Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Cum sa te indragostesti in trei pasi simpli.

#1
>>>
Titlu : Cum sa te indragostesti in trei pasi simpli.
Varsta minima: 16
Gen: shounen-ai, school life, fantasy
Limba: Romana
Observatii cu privire la continut: Ma gandeam sa fac ceva diferit, nu stiu ce se va intampla pe parcurs, ideea a fost scris la scoala, nu am scris mare branza. Vreau sa va anunt de pe acum ca niciunul dintre personaje NU ESTE si NU VA FI vampir. Alte feluri de demon, dar VAMPIRII nu vor fi o rasa principala.
Tipul de comentariu solicitat: Simpla ( chiar nu ma intereseaza, vreau sa va placa )
Disclaimer - Nu detin nici o imagine a personajelor, melodii , actori , catareti ce vor aparea in fic si nu fac profit de pe urma lor

>>>


I. Nu trebuia sa fii asa slab.



Ar fi trebuit sa fie mai usor... sa te indragostesti. Nu insa, trebuie sa apara din senin. stiti care sunt pasii ? pai, ar trebui sa fie : 1. Priveste persoana , 2. ??? , 3. fii indragostit. Serios, ar fi mult mai usor daca ai fi putut alege de cine sa te indragostesti apoi daca el sau ea nu te place sa treci peste pur si simplu... dar nu. Am oftat si mi-am ridicat putin privirea desupra cartii, reusind sa-mi deranjez si ochelarii. Am rosit cand am vazut acea persoana pe care o plac alegand una din cartile mele preferate. Adica, pana la urma ce era gesit in a te indragosti ? Nu stiam dar se pareca societatea stie. Daca nu respecti tiparul esti lluat peste piciorde toti si ignorat sau mai rau. Tocmai am implinit saptesprezece ani, nu de mult... acum trei zile si tot ce am facut de atunci a fost sa dorm si sa ma gandescc la cum as putea sa vorbesc cu el. Nu cer mult, doar sa vorbesc cu el ! Adica, macar un "buna" sau ceva... sau orice. Vreau sa-i aud vocea, vorbind cu mine, nu cu altii.

Oh.. s-a uitat la mine. Am ascuns capul din nou in carte, insa tot urmarindu-l. A imprumutat cartea, nu a ramas sa o citeasca aici... ce pacat. Azi era imbracat cu un maieu gri, niste blugi simpli lasati usorin vine cu o curea... lenjeria sa era tot gri. Am chicotit si am rosit puternic. Noroc ca nu ma vedea, credea apoi ca sunt un ciudat. Vreun gay... care s-a indragostit de el si apoi viata mea s-ar transorma. Am oftat, mi-am luat geanta si mi-am pus-o pe umar si am inchis cartea. Mereu ma razgandeam repede... pff... Am iesit din bliblioteca, trecand pe langa el. Din greseala i-am dat peste mana iar el si-a scapat cartea.

- Uh... scuze ! am spus repede si m-am aplecat sa i-o iau eu insa ne-am dat cap in cap si am cazut in fund. A ras scurt si a luat cartea.

-Nu-i nimic pustiu' ... te doare ? m-a intrebat si mi-a dat parul de pe frunte. Stai, visez. Ma atinge ? Pe mine ? Am rosit si i-am dat mana la o parte. Nu puteam sta cu el, nu fara sa risc si eu nu eram in stare.

- D-da. Scuze din nou...! am spus grabit si m-am ridicat sa plec. imi simteam inima cum bate cu putere, muream. De ce trebuia sa fiu indragostit de un baiat, ca mine ? Daca era o fata ar fi fost mult mai usor. M-am intors cu fata la el. Arg... iar curva aia de la majorete. Ce-o fi vazand frate la ia ? tatele alea... doua gramezi de grasime inutile si parul ala blond acompaniat de buzele roz. Scarbos! Am oftat , comparandu-ma cu ea . Eram total opusul... deci nu aveam nicio sansa. Mai bine ma nassteam fata ! Am plecat la ore incercand sa-mi iau gadul de la el.

