Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

WTF of the day

#21
WTF-ul a fost sambata. Singurul pedofil care a avut tot ce trebuia sa aiba unul: masina, replici de agatat si propuneri subtile de a face s** cu el. Restul au fost mici copii in comparatie cu asta.
Am coborat din tramvai si trebuia sa o sun pe prietena mea din liceu sa vina sa ma ia fiindca nu stiam unde locuieste. Stau ce stau si nu stiam de la cine sa iau sa sun, fiindca eu nu aveam credit si acea fata nu stia. Stau ce stau si tipul care a stat in spatele meu in tramvai incepe sa se uite la mine. Eu ma uit la el, ma apropi si incep sa merg in cerc.
El: Te pot ajuta cu ceva?
Eu: Ah... a- ma duceam la cineva si trebuia sa o sun, dar nu am credit.
El incepe sa imi zambeasca si sa ridice din sprancene.
El: Si vrei sa iti dau eu sa suni?
Eu: Daca nu v-ar deranja...
El: Ce retea este?
Eu: Orange sau Cosmote.
*ii dau numarul si defapt tipa e pe Vodafone, apoi il cer omului daca poate cumva sa stearga numarul*
Vorbesc eu cu ea si tipul afla ca nu am niciun iubit si ce varsta am si inca ma privea si etc., termin de vorbit si acum aveam sa astept.
Eu: Multumesc...
El: Nu mai vrei sa te ajut la nimic? 23
Eu: Nu... nu e nevoie. *retragandu-ma in parte opusa lui*
El: Ah, ce pacat. Credeam ca sa o vii sa servim o cafea impreuna!
Eu: ...
Am stat ce am stat si ala ma tot privea, pana cand a plecat si inca imi zambea si isi intorcea capul sa vada daca ma uit.
Cand am plecat de la acea fata, pe la sase, cineva ma claxona pe trecerea de pietoni, dar nu am vazut cine era si am crezut ca e ceva obisnuit. Merg ce merg si tot aud claxonatul, imi intorc capul si era acelasi om care imi facea cu mana sa intru in masina lui.
Eu ramasesem "Really now?!". Am continuat sa merg, ala continua sa ma urmareasca, pana mi-am scos telefonul si m-am prefacut ca sun. Ala a plecat, dand din mana ceva in gen "Pierderea ta", iar eu i-am strigat "SPER SA ARZI IN IAD!".
Just a normal day here.

@DreamsKeeper, da, din pacate nu a mai trait ca sa am invete. Dar ma descurc bine si singura. ^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#22
Ahahahaha !!!!!nu te a invatata mamica sa nu vb cu straini ? Asta se intampla.. daca ceri favoruri 21)

#23


Because in Soviet Russia the grenade is throwing you
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#24
Azi am fost prin parc, dupa ore, cu o prietena. Iar prin asta se intelege ca a trebuit s-o astept vr'o douazeci de minute in parc pentru ca ea iese la o ora dupa mine. Si in timp ce asteptam, m-am asezat pe o bancuta sa citesc. Se apropie o doamna.

Doamna: Ma scuzati, sunt..., am..., deci imi dati niste bani?
Eu: Ma scuzati, nu am.

Plec spre alta zona a parcului, ma asez pe alta bancuta, scot aceeasi carte. Se apropie un domn.

Domnul: Vad ca studiati.
Eu: Nu, astept pe cineva si citesc. *Ma ridic sa plec.*
Domnul: Mergem la o plimbare?
Eu: Nu, ma duc sa astept. In alta parte.

Si dupa toata chestia asta, dupa plimbarea prin parc si alte plimbari adiacente, ma urc in autobuz si plec spre casa. Iar in autobuz scot aceeasi carte ca sa citesc, pentru ca desi aglomerat, drumul era lung. Iar in fata mea era o doamna care ma tot calca pe picioare si se tot lovea de cartea mea cu spatele. Dar doamna coboara si se urca un individ cat un munte. Care se tot baga in mine, si ma lovea si lovea si cartea. Iar la un moment dat aratam ca un copac batut de vant, mai-mai sa cada. Poate e si vina mea, la ce-mi trebuie sa citesc Shakespeare? But, still, wtf was wrong with everyone today?!
River! Make her blue again!

