Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vocea Inimii

#21


HELLYYaaa

Buna, scuze ca nu am mai raspuns data trecuta dar fii relax ca ti`am citit si capitolul trecut, faza cu cutia de pateu :)) Oricum capitolul asta a fost frumos, putin mai mult....mult mai mult... Descrierea poate mai mergea dar mie mi`a ajuns si atat cat este. Dialogul nu pot spune ca nu are rost si ca e seexces. Greseli exista, una sau doua dar ce sa faci :| Si pun pariu ca sasuke nu are de gand in acea camera de hotel, numai cu Sakura sa ii dea lectii de chitara sau de frnceza :)) Oricum sunt curios/a sa vad daca va accepta sa faca orica pentru succesul ei. Sper( angel) sa aleaga orice. ;;)

Merci de anunt :*
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Prizoniera Inimii Shadowcat 0 1.712 11-05-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Shadowcat
  Mozaicul Inimii Capsunica 4 2.739 12-04-2012, 03:13 AM
Ultimul răspuns: Hope
  In ritmul inimii onu' 1 2.032 05-12-2011, 05:35 PM
Ultimul răspuns: onu'
  Stapana inimii,printesa focului soricelindragostit 4 3.694 20-06-2011, 07:10 PM
Ultimul răspuns: Candy_Girl_Love.
  Deschide o poartă inimii mele Mayaa 6 4.336 09-03-2011, 06:57 PM
Ultimul răspuns: Rain


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)