Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wazzup ? c:

#1
Hey guys c: Ma numesc Serena , dar puteti sa-mi ziceti Serre , pe scurt ~
Pai , am auzit de mult timp de forumul asta si am zis .. de ce nu ? (: Sunt din Romania ( ahh , nu mai spune ._. ) mai exact din Mures . Sunt o fire prietenoasa si uneori rusinoasa , dar depasesc eu momentu' :pfiu:
Trupa mea preferata este Black Veil Brides , dar in general ascult dubstep , pop , dance etc. Hobby-uri ? Desenat , desigur , scris , coregrafia ( umblu la dans de la 8 ani ._. ps . nu de societate 21: )
Pai , daca mai aveti intrebari de pus .. va ascult (:

Cheers ,
Serre Smile xx
[Imagine: tumblr_mfwbjv4v6m1rluc2ho1_500.gif]
Love ? Naah , I prefer vodka c:

#2
Bine ai venit pe Animezup, RedAttack23!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Weeelcomeeee! Numele tau imi place foarte mult, am avut o prietena pe un site tot asa.. In general persoanele cu numele asta mi-au lasat o impresie buna.
-Care e anime-ul preferat?
-Te-ai indragostit vreodata de baieti din anime? Daca da, de cine?
-Iti place ciocolata?
-Daca ar fi sa iti petreci o vacanta complet gratuita, ce ai alege, SUA sau Asia?
-Yaoi servesti?

Cam atat.. Have fun!
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#4
Buna pupic Pai , am mai avut un cont aici , dar mi s-a sters, don't know why ._.
1. Pai nu stiu , imi plac multe , dar balanta mi se inclina intre Sukiite ni na yo si Naruto 4
2 . Aw God , inca de cate ori. Dar cel mai mult mi-a placut , imi place si imi va place de Kazama Chikage , din Hakuoki , that guy is a GOD .
3. E papa catolic ? O lume fara ciocolata e ca lumea fara .. net , maybe ? 21
4. Acelasi raspuns , dar inlocuiesc '''ciocolata'' cu '' yaoi '' -ul . You see what I did there
Multumesc de bun venit hug

Serre Smile xx
[Imagine: tumblr_mfwbjv4v6m1rluc2ho1_500.gif]
Love ? Naah , I prefer vodka c:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wazzup!??! BloodFang 2 2.138 08-07-2008, 10:55 PM
Ultimul răspuns: Jigoku
  Zup Zup Zup Wazzup Asadtipu 13 6.154 27-01-2008, 10:22 PM
Ultimul răspuns: cicudaf


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)