Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

irisim's GFX

#11
Mersi pentru aprecieri. Sa mai pun cateva. Smile

[Imagine: sign_pierre.png]

[Imagine: sign_ichigi_bankai.png]

[Imagine: sign_rangiku.png]

[Imagine: sign_ichigo3.png]

[Imagine: sign_prison_break.png]

[Imagine: sign_shiro.png]

#12
Sa va mai arat cateva din creatiile mele in photoshop. Ca si la celelalte astept comentarii,daca vreti sa le dati, si nu uita le puteti folosi, numai sa nu vi le insusiti.

[Imagine: sign_freedom.png]

[Imagine: sign_shika.png]

[Imagine: sign_antwan.png]

[Imagine: sign_sensuality.png]

[Imagine: sign_jamesdean.png]

[Imagine: sign_chemical.png]

[Imagine: sign_robin.png]

[Imagine: sign_no_name1.png]

#13
Imi plac toate la nebunie. Cel mai mult imi place ca nu le faci doar cu personaje anime. Keep it up! 3
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#14
Mersi SKiT pentru comentariu.
E timpul sa ma mai laud putin. 10

[Imagine: sign_ishida.png]

[Imagine: sign_zoro.png]

[Imagine: sign_hitsugaya-1.png]

[Imagine: sign_ichigo4.png]

[Imagine: sign_tsunade-1.png]

[Imagine: sign_guy.png]

[Imagine: sing_zoro1.png]

[Imagine: sign_black.png]

#15
Oky uite ca vin si eu sa vad O.O

1)Deci se vede lucrat dar ceva nu imi place la el.Prea albastru?prea colorat?Nu stiu sigur.Poate ca nu trebuia sa albastresti asa renderul O.O/Albastrul ala nu se potriveste cu patratelel alea roz
iar dungile acelea ce au facut renderul galbem...iar nu arata prea bine....8
2)Prea colorat.Dungile alea 3 nu prea isi au rostul dupa parerea mea.Ai prea exagerat la ochelari acolo cu culoarea aia....8
3)Il ador.Nu am ce comenta.Am fcut si eu acel tutorial (daca vrei sa vezi ce mi-a iesit treci pe la gfx mele ^_^)......10
4)pff prea plin.Nici nu stie la ce sa ma uit.Mult prea plin dupa parerea meaO.O.....7
5)Asta mai merge.Nu e asa plin ca si celelalte.totusi cam multe patratele acolo......9
6)Cam la fel cu 5 dar e mai golut... imi place mai mult....9,5
7) Frumos .Mergea un border ceva acolo.Imi plac licurici aceia.La render sunt prea multi licurici.Restul nu am ce comenta....9
8)O.O dragut .Pare destul de lucrat.Poate ca fontul al alb...hmm nu prea sta bine .Um border ar fi echilibrat imaginea.Asa am impresia ca se imprastie ^_^

Poi ce pot zice.Cam exagerezi in brusuri,le faci prea colorate.Patratelele alea cum le faci?
Treci si pe la gfx mele
o.o" wot

#16
Mhm...cea cu Ichigo, adik a 4-a stiu ca e nereusita, dar c'est la vie.
La prima nu am albastrit renderul asa era, plus ca albastru este culoarea lui Ishida, iar alea nu sunt patratele roz, ci mov, care daca mai stiu eu bine de la desen, violetul este culoare secundara a albastrului...
la a 2-a poate alea trei dungi sunt in plus, le-am pus pentru mai mult dinamisim 39
a 3-a am vazut si la tine...
pai la 6-a patratele sunt un brush...10
La a 7-a, la render nu e nici un licurici 39
La a 8-a nu vad fontul alb...

#17
Sa va arat si ultimile mele creatii in materie de semnaturi...

[Imagine: sign_peace.png]

[Imagine: sign_color_joy.png]

[Imagine: sig_jay.png]

[Imagine: luffy.png]

[Imagine: surf_luffy2.png]

[Imagine: jump.png]

[Imagine: walking_james.png]

Sunteti liberi sa comentati 4.

#18
eu-eu-eu (nu ti-am mai comentat lucrarile pana acum, deci trebie sa o fac T_T)

1) ma cam deranjeaza faptul ca ai "acoperit" personajul cu brushes, efecte sau ce mai erau >.<" si vine, oarecum, cam brusc. Ar fi mers ceva opacitate acolo
2) aici nu-mi prea plac acele linii, sunt cam groase, dar imi place faptul ca ai facut sa para ca [,] "coloreaza", si imi place ideea 65
3) hmmm...cam simplu... . Ca si efecte, bruses, imi place...dar pare simplu
4) edit (doar aici -_-')acum merge ^_^ ... destul de interesanta ideea cu pumnul ce "iese" din sig. Nici aici nu am ce comenta, e reusit >.<
5) umm...e reusit dar si acesta pare cam simplu ^_^", si ma cam deranjeaza acele "patratele"
6) cred ca ar fi trebuit ca backgroundul sa fie lafel in ambele parti, fiindca nu au prea mare legatura una cu cealalta (sau asa era fundalul ^_^")
7) aici nu am ce comenta

nu stiu cat de folositoare au fost criticile mele fiindca nuprea au fost, fiind faptul ca deja te descurci bine ^_^

#19
Mhm...la prima semnatura, renderul este acoperit cu smudge tool, e o tehnica care am invatat-o intr-un tutorial, practic nu vroiam ca renderul sa intre brusc in semnatura...dar oricum mersi de sfat.

Am pus si a 4-a semnatura, o stersem din gresala...

La a 7-a semantura am folsit un stock, si apoi am adaugt un C4D...

#20
Ultimile creatii in materie de semanturi! 4

[Imagine: yamato2.png]

[Imagine: sign_teresa.png]

[Imagine: sign_girll.png]

[Imagine: sign_vector.png]

[Imagine: ikimonogakari.png]

Comanda speciala pentru alecs

[Imagine: sign_sanji.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)