Era vreo cinci cand s-a intunecat brusc in scoala. stiam ca azi se va intampla ceva , eram sigur. Tata m-a avertizat. Am bagat repede cartile in banca, doamna profesoara le-a spus colegilor mei ca trebuie sa ajunga in corpul de sud al liceului. Iar, ce dracu ? in doua luni trei atacuri ? Asta nu era normal... plus ca au fost si ziua. Am iesit ultimul din clasa, am mutatinelul de pe inelar pe mijlociu, in trei secunde outfitul meu s-a schimbat. Capa atarna in spatele meu, totul devenise alb, pana si ramele ochelarilor.

- Lance ! am auzit-o pe Jinny, singurul inger din liceu. Ce se intampla ? Domnul director nu ne-a spus nimic de vreo simulare, e pe bune ? m-a intrebat impletindu-si parul alb.

-Nu. Se pare ca suntem atacati iar. Mike, ridica scutu' dupa ce toti elevii ajung in corpul B. S-ar putea sa fie doar cativa de data asta, fiti atenti! am spus uitandu-ma in jur. Ok, probabil nu intelegeti nimic... nu-i nimic, nici nu trebuie acum. Trebuie doar sa stiti ca sunt vrajitor si scoala e atacata de necromanti.

Am fugit pe holul intunecat pana la iesire, lasandu-i pe ceilati sa aiba grja de protectie. Eu imi lasasem cartea cu vraji in biroul lu' taica-meu! Am deschis usa si m-am dat doi pasiin spate cand am vazut o umbra. Nu e bine, nu stiam incantatiile care-mi trebuie , pe cele puternice. Am scos sabia, ca na... daca nu stii vrajile macar... asta. Am luat pozite de lupta dar am inghetat cand am vazut cine m-a speriat. Era el, Tyrone , stiti voi, tipul de dimineata de care eram indragostit. cand m-a vazut a clipit des.

- Tu esti pustiu' de dimineata! Ce-i cu outfitul, petrecere ? si sabia ... vrei sa ma ataci ?
Da, ce faceam ? Am scapat obiectul ascutit si l-am privit. De ce era aici, nu trebuia sa fie cu ceilalti elevi Adica, daca era cu noi, ar fi trebui sa-l fi vazut la celelalte atacuri. A ranjit si s-a apropiat de mine. Sincer, nu gandeam, era Tyrone nu ma gandeam decat la el, doar asa mai trecea cate o idee care se evapora.

-Cum te cheama ? m-a intrebat.

- Lance... Elbert, am spus vrajit de ochii sai. Erau asa negri. Am zambit timid, uitand ca scoala era atacata, ca el nu avea ce cauta acolo si ca eu eram inca cu hainele de vrajitor pe mine. si-a ridicat mana dreapta, ceea ce am facut si eu. si-a impletit degetele cu ale mele. Visam, sigur visam. Tyrone nu numai ca ma atingea dar ma tinea de mana. Stai...acum observam mai multe. Am facut ochii mari, reusind sa ma trezesc. M-am departat de el si am clipit des.

-Stai, tu nu trebuia sa fii aici ! am spus . Esti doar o imagine, cine esti ? am spus devenind din ce in ce mai speriat. Tyrone m-a privit confuz, si a zambit spunand " Eu sunt, serios ! " am clipit incet. Il credeam, chiar daca nu doream. S-a apropiat de mine si m-am imbratisat brusc. Am rosit puternic, lasandu-l. Am simtit o intepatura pe gat ,apoi una pe mana dar le-am ignorat complet si am stat asa apoape un minut cand am simtit ca nu mai am nicio putere si tot cpul incepea sa ma doara. Tyrone s-a departat de mine. Era plin de sange pe gura, gat ... ha ? Am vrut sa spun ceva insa atunci corpul meu a cazut pe podea. Am inceput sa-mi revin, nu ma mai gandeam la el. l-am privit si l-am vazut cum ranjeste. Era cu ei, cu cei care trebuia sa ma lupt... S-a lasat pe vine in fata measi mi-a luat mana. Vampir ? Nu, ar fi prea evident...

-Ce...faci ? Nu ai luat destul ? Vrei sa ma omori...?am spus in soapta. A dat din ap in semn ca nu. Nu ce, nu a luat destul sa nu, nu vrea sa mor ? Daca traiam , ori ma folosea din nou ori nu si spuneam eu. si-a ratat dintii, toti erau ca ale unui rechin, toti ascutiti. Fara sa mai ridice maneca alba a bluzei mele m-a muscat cu putere. Am scancit sitotul a inceput sa dispara. Deci era nu, nu a luat destul.

