Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hi sunt zumy

#1
Bine ai venit pe Animezup, zumy-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Zuppy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
hey! sunt zumy-chan in realitate andreea sunt incantata sa va cunosc dar nu prea am idee ce sa fac inafara de ce am facut
deci eu sunt din baia mare si imi place sa-mi fac prieteni noi mai ales ca ma vor ajuta,eu sunt cam timida cu greu am scris asta dar sper ca sunteti intelegatori
eu nu sunt membru decat de ieri si imi place site-u ca e grozav,amcitit ficuri pe site si voi chiar aveti talent,dar am nevoie si eu sa stiu cum se posteaza.va rog imi ziceti shi mie?
ma puteti ajuta va rog ca shi eu am talent si e grozav ca am intrat dar nu este asa magic cum imi inchipuiam ca habar n-am sa postez.ma ajutati plz?

#4
Bine ai venit pe Animezup, Zuppy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#5
De cate ori posteaza Zuppy?
Anyway.
Nu e atat de greu.
Ti-as explica chiar eu dar nu mai pot sta.
Whatever.
Bun venit!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
O fi o eroare de la site? Pentru ca si mie mi se pare ciudat 21 dar mnoh, sunt noua deci nu stiu despre ce e vorba. Anyway, bine ai venit!
Have fun!
[Imagine: mboi6o.png]

#7
Cred ca a pus ochiul pe tine Zuppy!
Happy posting si multi prieteni!
Mi-a placut descrierea ta, mi-a adus aminte de Yuri din Kamichu, la fel o fetita timida, ce vorbeste repede, scurt si clar4
Gammbate!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)