Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

WTF of the day

#41
Wtf-ul zilei.
Stateam si eu ca omul pe net, frecand menta cand dintr-o data o colega:
Today
8:39pm
ea: cf?
8:39pm
eu:caut un motiv sau forta sa ies din casa pana la magazin
tu?
8:39pm
ea:blana
bine , ce sa fac
ma intrebam ce faci u
8:40pm
Eu:
pai cam atat
8:40pm
Ea:la sc o sa mai vi nu?
8:41pm
Eu:da, de ce?22
21
am fost sapt asta la scoala si cea trecuta
nu ma las de scoala
wtf
8:41pm
Ea:
nuj , pt ca nu mai stie mia nimeni nimic d tn
8:41pm
Eu: dude, au fost zilele de atelier
24
dafuuq
8:42pm
Ea:nuj ce-mi vani

...
Deci...deci....Mpokerface
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#42
Eram cu niste prietene pe banca acum doua zile si discutam , mancam inghetata. La un mom. dat, se opreste un ..amarat in fata noastra.
-Mancati, a?
- ....
-Ia luati de -aici, ciolan! Luati si mancati ciolan! *fluturand parizerul in aer*. A continuat sa spuna asta in timp ce se indeparta... Mpokerface
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#43
De mult vreau sa pun acest What the mothafucka nigga f**k aici.
Acum cateva zile am gasit un pliant de la un restaurant chinezesc. Eu impreuna cu o prietena ne-am uitat peste el, ca tot nu aveam ce face, dar, un lucru misterios s-a intamplat! Dupa ce am citit tot pliantul, ne-am dat seama ce batjocura level asian defapt erau acele... retete originale.
Pentru o bucata de pui si CONDIMENTE CHINEZESTi, vreo 160 de lei vechi. Orez si condimente chinezesti, un bol de cateva sute de grame, tot pe la acelasi pret, dupa care sosuri CHINEZESTI (mai scumpe decat cele romaneste, desi erau acelasi drac) and shit. Really man, are you a fucking troll?

UMFG-ul and SHIT MAN-ul de astazi este in legatura cu pedofilul, pardon, postasul meu preaiubit. 22
revin cu un edit

/edit Uitati aici conversatia ca sa intelegeti (eu si o prietena) ->
Shiro: Postasul meu devine mai pedofil pe zi ce trece.
Yume-chan^^: 21)))))))))de ce ?
Shiro: Astazi imi vorbea despre sex, in timp ce ma tinea de mana si ma privea in ochi. O zi obisnuita.
Yume-chan^^: 22
Shiro: A folosit de vreo 7-10 ori cuvantul "pasarica" in conversatia noastra... (adica a lui, mai mult)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#44
1.
Ma indreptam frumusel spre casa, in autobuz, facand studiu de corp Arab. Publicul meu, format din doi parinti asezati vis a vis si copilul lor care statea langa mine, mancau popcorn in timp ce se uitau cum desenam.
Deodata vine o batrana cu un aer solemn si cu un buchet de trandafiri si e posteaza cu tupeu langa mine, incercand sa imi capteze atentia. Eu eram concentrata la hasura, asa ca nu am reactionat in nici un fel.
Batrana: Hai, ce mai stati?
Eu: Pardon?
Batrana: Ridicati-va! Ori tu, ori copilul!
*WTF face*
Eu: Ma scuzati...doamna, insa eu am probleme si copilul are probleme. In plus, desenez, asa ca nu imi intrerupeti procesul.
Parintii: Ce tupeu la ea!
Intr-un final s-a asezat si a inceput sa se holbeze cum desenam. 21

2.
Tata imi aduce un manunchi de flori culese din padure. (cat un tub gros de desen)
Eu: Ce este cu...astea? *uitandu-se urat la diversitatea de chestii galbene, albe si cu multe frunze*
Tata: Ti-am adus flori, sunt frumoase nu-i asa? Poti sa faci ceai din ele!
Eu: ...da?
*Cateva ore mai tarziu*
Mama: De unde ai buruienie astea? *uitandu-se la fel de urat*
Eu: De la...tata...flori din padure. *zambet inocent*
Mama: Chestia asta este formata din buruieni.
Eu: Dar...spunea ca se poate face si ceai din ele.
Mama: Vezi florile acelea galbene? Sunt otravitoare.
Eu: O Doamne! Puteam sa mor!