- Lance ! am auzit un tipat si mi-am siptit mana cum loveste pamatul. Era prima data cand pic in plasa unui necromant. De ce ? Cu ce a fost el mai special ? Am inchis ochii, imi era prea somn sa mai gandesc.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#2
Hey!Pot incepe cu un place mult de tot?..(eh, imi plac mult vajitorii, mi-ar fi palcut sa fiu una, dar asta-i viata reala, cruda T_T )
Inceputul promitator astfel ca nu m-am mai putut opri asa ca am continuat^^, chair sunt curioasa cum sa te indragosteti in trei pasi simpli si faptul ca Lance este indragostit, mai ales in biblioteca sa-si urmareasca his love.Bun asta nu a fost prea original( fara suparare..am mai intalnit ideea, dar la un manga si cred ca a fost facut si un anime), in fine..restul a fost original si multa actiune...yay...si Lance a cazut in plasa unui necromat..oare de ce?..Simplu, ala a fost deghizat in persoana iubita lui sau poate este alt motiv...Oricum imi place si asa...bafta la scris:D
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#3
II. Neatentia costa ? Nu, e altceva.

Am deschis ochii incet, simtindu-mi corpul foarte greu. M-am uitat in jur, nu stiam unde sunt sau cine era cu mine. Am incercat sa-mi ridic mana dar nu mi-o simteam, tot ce vedeam era alb. Am incercat sa zic ceva insa tot ce am putut sa fac a fost sa momai. Lumina a inceput sa dispara, in fata mea incepea sa apara Jenny.

- Lance ! Lance, esti bine ?! a inceput cu intrebarile si m-a ajutat sa ma ridic. Hainele mele albe, outfitul de vrajitor ca sa-i spun asa era rosu tot..de sangele meu. Ranile imi era vindecate de Jenny, tata era acolo. M-a privit lung si mirat si si-a pus mana pe fruntea mea.

-Lance, ce s-a intamplat cu tine, parca erai atent. ti-ai putat medalionul ? M-a intrebat dandu-mi la o parte capa. Mi-am pus mana la gat incet. Medalionul nu mai era acolo. Ce s-a intamplat cu el. Am incercat sa ma ridic brusc insaam cazut fara putere. Desi ranile erau vindecate , sangele meu era pe jos, pe haine , numai in corpul meu nu. Tata m-a prins si i-a spus ceva lui Jenny. Aceasta a dat din cap si m-a ridicat in aer.

- Inchide ochii, o sa para mai putin decat va fi .. a spus si s-a ridicat in picioare si si-a pus mainile peste chipul meu. Am facut ce mi-a cerut… nu ca aveam alta optiune. Mi s-a facut somn, asa ca m-am lasat dus de val. inca nu-mi venea sa cred ca Tyrone era dintre ei. Oare ce voi face daca mai vine la scoala ? imi era frica cand ma gandeam la el… dar imi era frica de ceea ce se intamplase, Ty… ah, nu puteam. Inima mea batea prea tare , eram indragostit prea tare de el. Numai , nu doream dar… Am inspirat, simtind aer curat. inseamna ca eram gata. Am deschis ochii si m-am ridicat in fund. Eram in camera mea, afara batea vantul dar geamul imi era deschis. Mi-am dus mana la gat, simtindu-mi pielea intacta… sau ma rog, aproape intacta. M-am ridicat incet si mi-am scos inelul de pe deget, l-am lasat pe noptiera si m-am uitat in oglinda. Am inghetat, nu mai puteam sa ma misc de frica.

-Lance, te-ai trezit ? a intrat tata pe usa si cand m-a vazut s-a apropiat repede de mine. Lance, ce dracu a fost creatura care te-a atacat ? m-a intrebat panicat. I-am dat peste mana si i-am spus sa ma lase in pace. A scos telefonul si a plecat. M-am uitat din nou in oglinda, simtind ca mor. Ochii mei… sau ma rog, cel drept era gri si la fel si jumptate din cel stang. Aratam ca un ciudat. Parul meu avea radacinile rosii ca focul, ca ale demonilor. Ty nu avea cum sa-mi faca asta. M-am imbracat repede, mi-am pus inelul si ochelarii. Pe gat se vedeau urmele de dinti ca niste puncte. Am inceput sa tremur insa am incercat sa ignor asta. Poate era temporar.