#25
Pozele nu sunt de azi special dar asta a fost WTF-ul zilelor mele:
[Imagine: imag0064e.jpg]
[Imagine: imag0065ze.jpg]
Nimic de zis.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#26
[Imagine: Visions+of+hell.+Need+fapping+material+h...398498.png]

this is my wtf of the day!
Asa sta treaba, forta fara ratiune e tiranie
Si ratiunea fara forta e degeaba !
[Imagine: itachifastbulletmangekyosiggy.gif]

#27
Azi, acum recent, inainte sa sune Sy sa vada ce mai fac si daca mai traiesc... Seful imi zice din anumite motive doamna...

-Domnisoara Mihaela, puteti veni un minut?
*oh great, look at him bitching at something i didn't do and he thinks he told me to do*
-Luati un loc
*nu-i a buna*
- V-am zis sa puneti dosarele in ordine sau nu v-am zis? *pe un ton din ala de urlete*
- *wtf?* Le-am pus in ordine din noiembrie...
- Nu stiti ca trebuie sa stea x la x si y la y si z la z?
- *huh? Poate am vorbit prea incet, zic mai tare acuma* Cum ziceam, le-am asezat in ordine din NOIEMBRIE!!!
- Pai si de ce nu le-ati pus asa? Trebuie sa stau eu sa va zic zi de zi cum sa va faceti treaba?
- *pe bune?* Ati plecat vinerea trecuta si ati venit marti seara, asta mai recent, ieri eu am fost doar juma de zi, deci nu cred ca mi-ati zis zi de zi plus imi ziceti doar urgentele altceva nu...
- Dumneavoastra nu intelegeti romaneste? Cand intru pe usa trebuie sa ma intrebati ce am facut in ziua aia!
- Cand sa va intreb ce ati facut cand incepeti sa ziceti singur? *hai sa il trolam putin 19 *
- DOAMNA MIHAELA V-AM ZIS SA MA INTREBATI!!! Tin minte daca m-ati intrebat sau nu!
- Trebuie sa va intreb cand sa aranjez dosarele? Ca pe-asta nu o stiam...
- Nu, nu trebuie, dar trebuiesc aranjate! De asemenea, e de datoria dumneavoastra sa aveti grija de ele! De ex. sa va uitati pe site si sa spuneti ce ar mai trebui pus acolo ca sa fim promovati! [dosarele nu sunt pe site dar nah...]
- Okay... *no bene acuma trebuie sa am grija si de site-ul lui... unde lia trola candva in voie*

*peste 5 minute*
- Doamna Mihaela, v-am zis sa puneti dosarele in ordine sau nu v-am zis?
- MINTE DE GAINA!!! *Colegele mureau de ras prin spate*
- Pai cred si eu ca aveti minte de gaina, v-am tot zis zi de zi sa puneti dosarele in ordine! *el la mine lol, ala "mister eu am tinere de minte"*

#28
Trec prin centrul orasului, deci fix centrul centrului, si cat astept la semafor trece la pas un logan tunat cu muzica la maxim si trei 'gangsta' in el. Unul scoate tacticos pe geam un pet de 2,5l de bere si il arunca in mijlocul strazii.
Romania.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#29
Trec azi pe langa o scoala generala. Cativa copii bateau mingea pe terenul de sport, iar mai spre poarta scolii ce sa vezi, o copchila, sper ca nu era mai mica de-a 8-a, se saruta cu un barbat (nu pot sa zic ca era prof ca nu-l cunosc).
I was fucking dumbstruck....
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#30




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)