3. *Citind continutul unui ceai*
Eu:...Petale de trandafir, ananas, cu aroma de manga...
Mama: Aroma de manga? Ce gust o avea?Msuspicious
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#45
Windowsul meu s-a gandit sa-mi faca o supriza de sarbatori, asa ca a inventat o noua eroare:

Fatal error! ctrl+alt+del pressed

>.< Serios, n-am voie sa deschid task managerul acum?
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#46
Vacante cu muuuulte gafe si surprize...

1. *Dimineata, la bunici, extem de adormita*
Eu: *ragait lung si puternic*
Bunica:...Sanatate.... 0.0
Eu: Sanatate si tie.

2. *pe drum cu prietenii si vecinii, pe banca*
Vecinul se baga in mine.
Eu: Iti simt osul!
Vecinul: WTF femeie?
Eu: Osul bazinului, perversule! Daca voiam sa spun osul ala, bagam un madular sau boner! >.>>

3. *La masa cu o mega furtuna afara*
*incep sa spun o multitudine de prostii in engleza, imitandu-l pe Thor*
Mama: Stiu ca spui prostii!
Eu: *atac de inima* Cum?
Mama: Glumeam! Stii ca nu inteleg nici o iota din ce spui tu! Dar ce spui tu acolo?
Eu: Erm... expresii nordice! Mpokerface
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#47
veneam in seara asta de la liceu, si pe la jumatatea drumului ne iese... o baba in fata. avea un "palmier" fix in frunte; purta o fusta neagra, scurta, si un maiou bej. avea sutienul ridicat peste marginea maioului si i se vedeau sanii presati de piept. arata oribil.
[Imagine: nDIKwXJ.png]

#48
Aparent niste muncitori sunt angajati sa ne izoleze blocul. I-am vazut si eu saptamana trecuta, dar erau pe partea cealalta. A fost superb, e minunat sa fii trezit de batai de ciocan si sunet de bormasina .






___________________________________________________________________
"Do you know those times when you've been put through so much pain you couldn't bear it? Well, that's reality for you."

I have been a FunForFreedom survivor since 7/2/12!
Buy Runescape Gold
Diablo 3 Gold
Buy Runescape Gold
Supporting Leon X Zara! <3
I have a blog!

#49
Vecinii de sus isi gasesc mereu ceva de reparat.Acum cateva azile pe la amiaza am ajuns si eu acasa moarta dupa o zi teribila la scoala.Voiam sa ma pun in pat si sa dorm,a mers.In schimb cand sa ma apuc de teme numa se aude de sus un sunet imposibil.Aia gaureau.Si tot asa pana la 7 seara.
O da,minunata zi.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#50
* La-la-laaa~ Stayin' here, lookin' around~ doar o zi normala de scoala *
OOOHHH~ Ce caiet draguuut~ * spun eu luand caietul colegei mele *
[Imagine: p160513_11-08.jpg?w=300&h=225]
Msuspicious * Wait... Something is wrong here... But what? * .............. * silence, incercand sa gasesc defectul imaginii * Mpokerface * Really? What is "yor"? 22 Google iiiiiit~ 21 *

[Imagine: snapshot_2013-05-17_142357.png?w=528&h=102]
* Oooh... So this is "Yor"... Hmm... Mthoughtful It actually works... "Watch... Yor" *

Dap, lumea devine din ce in ce mai ridicol-surprinzatoare... -.-
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)