Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo Salve!!

#1
Si cum ziceam Salve eu is Gabi am 19 ani si sunt destul de pasionat de animeuri si manga dar cel mai mult imi plac cele pshihologice iubesc sa desenez si sa ascult muzica care imi place (rock,dub-step) imi place de asemenea sa si citesc orice poveste atata timp cat este intresanta si ma scapa de plictiseala. De forum am dat pe un site de animeuri Royal go poate il stiti , contul lam facut deoarece parea intresant pa no cam atat despre mine Mdeterminated
Arta nu este buna sau rea ci doar diferita...

#2
Bine ai venit pe Animezup, NineDevils!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe Animezup, Gabi! Sper sa te simti bine, sa iti faci multi prieteni!
Cateva intrebari pentru tine:
1. Ce trupe de rock iti plac in mod special?
2. Animeurile tale preferate?
3. Ce faci in timpul liber?
4. Ce doresti sa realizezi in viata?

Cam atat. Bun venit si sper s? ne mai citim pe aici! hug
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
Mersi pentru primire si acum raspunsuri

1. Skillet,Nightwish,Evanesence,three days grace,cargo etc. ascult cam tot ce suna bine de acest gen (nu sunt prea informat cand vine vorba de alte trupe nu le stiu decat numele de la melodi )
2.Black lagoon,Guilty Crown, Code Geass R1,R2,si cele de serie lunga Fairy tail, One Piece o si sa nu uit H.O.T.D
3.timpul liber hmm il pierd fie cu prieteni fie la pc incercad sa gasec un joc bun ori desenad dar cel mai des vizionez animeuri
4.asta este foarte grea intrebarea pt unu ca mn nush daca este posibil as vrea sa dau viata la povestile care le am in cap fie in forma de anime fie de manga ori ca jocuri video cam asta as vrea sa realizez sa imi spun parerea despre lume intr o forma mai interactiva sau ceva de genu.

Si cam atat, daca mai sunt intrebari raspund cu placere la ele.

P.S. forum Noob
Arta nu este buna sau rea ci doar diferita...

#5
Bine ai venit printre noi, Gabi!
Sper sa mai pui si tu cate o virgula prin posturile tale, fiindca imi taie respiratia daca le (posturile) citesc cu voce tare.

De unde esti?
Care e culoarea ta favorita?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Nine devils, one for every circle.
I see what you did there
Lebron

Bun venit pe forum, poate activezi si pe la anime/ manga, fa-ti prieteni si fereste-te de turmele de llame ascunse prin topicuri!
Ah, citesti?

Llama Llama Llama Llama Llama
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#7
Salut Gabi, bun venit! Ma bucur ca ai aterizat si pe la noi.

Iti doresc o sedere placuta si sa fi pe cat de activ poti. Also, daca ai vreo nelamurire sau vreo problema, nu ezita sa apelezi la staff. We'll help you out. m/

Ah, da. Ai bacul anul asta sau esti in primul an de facultate?
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salve Zup! Akiraaa 5 2.342 29-03-2013, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Akiraaa
  Salve Silver Angel 2 2.063 14-12-2009, 10:27 AM
Ultimul răspuns: Ade Lawl
  Salve amicis! irisim 1 2.539 06-10-2007, 05:27 PM
Ultimul răspuns: Kronos
  Salve Grazy 7 5.446 20-07-2007, 12:47 PM
Ultimul răspuns: Megiddo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)