- Tata, cat am stat aici ? l-am intrebat dupa ce m-am imbracat si am mers la el. M-a privit si m-a ciufulit.

- De data asta cinci zile… si evident ca s-a intamplat ceva cu corpul tau. Sigur nu ai vazut cine te-a atacat ? m-a intrebat ingrijorat. M-a pus un pahar cu suc naturat si mi l-a dat. Nu stiam ce sa-i zic… daca-i ziceam, Tyrone pleca din scoala si sincer… eram prea indragostit de el ca sa vad raul care mi l-a facut.

-Mhnn… am dat din cap in semn ca nu si am baut putin din suc. Cinci zile ? Oau, asta a fost foarte mult…luand in considerare faptul ca atunci cand eram ranit stateam maxim doisprezece ore. M-am ridicat si i-am spus “la revedere ” tatalui meu apoi am plecat. Am incercat sa-mi ascund ochii cu o pereche de ochelari iar parul cu o sapca, dar nuimi reusea. Nu suportam sapca si ochelarii de sare asa ca am oftat si am renuntat. Cand am ajuns la scoala m-am uitat cu frica in jur. Nu stiam ce sa fac.

Am pasit pe hol privind in jur. Nu am vazut pe nimeni inca pe care sa recunosc.. asta pana cand am simtit o mana pe umar urmat de o voce cunoscuta.

- Iubire, cum de esti viu ? Ai venit sa-mi dai si restu’ ? mi-am intors speriat si l-am vazut pe Tyrone cu un zambet inocent. De ce nu-l impingeam ? Si pe deasupra imi simteam obrajii cum ard. Eram numai eu si el. Iubire, a continuat privindu-ma in ochi, uite nu putem sa vorbim aici se uita lumea… vino! si m-a tras de mana pana cand am intrat in cabinetul doctorului. Illasam, eram un cretin si il lasam! A ranjit si m-a pupat pe frunte.

- Ah..uita-te la tine… a spus si mi-a apucat barbia, par perfect, ochi de …demon, vrei sa te sarut ? m-a intrebat. Lance, te-ai recuperat complet ?

-Tyrone, ce vrei de la mine ? Ce ti-am facut ? am intrebat fara putere. M-a ciufulit si mi-a luat mana. Mi-a pupat-o si , dupa ce a spus ca sunt simpatic m-a muscat din nou. Am inchis ochii si l-am lasat. Necrumantii, chiar daca au puterea de a atrage persoanele de care sunt interesante, eu nu am fost niciodata atras de unul sau una si de multe ori eram tinta..Tyrone ori nu-si folosise puterile si eu m-am indragostit ori e prea puternic chiar si pentru mine.

-Te…plac! am spus si el s-a oprit. A clipit des si si-a lins buzele.

- De ce ? Eu nu ti-am facut nimic… a spus dandu-mi drumul. A zambit si m-a pupat scurt pe buze.Ne vedem mai incolo iubire…
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#4
Imi place fic-ul,e interesant.Am ramas surprinsa cand Lance i-a zis lui Tyrone,asa direct ,ca-l place,ma asteptam sa mai treaca o vreme si apoi sa-i spuna .Cred ca si Tyrone il place pe Lance,desi la prima privire ai zice (putin mai mult )ca vrea doar sa-l omoare.Sunt curioasa ce o sa se mai intample si ma intreb cand o sa-i zica si Tyrone lui Lance ca-l place,sau ce reactie o sa aibe tatalui lui Lance cand o sa afle de sentimentele fiului sau,debea astept continuarea.Spor la scris!Si apropo,titlul e super si genul fic-ului este exact pe gustul meu.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#5

#6
1. Nu va luati de graba cu care am scris urmatoarele capitole, stiu ca sunt grabite ca naiba - pentru ca o sa le reiau din perspectiva lui Ty mai incolo [ un fel de partea a doua ]
2. Merci de com ^^


III. Ruinele

Ce am facut? Cum adica nu mi-a facut nimic? Nu el m-a muscat? L-am vazut cu a plecat, simtind durere abia dupa ce el a disparut din raza mea vizuala. Incheietura mea inca sangera... La dracu! Am bagat repede mana sub jetul de apa de la robinet si am inchis ochii din cauza durerii.

