Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi! ZUP!

#1
[Imagine: im-emoticon.gif]Salutari Zup, salutari users!
Sunt novice pe aici^^, adica cu putina experienta. Am ajuns aici prin intermediul unui user de pe APrime, datorita unui post!
So, despre mine:
Anime: Hell Girl, Inuyasha, Naruto, Pandora Hearts s.a. Din manga imi place Blech-ul. Nu prea eram cu acest gen, dar in decurs de o luna a facut sa-mi placa, asa-i la noi, pina nu incepi!
Ma voi stradui sa va fiu un friend-user bun, si sa conversam bine, caci dupa cele vazute............ MAI am inca multe de vazut!
[Imagine: 128%20(12).png]..
Mrs ZUP! Gammbate!.).*

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mitch!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
heis mitch, nah mai scriu odată că mi-a picat curentul haha.
Bine ai venit pe forum şi distracţie plăcută îţi doresc şi o şedere la fel. Câţi ani ai ? [ mah first q for ya ] şi gen de muzică favorit ? Manga, citeşti ? Cărţi favorite ? Oraş unde stai ?
too much questions ? : )) so îţi urez pe aici o şedere calumea, te vei împrieteni cu majoritatea te asigur.
-

#4
Hehe, si eu sunt noua, dar pot sa-ti urez un calduros "Bine ai venit"! Am si eu cont pe animePrime, dar nu am mai intrat acolo de ceva vreme 21
Erhm, fana Jigoku Shoujo si Bleach, bun 8
Have fun!
[Imagine: mboi6o.png]

#5
Ms Lynn, imi pare bine ca ti-a venit curentul, si imi pare rau ca a trebuit sa scrii de mai multe ori.4 Pai, sunt la o virsta cu tine Lynn, am 16! Stiu ca majoritatea fanilor anime/manga au ca preferinta muzica rock (de toate tipurile). Eu insa, nu prea am un gen anume, sunt ca un nomad, le schimb dupa mood10...
Citesc manga...da, cum am spus prima Bleach, chiar mi-am procurat manga, mi-a placut fte mult, si grafica si temaSmile
Carti fav: Dans, Dans, Dans> Haruki Murakami! In noapte>acelasi autor; Copii de aruncat> Ryu Murakami(acum citesc)!Smile
Orasul unde stau e Chisinau.........fav> Venetia!
Ms de intrebari! Sa speram!
Salut, Insanyti! Ms de comm! Acusica trec si eu pe la tine4

#6
Oh, citesti Murakami? Interesant 71 am auzit atatea despre Murakami, dar nu am apucat inca sa citesc ceva, dar o sa citesc. O sa am ocazia 71
[Imagine: mboi6o.png]

#7
Ei scriu FOARTE deschis! Da, cum ai ocazia bate-o ca e buna!Smile In orice caz il apreciez cu 9.5, cam prea bruste sunt finalele..................SI NU ma intriga asta ptu ca n-are continuare4DD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)