Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salve Zup!

#1
Hei!Sunt Aki si dupa mult timp de cand citesc fanfiction pe Zup am hotarat sa-mi fac cont.Am 13 ani ,imi plac mult animeurile yaoi si yuri ,ador muzica rock ,sa desenez....Etc...Lucrez la ceva fictiune yaoi si yuri pe care am sa o postez^^Sper sa ne intelegem si sa ne imprietenim.
[Imagine: tumblr_mfn8tjJXAQ1rmcavto1_400.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Akiraaa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Fan yaoi/yuri? Incantata, incantata.
Ai vazut Fuyu no Semi (Winter Cicada), Ai no Kusabi (The Space Between), Sex Pistols (Love Pistols) sau Ikoku Irokoi Romantan? (poate si Maiden Rose & Okane Ga Nai) Daca da, iti poti spune parerile in legatura cu acestea?
Sunt sigura ca iti vei face prieteni destui daca o sa continui sa fii activa si amabila cu cei din jur (desi cateodata e greu, atunci cand o persoana cu idei diferite de ale tale se ciocneste de persoana ta).
Poate o sa ne zici si numele tau real, cine stie.
Bafta in continuare pe Zup!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Hi ! ^^ Sunt Felix . Am 12 ani . Ai gusturi bunicile . In fine o sa ne imprietenim 21 Sper sa ne imprietenim Smile

#5
Hey hug Bun venit pe forum, sper ca te vei integra bine si ca o sa-ti faci prieteni pe aici.
Ceva nume de animeuri, yaoi, yuri, orice fel?
Trupele preferate, melodiile?
Ceva carti care ti-au placut in mod deosebit?
Cam atat de la mine, bun venit din nou!

P.S. "Hei" nu inseamna totusi 19 in engleza 3
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#6
@Sasquatch-Sincer si dezamagitor din tot ce ai enumerat am vazut doar Ai no Kusabi.Parearea mea hm...Un anime foarte frumos*ca orice anime yaoi *Foarte interesanta dragostea putin cam brutala dintre uke si seme <3 Asa sunt eu... Apreciez mai mult actiunea sadomasochista21Si numele meu real mai ciudatel Ariana ,incantata!^^
@-FelixXX-Incantata!Si eu sper sa ne imprietenim.

@Miss M-Incantata de cunostinta!Si mersi :3Hmm nume de animeuri..
Pai cateva din preferatele mele:Strawberry Panic,Loveless,Kuroshitsuji,Kannazuki no Miko,Nana,Mirrai Nikki,Karin,Kyoshiro to towa no sora .*Am amestecat21 *
Trupe perferate si melodii:Asking Alexandria-you can't ride two horses at once...you should get out of the circus,Evanescenece-Even in death,In This Moment-Blood,B.M.T.H.-Sleepwalking,B.V.B.-Saviour,Three Days Grace-I hate everything about you,Skillet-My obsession,Get Scared-Vodoo,Hopes Die Last-keep your hands off,Papa Roach-Hollywood Whore.Carti hmm...Moarte pe Nil de Agatha Christie,Cainele din Baskerville de Arthur Conan Doyle.Cam atat !hug
[Imagine: tumblr_mfn8tjJXAQ1rmcavto1_400.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Yo Salve!! NineDevils 6 2.283 04-05-2013, 02:51 PM
Ultimul răspuns: Agrona
  Salve Silver Angel 2 2.043 14-12-2009, 10:27 AM
Ultimul răspuns: Ade Lawl
  Salve amicis! irisim 1 2.533 06-10-2007, 05:27 PM
Ultimul răspuns: Kronos
  Salve Grazy 7 5.402 20-07-2007, 12:47 PM
Ultimul răspuns: Megiddo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)