Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: irisim's GFX
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3
Eu sunt inca la inceput cu photoshopul. Am facut niste semnaturi. Astept critici si sfaturi :4:

[Imagine: sign_cloud.jpg]

[Imagine: sign_ergo_real.jpg]

[Imagine: sign_hitsugaya.jpg]

si un avatar

[Imagine: signterrs.gif]
Sunt foarte reusite sigurile . Nu sunt prea incarcate dar nici prea goale ca sa spun asa . La cea cu ergo proxy insa nu se prea vede ce e scris . Daca tu iti dai seama ce inseamna ,e bine ,ca eu nu O_o
Avatarul e foarte bun .Nu sunt singura care foloseste image ready Smile
Shiva A scris:Sunt foarte reusite sigurile . Nu sunt prea incarcate dar nici prea goale ca sa spun asa . La cea cu ergo proxy insa nu se prea vede ce e scris . Daca tu iti dai seama ce inseamna ,e bine ,ca eu nu O_o
Avatarul e foarte bun .Nu sunt singura care foloseste image ready Smile

Ma bucur ca iti plac si mersi ca mi-ai atras atentia asupra scrisului. Credeam ca sunt asa de varza incat nu posteaza nimeni.:lol:
Am mai avansat si eu putin cu ajutorul unor tutorials. 10

[Imagine: sign_hitsugaya0.jpg]
[Imagine: city_phone.jpg]
[Imagine: sign_feel_music.png]

Amy_Yupy

sunt...grozave 10
unele sunt chiar interesante. poate un border nu le-ar strica :4:
in rest e bine. mai astept creatii 10 *kissy*
Doua semnaturi recente.

[Imagine: sign_blacklagoon1.png]

[Imagine: spatiu.png]
Deci ,scz ca nu am trecut mai devreme pe aici ^^;

Cea cu Hitsugaya: mi se pare destul de buna! felicitari :3

Urmatoarea : o.O omfg ...flying head...Asta se intelege din cauza luminii de jos.

Urmatoarea: nu gasesc greseli. Felicitari si la asta!

Cea cu Black Lagoon: Daca puneai textul mai bine,in alt loc, ar fi aratat altfel. Si cam simplu ^^:

Cea cu planetele: muuult prea simplu....imi da senzatia ca e taiata dintr-un wall...

Per total: try some borders! It'll look nice ,you know!
Nu am mai facut in ultima vreme semnaturi, deh nu mi-a permis timpul. Cea cu Ed e facuta acum cateva saptamani cred, iar cea cu Ulquiorra e facuta chiar azi.

[Imagine: sign-edcopy.png]

[Imagine: sign_ulquiorra.png]

Ryoko

^^ haii dap si mie imi plac foarte mult .... si avatarul de sus e foarte bun ..... bv ^^
imi plac toate.nu ma prea pricep la ps nici nul am dar mie ikmi plac ale tale.mi se pare reusit cel cu fm alchemist.
Pagini: 1 2 3