Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy)

#11
Mwhahaah...Second Episode...si ultimul de altfel.Ne iertati k nu l`am scos ieri,dar ieri am avut ghinion,am pierdut tot de vreo 2 ori.Am zis ca renunt si fac azi,dar nu aveam ce face asa ca iar m`am apucat si iar s`a intamplat ceva.Deci,in concluzie(este adevarat) am pierdut proiectu` de 6 ori >.> (BAKA VEGAS!!!) Timing`ul este la fel de prost...mie lene sa`l fac mai bine..asa k puneti pauza ^_^'

Asa...si..cine se ofera sa vina cu un scenariu` pentru alta poveste? ^_^ Sunt Disponibila ^_^
So...ceva idei..?
Asa..si video`ul 4 Zup Wars-Razboiul Clonelor II
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#12
Deci nu mai pot 2424 foarte tare episodul 2...ma bucur ca am putut ajuta 24 . Cea mai tare parte e cand se imbata aia 2 si ii melodia aia cu berea ( preferata mea) .

Zup Tv...the best...rating mare....daca luam de pe shout certurile facem telenovele mai multe decat publica aia de pe Acasa 24 .



Axel...ii place sa pape bobo...si daca il tragi de par e fericit....o sa vezi daca o faci 10

[Imagine: chibi_447.gif]
Axel, chibi-ul lui L@ry15



#13
24 Amy no bakaaaa Q.Q
Tu chiar ai pus edit-ul facut de mine pe scenariu? 24
Anyway, e fain 21
And yes, hope it'll bring money $.$

Gimme candy for this 24 And give her, too, 1 or 2 inger
B'bye...
[Oricum, a fost criminal 21 Who's the main character? (well, who are 4) Me, Yulobo and he, Johnny 24 Yep, that's a thing that I love]
:love:
Waiting for the next one T^T [Even if there won't be a next one Q.Q]

#14
oooo....ce sooper
asa idee buna ati avut bravo tuturor care au participat in acest razboi
tinetio tot asa
abia astept sa ma uit la urmatorulepisod pe ZUP TV!
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#15
Deocamndata,aceasta "poveste" atat are.Nu am de gand sa o mai continui.Acum o sa ma limitez la alt proiect si daca imi ramane timp o sa ma gandesc [adica kaname] la alta poveste,in care sa apara mai majoritatea userilor.

Mai are si L@ry15 o idee buna care cred ca va merge,dar totu` e secret...oricum asteptati`va la orice 3
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#16
Amy &staff members, nu mai comentez videoclipul, banuiesc cava dati seama ca mi-a placut.
Vroiam insa sa va spun ca mi-ati dat o idee cu Zup TV 4
Ar merge sa facem un serial in genul asta cu userii de pe Animezup 4
O sa incerc sa va ajut si eu cu scenariul si pot face chiar si o pagina/sectiune speciala pe zup pentru asa ceva. Ce spuneti?

#17
Sugoi Sugoi Sugoi!!! Dar ti`am luat`o inainte 10
In colaborare cu cineva ,ne`am apucat de "ceva" inca este un secret .But it will be very good.

Planul meu initial in ceea ce priveste video`ul a fost sa iau scene anime,multe si sa le pun subtitrare.Dar timpul m`a presat iar cu problemele tehnice nu am avut cum sa fac posibil
Asa daca vom fi mai multi la un proiect si vom colabora va fi mai bine.Ar fi frumos sa facem ceva exculiv Zup,sa atraga atentia. Idee foarte foarte buna ^_^


CATRE USERI:
Acest "show" NU va mai continua,asa k degeaba stati cu ochii pe shout.Este timpul sa trecem la alte idei,asa ca daca mai dati pm`uri,vreau idei noi,nu tot acelashi vesnic razboi kikyo-yulobo...va rog frumos
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#18
am ras cu lacrimi!!!24) ideea e faina si daca vreti sa va ajut cu ceva sa imi ziceti :3:
urmatorul episod si cat mai repede
chu si gambatepupic
[Imagine: 32132.jpg]


Romance addicted !!!:X:X:X
Just love and the rest will be okay

#19
24 a fost tare24
faza cu gutza si banii mei..pff24)
si amy za pacifist24
tare21)
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#20
21 cum adica nu se mai continua TT^TT...ca ma duc acum si fac petitie 21 oricum daca mai faceti alt proiect abia stept pentru ca episoadele astea doua au fost prea funny...mi-au ridicat moralu ...21
amy you make me proud...you know that 21

*runs to the nearest store to buy a D&G belt...*

This is Madness... This. is . Anime Zup21) *kick*

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)