M-am ridicat repede si, tinandu-mi mana cu rana in sus, am inceput sa scot sertarele domnului doctor pana am gasit un sul de pansament. Am incercat sa o vindec, cred ca am rostit incantatia de vreo cinci ori... dar de fiecare data rana ma durea mai tare... asa ca dupa ce mi-am dezinectat-o si pansat-o am iesit din cabinet. Se sunase de mult, nu mai era nimeni pe hol, deci nu mai aveam cum sa intru la ora. M-am uitat din nou in jur si m-am asezat pe pervaz. Afara se vedeau elevii de la 12C care aveau sportul.

-Lance, ce faci aici ? Nu ai ore ? l-am auzit pe James, unul dintre cei care ajuta la apararea scolii. Era in niste pantaloni pana la genunchi, un prosop in cap si maieul alb.

-Am intarziat... nu mai mai primeste, am spus si mi-am ciufulit parul cu mana ranita. Cand a vazut pansamentul mi-a prins mana si s-a uitat la mine.

-Lance, ce ai patit ? Vii la scoala dupa intamplarea aia si ce faci ? A spus speriat si cand am vrut sa-mi trag mana a prins de capatul pansamentului si l-a dat jos. Nu era prin de sange insa avea pe el iar urma de muscatura era vizibila.

- James, lasa-ma! am spus incercand sa-mi iau mana. Nu mi-a dat drumul ci m-a privit nervos.

- Cine e? E in scoala, nu? Sau...pe drumul tau spre casa?Lance, zi imediat cine e nenorocitu' ca-l omor! a spus, mai bine zis a tipat sis-a aporpiat repede de mine. prosopul i-a cazut de pe cap, lasandu-i parul lung in aer. Mi-a dat drumul la mana si a tras de tricou in partea unde am fost muscat si apoi mi-a dat drumul, sau cel putin asa parea. Mike si inca unul au vazut ce s-a intamplat si l-au tras de langa mine. James era nervos, suparat dar nu pe mine.

-James, calmeaza-te! a spus si atunci cand s-a uitat la mine m-am aplecat,am luat fasia de pansament si am fugit inapoi in cabinetul doctorului.Am incuiat usa si m-am asezat pe pat.Ce eram pentru Ty ? Adica... nu-mi facuse nimic? Pfoa, sigur - de-aia ma gandesc la el mereu... si la.aaah! m-am ridicat brusc si m-am uitat in oglinda. Ochii si parul meu ... incepusera sa redevina normale. Am oftat usurat sim-am intins din nou in pat. Am ridicat mana in aer si mi-am privit inelul gandindu-ma la intamplarea de acum cateva mimnute... cand nu mi-a mers incantatia. Am luat inelul si l-am pus pe degetul care ar fi trbuie sama transforme.

Corpul meu..era in flacari, ma durea absolut totul. Am inceput sa tip din cauza durerii, am incercat sa-mi scot inelul ,am cazut din pat . Durerea impactului a fost egeala cu zero, corpul inca imi ardea. Am inceput sa ma foiesc, sa ma intorc insa nimic . Ce era ciudat era ca..desi ma durea ingozitor eram constient . Tipam dar are-mi era teama ca nu pot intra... asta pana cand am vazut o silueta. S-a aplecat si mi-a prin mana cu inel si l-a scos. L-a aruncat sim-a luat pe brate. Era mai bine , puteam respira normal. Am simtit patul moale si apoi am reusit sa vad cine era.

- Tyrone... ce cauti aici ?l-am intrebat. Cum ai ajuns aici ? am cntinuat cu intrebarile si l-am urmarit cu privirea. S-a aplecat, a luat micul obiect si s-a asezat langa mine.

- Am uitat sa-ti zic ceva important, te-am auzit si ma gandeam sa nu te las in chinuri.oh..si am intrat aici pe acolo , a spus si a aratat peretele. S-a aporpiat de chipul meu si a oftat dezamagit. Of, cand credeam ca o sa tina mai mult, a spus si a luat o oglinda. Revenisem... aspectul meu!

