Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hy
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

he0ky

hy
sunt fata , peste vreo 3 luni sunt majora ,anime fan :001_tt2: , pai poti sa imi zici he0ky sau dania
Ce animeuri imi place , bloody , psihologice , yaoi , batai , aventura si k manga imi place genul shounen , in care tipul ii place de nustiu ce fata si e foarte hornny , love story

Dak avetzi intrebari .........
:001_tt2:
Hello Dania.... ciudat nume dar frumos. Bine ai venit pe AnimeZup!
Hello Dania and Welcome......vad ce genuri iti plac....dar ce animeuri mai precis? 5
Si zi mai multe despre tine....cam ce muzica iti place(p-acolo p-acolo...)
Have fun!

he0ky

pai Dania e un nume inventat , ma cheama diana eram prin generala am rupt foaia cu numele si am rearanjat bucatile cu literele ,a iesit dania si mia placut
cu he0ky aceias chestia , mam uitat in atlas la japonia sa gasesc un nume pt net, I-leOky (insulele Oky) am citit he0ky k sunt un picutz cam neatenta , hmmmmm , he0ky imi place si e unicat ,k nimeni nu a fost la fel de cheor k mine Smile

Mai multe despre mine ,am fost rau de tot obsedata de Dbz si inca sunt 4
Ascult rock (in niciu caz balada k nu suport) ,house , si melodia care imi place o repet toata zioa pana ma plitisesc de ea

Kyo

welcome he0ky, ma bucur ca te'ai decis sa imi urmezi sfatul 4 .

another warm welcome, happy posting, si sedere placuta!
Buna Dania. Deci esti rockerita. Si eu sunt tot rockerita. Bine ai venit! Have fun! smile

he0ky

pai da cum sa nu iti ascult safatul kyo 10