vin la tine in Pitesti niciodata :grr:

titlul de azi: Cat de perversi pot fii baietii . . .oare stiti pe cine iubiti? O___O
Invitat special : Naruto
ora: 00:55
Interviu : Ce credeti despre baieti? sunt oare asa perversi? dar Naruto? este pervers?
67% da
33% nu
Urmeaza : Diaconescu vs Lenna . . .cine e mai tare?


Lenna: Azi, doamnelor si dementilor, am hotarat sa vorbim despre baieti, huh si de aceea, vom lua in considerare, sau, il vom pune pe Domnul Uzumaki, sa le ia apararea, acestor fiinte, care femeile, fara ei, poate ca ar murii.
vom lua in considerare si mesajele telespectatorilor, asa ca vom incepe cu un mesaj al unui anonim :


" Barbatii cu deficit de tampenie sunt o specie rar intalnita pe Terra , care au un comportament bizar . Noi , femeile care suntem eh ehe Dudelor stit voi :> we rule yeah , nu prea putem sa-i intelegem din cauza neghiobiei lor cretine . Asa , decoper ca baietii le plac fetelor acele parti *cough* sani *cough* deoarece probabil *parerea mea* ei sunt gelosi ca nu au asa ceva . Imaginati-va , daca ar fi avut baietii asa ceva , pei cred k i-ar fi pipait din minut in minut . God ^___^ tarantule obsedate . . . .asa le supranumesc yo .-semnat anonim"


Lenna: O___O asta nu stiam, Naruto, ce ne poti spune despre asta? O___O
Naruto: *De unde stie anonimul asta adevarul asta? O_____O* Heh Lenna, draga Lenna, cum sa fie adevarat asa ceva, desigur ca nu suntem chhiar asa de obsedati :-j *ahh ce as vrea sa am si eu sani :-s *
Lenna: pfhiuuuuu :pfiu: daca era adevarat il omoram diseara pe Itachi :pfiu:
acum ca am desbatut subiectul asta, luam publicitate si ne intoarcem cu subiectul "Diaconescu vs Lenna. . .cine e mai bun?"


PUBLICITATE


NAOMI IN AVION PREZINTA CUM TREBUIE SA CUCERESTI UN BARBAT - VIRGIL IANTU

Naomi:Hai, da-ma dracu', ca am ajuns si in avion, heh, papusel, singurel-singurel?:smart:
Iantu: Naomi? nu pot scapa de tine nici in avion? :ask:
Naomi:Papusel, hai nu ma lasi si pe mine la geam, sa ma uit?
Iantu:Ba da -deschide geamul si il arunca pe Naomi pe fereastra-____-

si asa se cucereste un barbat -defapt se arunca un travestit pe geam- ^_______^


REVENIM IN DIRECT SI IN RELUARE IN OTV DIRECT SI IN RELUARE
Diaconescu vs Lenna. . .cine e mai bun?

Dan Diaconescu la telefon

Lenna:BAAAAAAA CE MESAJ DE INSANATOSIRE MI-AI URAT MA? BORATU' DRACU' !
Dan:SA TE CALCE MASINA DA-TE DRACU'!
Lenna: ce ma idiotuleeeeeeeeee?
DanSUNT DE O MIE DE ORI MAI BUN CA TINE, FRAIERO CA NICI NU AI AUDIENTA PE CARE O AM EU!
Lenna:DUTE MA SI TE IMPUSCA DE IDIOT, BAAAAAAAA LEAGATI O PIATRA LA GAT SI ASTEAPTA'MA LA POD CA VIN EU ACUM SA ITI FAC VANT!
Dan:FAAAAAAA PROSTOOOOOOO, FAAAAAAA SPANZURA-TE CA NIMENI NU TE VREA!
Lenna:BAAA TU VREI SA MANANCI BATAIE DE LA ITACHI? , BOULEEEE, BAAAAAAAAAA IL TRIMIT ACUM DUPA TINE SA TE BAGE IN COSUL DE GUNOI CA SOTUL MAGDEI CIUMAC BA!

se pare ca cineva a intrerupt conexiunea, ne revedem data viitoare, si scuzati insultele aduse la adresa baietilor [ps: nu eu am scris asta despre baieti -______-] ne revedem data viitoare :bye:
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#18
[b] Ce e vina mea ca javra aia era robinet :))....faza tare era ca se mai si intinde acu burta in sus si dormea fara rusine
Siii...:??:grr: cum ai putut sa dai 1 leu pt 15 min de stat la wc...si u sa iesi intr-un min :-w...
lasa ca mai vi u pe la mine...noi avem pe aici probleme cu apa calda si astia fac wc-uri cu securitate...la care usile se deschid automat si apa se trage la fel=))....ce chestie nu?
Bun venit in Romania
Si nu e vina mea ca haita aia d ecaini alerga pisica...am fugit ca dementa;))...si u dupa me
:die: javra aia...se dadea mare ca poate sa stea pe iarba
App sysu tu sti ca parodia era Naruto...si asta nu are nik o legatura=))
dar e marfa:))...
App2...lume....tot ce sa scris e total adv...data viitoare ne filmam dak nu ne credeti=))
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#19
Nu am mai ras in halul asta de mult=))=))=))...parintii inca se indoiesc de sanatatea mea mintala=))=))=))
Pur si simplu ador aceasta parodie...:chuu:
Tot ce mai vreau sa cer acum este nextul...te rog:pls:

Bye Bye :bye:
KyuMin.

#20
ador parodia asta, rad intr-una (bine ca nu-i mama acasa, ca sigur ma ducea la psiholog)
,este super si amuzanta si mi-a placut mmmmmuuuuuuuulltt partea in care te-ai certat cu Diaconescu.
si daca asa e in Pitesti,nu ma mai duc acolo.
deci si acum rad , nu pot opri
nextu si a fie la fel de amuzant
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Invata sa joci ! ( parodie Naruto ) Erina Ozaki 0 2.971 11-02-2010, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Parodie Naruto cu prezentatoarea Lenna în direct ÅŸi în reluare numa' la OTV-sezon II Alany Aysee 7 6.373 07-02-2010, 05:30 PM
Ultimul răspuns: Alany Aysee
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.388 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.014 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  Oraselul Naruto-Parodie Naruto StarRalu 10 6.764 16-05-2009, 10:39 AM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Un basm ce n-ar trebui citit copiilor [Scufita Rosie] [parodie naruto] StarRalu 22 21.722 15-03-2009, 05:39 AM
Ultimul răspuns: Kuromi
  Explozie De Zambete-Cu Caracterele din Naruto!-(parodie)by Ayame&Akasuna! o0o-ayame-o0o 6 7.598 07-02-2009, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Dizzy
  La plaja-parodie Naruto StarRalu 2 5.618 18-12-2008, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Kali?!


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)