Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salve

#1
Eh salutare si pe aici,nu stiu daca voi activa spontan deoarece sunt mult prea multe site-uri anime..eh asta e portocaliu =D

Ma numesc Graziella ,sunt din minunatul prafuit bucuresti in care nu traiesti decat din plictiseala,cel putin in ultimul timp asha e..

Fiind un forum anime ar trebui sa zic ce am vizionat nu?

Pai ar fi toate animeurile dupa A+..stiti ce inseamna TOATE?..a stai in afara de "hell girl"....
si dupa ar mai fi :Elfen Lied,Chobits ,Angel Sanctuary,Death Note,Gungrave [de aceea il injur cu mult respect pe Cedik a.k.a Flaw pt avatarul misto cu Harry],DN Angel,Full Metal Alchemist,Ouran High School,Azumanga Daioh[e ep si m-a aburit,cica comedie,e cea mai mare porcarieee..sorry pt fani] ,HellSing etc. nu stau sa imi amintesc eu tot...

Manga..n00b rau aici,am citit in manana Tsubasa chronicle,primele 5 volume,e prea tare manga,abea astept ca dawn sa faca rost si de ultimele 21

Muzica:aici am 2 categorii mai bne zis
1.rock,orice tip...si cateva formatii preferate :Nightwish,Slipknot,Dimmu Borgir,Korn,Distubed,Metallica etc etc etc etc

2. Melodii inaine de anul 2000 , artistii care imi plac...,pai unul e pe primul loc numindu-se : George Michael ..dupa nush poate ar fi Elton john ,Michael Bolton,Phill Collins...si 2-3 melodii Julio Iglesias

Filme: cred ca printre cele mai bune filme de anul asta se catalogheaza "Die Hard 0.4" mama kiar ca a murit greu gagica aia..e cica film de actiune ,dar m-am prapadit de ras..dupa ..cum adica dupa?inainte de asta "Piratii Din Caraibe-la capatul lumii"...

Actori:Johnny Depp [numai ca Jack Sparrow imi place] ,Bruce Willis,tipul e prea tare pe la cei..60 de ani ai lui? ,MelGibson,ma prapadesc de ras la unele filme si la altele bocesc pe acolo..Jacky Chan ..hayaa ..gata am innebunit

Parere despre acest forum [sa fie o persoana multumita 10]:imi plac caramizile,dar pana la urma urmei e tot un forum...

Apropo e ceva daca eu am nr. de telefon pe Vodafone nu Zupp?:4
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#2
Grazy, bine ai venit pe AnimeZup si sper sa te bucuri alaturi de noi. Ai dreptate, este tot un forum, dar pentru unii din noi inseamna mai mult de atat. Sper(am) ca odata cu trecerea timpului sa fie si pentru voi la fel.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
Hehehe, unul din userii mei preferati de pe m-a a venit si pe Animezup!
M-am bucurat cand am vazut numele tau pe lista celor inscrisi si tot ce sper este sa iti placa mai mult pe aici si sa ai parte de o sedere placuta!
Spor la postat si distractie placuta!

#4
Tickapa mersi de primire

Bogdan ma bucur ca-s una din userii tai preferati de pe m-a care nu mai prea postez 21

sper sa postez etc..dar am o leneeee 10

daca mai aveti intrebari,nu ezitati sa le puneti
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#5
nu pot sa iti urez decat ceea ce ti'a urat si flaw... Sedere lunga si placuta. intr'adevar, suntem doar un forum, dar incercam sa il facem cat mai special, strangand sub pavilionul lui useri la fel de speciali, asa ca tine. warm welcomes, happy posting si have fun

#6
Hello grazy(te cunosc de pe mai multe siteuri si forumuri si abia asteptam sa treci si p aici )
Eu nu prea urmaresc filme ,m-am lasat de la un timp ^^'
La capitolul muzica sunt fana rock (maroon 5 ,good charlote ,th ,u name it !Si eu am urmarit elfen lied ,si celalte animeuri pe care le-ai enumerat (lene chiar si sa dau copy paste -_-''' )
Bun venit si sa-ti faci multi prieteni! Smile

#7
welcome grazy...hope you like here becose i do te shtiu shi itzi cunosc modul de postare sa zic asha mereu argumentat and bla bla bla...you are a god user (din cate shtiu) sincer deobicei caruia nu ii pasa de ce cred ceilaltzi nu itzi faci o imagine falsa shi itzi aratzi adevarata "fatza" yeyy imi place muzica pe care o ascultzi mai tot ce ai scris acolo sunt cateva exeptzi care nu ca nu imi plac sunt anonime nici ca da nici ca ba so..hope you gonna like here and welcome (shtiu shtiu ...in acest moment zicetzi "ha ha ha look at he novice ...se crede in stare sa ureze bun venit" oricum asta am vrut ...
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#8
Aha trec si eu sa te salut dupa zece ani ..dar nu ma puteam abtine doar esti unul dintre useri mei preferati 'cuz dunno you're the best ..[nu mai pun si continuarea,cine o stie,o stie :laugh:]
Jacky Chan is my favorite 2 ...a da am tot aberat pe aici si nu ti'am spus pana acum ..Bine ai venit...Happy posting,Have fun etc,etc ...[scuze pentru lipsa de originalitate ..e plecata prin plopi saraca T.T ]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Yo Salve!! NineDevils 6 2.315 04-05-2013, 02:51 PM
Ultimul răspuns: Agrona
  Salve Zup! Akiraaa 5 2.343 29-03-2013, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Akiraaa
  Salve Silver Angel 2 2.063 14-12-2009, 10:27 AM
Ultimul răspuns: Ade Lawl
  Salve amicis! irisim 1 2.539 06-10-2007, 05:27 PM
Ultimul răspuns: Kronos


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)