Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy)

#1
Ok Ok...S`o luam cu inceputul!Happy Birthday Zup ^_^

Acum..sa va zic in ce consta.Mai intai imi cer scuze ca il postez atat de tarziu.Am avut probleme.S`a blocat programul si tot ce era salvat s`a dus..nu am recuperat nimic asa ca in 5 ore am reusit sa`l refac,dar nu pe tot.Am insistat sa`l postez AZI deoarece AZI e ziua zup.Asa ca l`am impartit.Promit Ca o sa termin cat de repede pot.Maine ^_^

Acum...sunt sigura ca nu o sa pricepeti mai nimic.Nu are logica deloc.Ma rog.Este inspirat din..eh..fapte reale ^^'
Many Tnx to kaname pt ca a conturat replicile,yulobo ca m`a ajutat cu staff`ul si Serenity care mi`a fost alaturi pana intr`un anumit punct in care a trebuit sa plece(A fost rapita!!!).

Este inspirat,cum am mai zis,pt cine a fost atunci on,dintr`o "scena" de pe shout.Pare cam ciudat dar mi s`a parut foarte original.Aveam ideea asta mai de mult iar cand mi`a zis marina de ziua zup:Hoppaa!! I must do this.!

Zup Wars-Razboiul Clonelor

Ma rog..Enjoy!In unele locuri trebe pusa pauza ca sa cititi.Asa si ultima chestie:

USERI SUNT PERSONAJE.NU VOI!TOATE "INSULTELE" SUNT PT PERSONAJE NU PT VOI! Sper ca ati inteles.Deci nu ma refer la voi ci la personaje,ok?
Da...daca nu va convine ceva,luati-va de kaname.Ea a facut scenariul >.>
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#2
Wtf!! Ce idee buna! Bravo mey...genial. Deci am ramas cu gura cascata in timp ce ma uitam la "zupy tv" . Super amuzant si replicile is mortale...daca cautati mai mult prin arhiva shout-ului o sa va minunati 24.

Si mai era sif aza cu: yulobo ii zicea lu kykio : kko si kykio ii zicea lu yulobo: yalaba 24 .

Cred ca o sa aiba rating foarte mare videoul ala...abia astept episoadul urmator... 24 .

Banuiesc ca la realizarea episodului "pilot" nu a participat niciun aliat de-al lui Kykio ...si se vede clar asta 24 .

Daca e nevoie de ajutor ma ofer voluntara...24 .



Axel...ii place sa pape bobo...si daca il tragi de par e fericit....o sa vezi daca o faci 10

[Imagine: chibi_447.gif]
Axel, chibi-ul lui L@ry15



#3
Te heee... Eu si fanteziile mele cowboy

Oricum, nu ma asteptam sa iasa atat de bine o.o
[Cand ai foaia e ceva si cand ai tot e altceva 21]

Anyway
@L@ry15
[Si] Eu m-am ocupat si nu cred ca mai e nevoie de cineva 39 ... 106 Nu cred 4

[Btw, ma gandeam si la yalaba si kko, dar 39 yalaba e ca si cum ar fi o greseala de tastare :dreamy: si nu se prea vede 65]

Orice-ar fi, a iesit superb xD [vezi sa nu uiti sa pui originalul pe zup daca se mai poate Oo nu am bagat de seama ^^"]
B'bye and huggies hug

#4
O, foarte frumos! Mi-a placut farte mult. A iesit super frumos. Poate o sa apar si eu in vreun mi episod Smile

#5
24 ce tare21
cine stie,poate o sa faci un adevarat serial daca ai chef sa faci mai multe ep 24
oricum...ti-a iesit f bine ^__^
felicitari celor care au contribuit
n.n
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#6
Si mie mi-a placut 24 24 24
A fost super tare! M-a amuzat teribil! Felicitari tuturor celor care au lucrat la el!
Astept cu nerabdare urmatorul episod 5

#7
Domo,Arigato!
Ma bucur ca nimeni nu a observat "talentul" meu la Vegas ...adica..damn it xD stil a n00b[still I have a sensei]

Nush daca pot adauga si alte episoade.Poate o sa compun alta poveste.Adica kaname o s`o faca...sau cine este doritor just PM me,cu orice idee,pot face orice.
Azi m`am apucat de urmatorul episod...cred ca vor iesi vreo 3...sper sa`l termin pana maine 4 daca nu in seara asta 4

Edit:Cine e dornic sa ma ajute cu materialele PM me (:
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#8
inafara faptului ca trebuia sa pun pauza pentru a citi si se intrerupea tot (cantecul), mi-a placut foarte mult 21. Felicitari lui kaname pentru poveste si tie, desigur. A fost foarte amuzant. Astept urmatorul episod 10

P.S.: nu conteaza prea mult "talentul la Vegas" daca ideea e buna

#9
Bwhahaha ,xD .Avem manga cu useri,avem seriale cu useri . Bwahhaa,animezup is the best forum afterall :-> .
Bravo fetele ^ ^ .Daca va pot ajuta cu ceva.. 22
LOLNOPE

#10
*bow bow*
I bow before you, you....oh..almighty....foverer....anyway
You're good, all of you. I can only congratulate you. And wait for the sequel, of course.
There isn't anything else to say,I'm speechless --_--
[Imagine: gameswlpp_79.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)