Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hy

#1
hy
sunt fata , peste vreo 3 luni sunt majora ,anime fan :001_tt2: , pai poti sa imi zici he0ky sau dania
Ce animeuri imi place , bloody , psihologice , yaoi , batai , aventura si k manga imi place genul shounen , in care tipul ii place de nustiu ce fata si e foarte hornny , love story

Dak avetzi intrebari .........
:001_tt2:

#2
Hello Dania.... ciudat nume dar frumos. Bine ai venit pe AnimeZup!
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
Hello Dania and Welcome......vad ce genuri iti plac....dar ce animeuri mai precis? 5
Si zi mai multe despre tine....cam ce muzica iti place(p-acolo p-acolo...)
Have fun!
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#4
pai Dania e un nume inventat , ma cheama diana eram prin generala am rupt foaia cu numele si am rearanjat bucatile cu literele ,a iesit dania si mia placut
cu he0ky aceias chestia , mam uitat in atlas la japonia sa gasesc un nume pt net, I-leOky (insulele Oky) am citit he0ky k sunt un picutz cam neatenta , hmmmmm , he0ky imi place si e unicat ,k nimeni nu a fost la fel de cheor k mine Smile

Mai multe despre mine ,am fost rau de tot obsedata de Dbz si inca sunt 4
Ascult rock (in niciu caz balada k nu suport) ,house , si melodia care imi place o repet toata zioa pana ma plitisesc de ea

#5
welcome he0ky, ma bucur ca te'ai decis sa imi urmezi sfatul 4 .

another warm welcome, happy posting, si sedere placuta!

#6
Buna Dania. Deci esti rockerita. Si eu sunt tot rockerita. Bine ai venit! Have fun! smile

#7
pai da cum sa nu iti ascult safatul kyo 10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)