Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

irisim's GFX

#1
Eu sunt inca la inceput cu photoshopul. Am facut niste semnaturi. Astept critici si sfaturi :4:

[Imagine: sign_cloud.jpg]

[Imagine: sign_ergo_real.jpg]

[Imagine: sign_hitsugaya.jpg]

si un avatar

[Imagine: signterrs.gif]

#2
Sunt foarte reusite sigurile . Nu sunt prea incarcate dar nici prea goale ca sa spun asa . La cea cu ergo proxy insa nu se prea vede ce e scris . Daca tu iti dai seama ce inseamna ,e bine ,ca eu nu O_o
Avatarul e foarte bun .Nu sunt singura care foloseste image ready Smile

#3
Shiva A scris:Sunt foarte reusite sigurile . Nu sunt prea incarcate dar nici prea goale ca sa spun asa . La cea cu ergo proxy insa nu se prea vede ce e scris . Daca tu iti dai seama ce inseamna ,e bine ,ca eu nu O_o
Avatarul e foarte bun .Nu sunt singura care foloseste image ready Smile

Ma bucur ca iti plac si mersi ca mi-ai atras atentia asupra scrisului. Credeam ca sunt asa de varza incat nu posteaza nimeni.:lol:

#4
Am mai avansat si eu putin cu ajutorul unor tutorials. 10

[Imagine: sign_hitsugaya0.jpg]
[Imagine: city_phone.jpg]
[Imagine: sign_feel_music.png]

#5
sunt...grozave 10
unele sunt chiar interesante. poate un border nu le-ar strica :4:
in rest e bine. mai astept creatii 10 *kissy*

#6
Doua semnaturi recente.

[Imagine: sign_blacklagoon1.png]

[Imagine: spatiu.png]

#7
Deci ,scz ca nu am trecut mai devreme pe aici ^^;

Cea cu Hitsugaya: mi se pare destul de buna! felicitari :3

Urmatoarea : o.O omfg ...flying head...Asta se intelege din cauza luminii de jos.

Urmatoarea: nu gasesc greseli. Felicitari si la asta!

Cea cu Black Lagoon: Daca puneai textul mai bine,in alt loc, ar fi aratat altfel. Si cam simplu ^^:

Cea cu planetele: muuult prea simplu....imi da senzatia ca e taiata dintr-un wall...

Per total: try some borders! It'll look nice ,you know!

#8
Nu am mai facut in ultima vreme semnaturi, deh nu mi-a permis timpul. Cea cu Ed e facuta acum cateva saptamani cred, iar cea cu Ulquiorra e facuta chiar azi.

[Imagine: sign-edcopy.png]

[Imagine: sign_ulquiorra.png]

#9
^^ haii dap si mie imi plac foarte mult .... si avatarul de sus e foarte bun ..... bv ^^

#10
imi plac toate.nu ma prea pricep la ps nici nul am dar mie ikmi plac ale tale.mi se pare reusit cel cu fm alchemist.
o.o" wot




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)