Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Wazzup ? c:
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey guys c: Ma numesc Serena , dar puteti sa-mi ziceti Serre , pe scurt ~
Pai , am auzit de mult timp de forumul asta si am zis .. de ce nu ? (: Sunt din Romania ( ahh , nu mai spune ._. ) mai exact din Mures . Sunt o fire prietenoasa si uneori rusinoasa , dar depasesc eu momentu' :pfiu:
Trupa mea preferata este Black Veil Brides , dar in general ascult dubstep , pop , dance etc. Hobby-uri ? Desenat , desigur , scris , coregrafia ( umblu la dans de la 8 ani ._. ps . nu de societate 21: )
Pai , daca mai aveti intrebari de pus .. va ascult (:

Cheers ,
Serre Smile xx
Bine ai venit pe Animezup, RedAttack23!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Weeelcomeeee! Numele tau imi place foarte mult, am avut o prietena pe un site tot asa.. In general persoanele cu numele asta mi-au lasat o impresie buna.
-Care e anime-ul preferat?
-Te-ai indragostit vreodata de baieti din anime? Daca da, de cine?
-Iti place ciocolata?
-Daca ar fi sa iti petreci o vacanta complet gratuita, ce ai alege, SUA sau Asia?
-Yaoi servesti?

Cam atat.. Have fun!
Buna pupic Pai , am mai avut un cont aici , dar mi s-a sters, don't know why ._.
1. Pai nu stiu , imi plac multe , dar balanta mi se inclina intre Sukiite ni na yo si Naruto 4
2 . Aw God , inca de cate ori. Dar cel mai mult mi-a placut , imi place si imi va place de Kazama Chikage , din Hakuoki , that guy is a GOD .
3. E papa catolic ? O lume fara ciocolata e ca lumea fara .. net , maybe ? 21
4. Acelasi raspuns , dar inlocuiesc '''ciocolata'' cu '' yaoi '' -ul . You see what I did there
Multumesc de bun venit hug

Serre Smile xx