Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zup Zup Zup Wazzup

#1
Hallo people ! Sunt si eu p'aci, ce sa faci cand n-ai ce face 10
Sunt Anaaa din Bucuresti 10, 15 ani etc...
Pei hobby..hmm.. pe primu' loc frecatu' mentei 10 ( ocupatie des intalnita pe la mine prin liceu...), pe locul 2 ar fi mancatul ( in momentul de fata ma indop cu jeleuri..yumm ) si pe locul 3 desenul ( singura chestie la care ma pricep cat de cat...)

PS: anime-urile nu le pun in top pt ca sunt permanente au intrat deja in cotidian 10 ( aproximativ 4 ore pe zi 4 cu exceptia weekendurilor cand stau si 8 ore cu ochii-n monitor...)

altceva despre mine...??? sa ma gandesc.. am prostul obicei de a uita lucurile de la mana pan' la gura...
muzica: rock( normal..se poate altfel?? ), pop etc ( de fapt putin din fiecare...mai putin manele...)

adjectivul care ma caracterizeaza cel mai bine e aiurea..am convingeri diferite de restul lumii in aproape orice privinta 4 ( colega mea de banca e exasperata deja.. 4 )
sunt sadica, nebuna dupa bani, anime-uri, mancare, muraturi, sare de lamaie, melci, telefoane, muzica,poze, vaci, chestii fluffy, sange, vampiri si cam atat ( cele importante )

anime-uri preferate: am o tona aproape ( am vazut cel putin 100 pana acum ) feel free to ask 10 ( intrebati mai !!!)
manga: am si eu 3 manga-uri amarate 4 ( lasa ca-s bune si astea )

deci cam asta a fost descrierea mea sper ca n-am omis lucuri importante ( cum fac de obicei ) si again feel free to ask anything 10

#2
hy...bine ai venit langa noi pe anime zup101010pupic...sper sa te distrezi si sa imi faci multi prieteni , si sa nu te plictisesti......zby.....spor la postat...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#3
welcomes >: D<
as avea eu o intrebare...care-i semnificatia nickului tau? ^^' pare interesant21
sper sa te acomodezi rpd ^^
c`ya
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#4
mersi 10 nu stiu ce semnificatie are mi-a venit asa o constructie de litere so uite ca s-a transformat in nick-name chestia asre ca in ciuda cuvantului ' tipu' ce s-a strecurat acolo din greseala sunt fata 4 sau cel putin asa m-a facut mama sa cred.....pana acum cred ca sunt fata 4

#5
ca sa nu se mai creeze confuzie,ar fi trebuit sa pui un "a" 21
ar veni..Asadtipa...dar e bine si Asadtipua ^^'''
*sarcasm de moment*


apple
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#6
buna idee 4 dar parca asadtipu suna mai bine 4 anyway asa se creeaza o anume indoiala cu privire la genul meu 4 desi nu cred ca e nimeni asa prost ...

#7
Eh nah,mai stiu eu exemplare ce sunt fete din punct de vedere anatomic,dar al caror gen este de fapt incert(exemplu:eu),asa ca mie imi place nick-ul tau,n-are noima.
Dar sa revin.....
Welcome!Te intampin cu o reverenta.Acuma daca as avea si o crinolina pe mine totul ar fi foarte frumos.
A da,bun venit in clubul celor intorsi pe dos(a.k.a. clubul meu,in care toata lumea e cu capul in jos,chiar si cand vine vorba de concepte).Pentru moment sunt singurul membru oficial,dar esti binevenita si tu.
Partea de aburteala incheiata.
Vreau sa vad cum desenezi[punct]
Welcome again,Happy posting and No Spam!
Cya.
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#8
ma alatur bucuroasa 4 cum desenez..hmm.. cu picioarele 4 ( ocazional, numai ocazional imi folosesc si celelalte membre dar avand in vedere ca atunci cand m-i se spune sa ma ridic, trebuie mentionat " pe picioarele din spate", teoretic desenez cu picioarele , practic...e alta treaba)

e un link la profilul meu numit impropriu site-ul meu,...insa poti vedea acolo galeria mea patetica...

PS: spre o lume mai buna, unde ne vom putea stabili genul!!!

#9
Salut si bine ai venit Ana pe Animezup sper sa te simti bine si sa ai o sedere cat mai lunga si placuta alaturi de noi.
Intrebari nu am asa ca have fun si happy posting.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#10
Gaina mea! Bine ai venit pe AnimeZup, nu stiu ce faceam daca nu te inregistrai tu. Ramaneam fara iubire?
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wazzup ? c: RedAttack23 3 1.735 18-01-2013, 11:37 PM
Ultimul răspuns: RedAttack23
  Wazzup!??! BloodFang 2 2.136 08-07-2008, 10:55 PM
Ultimul răspuns: Jigoku


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)