Eram atat de fericit incat nu am simtit cand m-a luat de mijloc si m-a tras langa el. Cad am dat oglinda la o parte am rosit puternic. Am scapat-o si l-am privit. Daca James ar afla... adica oricum el nu avea ce cauta in scoala, era sigur spion! A scos din buzunar un lantisor simi l-a pus la gat. Ah...era cel care-l pierdusem. Si-a aporpiat buzele de ale mele si m-a sarutat fara sa mai astepte invitatie speciala. Era sigur un vis... adica tot. Parea imposibil ca Ty sa fie necromant si eu indragostit... si acum sa ma sarute - pur si simplu nu! Am inchis ochii si mi-am pus mainile in jurul gatului sau.

- Lance! Lance te-am auzit tipand si ma gandeam ca necr... am auzit o voce si niste pasi rapizi. l-am impins pe Ty fara sa-mi dau seama insa el nu s-a lasat pana nu am ramas fara aer si abia atunci a privit persoana care a intrat. Era James, ne privea uimit iar Tyrone era nervos si incruntat.

- Ce vrei ? Nu vezi ca am treaba?Dispari! a spus Ty fara sa-mi dea voie sa ma ridic. James inca era incremenit, sau a fost, pana l-a auzit pe Tyrone urmat de clopotel. S-a uitat la mine si apoi in jur. L-a privit pe Ty si s-a incruntat. De ce simteam ca mai am putin si voi asista la o crima ?

- Cum doriti, domnule! Aveti grija sa nu-l mancati!a spus maraind si s-a uitat la mine. Lance, scuzele mele pentru mai devreme. Nu stiam ca persoana care te-a muscat a fost domnul Tyrone... credeam ca a facut-o cineva inaintea lui. Eram confuz, foarte. De ce James ii spunea lui Ty "domnule" ? si de ce a facut o plecaciune? Aplecat, lasandu-ma singur cu motivul mortii mele, sigur! Cand am fost din nou singur Ty m-a sarutat din nou, fara sa explice ce s-a intamplat. La un moment dat totul s-a intunecat, nicio lumina. Am deschis ochii si l-am impins speriat pe Ty, dorind sa vad ce se intampla. Atunci am vazut niste aripi mari, negre care ne inconjurau pe amandoi. Am tipat si am inceput sa-l imping , sa-l lovesc.

- Da-mi drumul! am continuat sa repet speriat. Ty se parea ca nici macar nu ma aude. M-am oprit si atunci si-a desfacut aripile, care au lasat pene pe mine. Erau...frumoase! Diferite de ale lui Jenny, care le avea albe , doar doua. El avea... sase negre, cate trei pe fiecare parte. Eram atat de captivat de frumusetea lor incat nu am vazut in jur... camera era distrusa, era cate un mic foc pe ici-colo iar peretii disparusera.Mirosea a fum, scoala! mi-am dat seama si m-am ridicat.. M-am uitat in jur speriat.

- Dupa ce te uiti ? i-am auzit vocea lui Ty . Era parca dublata de alta , ca ale desenelor animate. Amicii tai nu sunt aici, au fugit ... raniti dar in viata. James a avut grija de ei...Eu de tine, nu iubire? Grija ? Ce mai grija - liceul era distrus, totul era vraiste. Cand s-a intamplat asta? M-am intors cu fata la el. Era... motivul mortii mele. A ranjit si mi-a pus inelul pe palma.

-Incearca sa nu te sinucizi, iubire...
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragostea eterna dureaza trei luni crazy little red 33 20.258 22-09-2012, 10:44 AM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Urme muritoare de pasi Aphrodisiac 3 2.316 22-01-2012, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Cand te indragostesti sakura_sasuke 3 4.027 20-11-2011, 03:21 PM
Ultimul răspuns: i Ramenn.
  Trei luni în Italia Ayu.Lore 3 2.511 06-11-2011, 06:51 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Pasi nehotarati matzaplouata 3 2.419 15-07-2011, 05:29 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Dragoste in pasi de dans **angels** 15 9.360 25-12-2010, 12:31 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  O echipa,trei fete Yoko-sama 13 6.572 10-12-2010, 10:45 AM
Ultimul răspuns: Yoko-sama
  In pasi de dans Shilpa 1 2.643 01-09-2010, 08:44 PM
Ultimul răspuns: Bloom.
  Trei minute! [+16] [yaoi] Aliss_anime 6 4.422 22-02-2010, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.111 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)