Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vise spulberate [+18]

#1
Heyy^^ tot eu ;;).cred ca va dau batai de cap :)),am facut inca un fic :D
mia venit sh` inspiratia;)
So` acuma ficu`:




Capitolul 1

O soarta trista!



Buna sunt Regina.Nu te lua dupa nume asa de mult pentru ca aparentele inseala.Asa cum spuneam sunt o fata saraca si fara parinti.Locuiesc cu fratele meu mai mare,care ma bate mereu pentru ca nu aduc destui bani in casa.Fratele meu seamana mult cu mine,dar nu si la suflet.Eu sunt buna,iar el e ca si un tiran care trebuie detronat.Este mult pre orgolios si rau.A,da scuze,il cheama Fredy,pe scurt Fred.Este blond cu ochii negri,ca si intunericul.E de ajuns o singura privire dea lui ca sa te inspaimanti teribil.El are optisprezece ani,iar eu am doar saisprezece ani,ce dezavantajos nu? Abia astept sa cresc mare ca sa pot scapa de el si sa imi indeplinesc visul.Acela de a fi cantareata.Asta visez eu de la patru ani,insa nu pot sa ajung celebra sugand-o prin wc.Da cum ai auzit,sunt o prostituata.Nu de placere ci pentru a mai putea merge la scoala, si ca sa nu ma mai bata fratemio.El zice ca scoala e o pierdere de vreme,insa eu consider ca este bine sa mergi la scoala.Eu sunt pe clasa a 10,iar fratele meu este pe clasa a 12,dar nu prea da el pe la scoala.Mai mult prefera alcoolul si tarfele decat scoala.Sa nu mai zic si de faptul ca si eu sunt una din „fetele lui”.Da socant stiu,suntem din acelasi sange,dar pentru el e ceva normal.Acum sa va spun de mine.Am parul lung si roscat,ochii mei sunt de culoare neagra,ca si ai fratelui meu doar ca eu nu arunc priviri inspaimantatoare.Am 1,70 si sunt subtire in talie.Am picioare lungi si delicate.Cam atatea despre mine.Cred ca acum te intrebi daca am prieteni nu? Simplu.Nu am niciun prieten.Trist.Stiu.Nu e ciudat deloc,adica cine sa se imprieteneasca cu o prostituata? Mda,ca veni vorba de asta,peste cinci minute ma asteapta un bosorog sa ii fac toate placerile.Acum ma duc sa ma imbrac,sunt trista ca trebuie sa ma injosesc asa de tare.Intru in camera mea,si observ pe pat imbracamintea indecenta pe care trebuie sa o imbrac.Fara alte dicuti,imi iau pe mine o fusta scurta transparenta si un maieu scurt cu un decolteu generos.Apoi imi iau cizmele cu toc.Gata imbracata,ma apropiu de oglinda sa ma machiez destul de vizibil,apoi ies in fata porti si observ un Ferrari negru,lucios.Barbatul dinauntrul automobilului imi face semn sa intru,eu aprob,neavand ce face.Intru in masina,apoi aud vocea soferului:
- Te voi duce eu la Domnul Orry,fufo!
- Bine.
Cu toate acestea spuse,astept sa ajung si sa termin treaba asta murdara.In timp ce ne apropiam de vila acestui „Orry”,eu oftam din ce in ce mai des.O voce se auzi deodata:
- Am ajuns,curvo! Distractie placuta.
- Mda,multumesc mult.
Cum am ajuns,am fost intampinata de un „oarecare” David.Acesta ma privea ciudat.In privirea lui se putea citi mila pentru mine. „ Ce dragut! Daca as fi libera,pe cuvant de nu ma-s indragosti de el,dar asa nu se poate intampla nimic intre noi doi” gandeam eu.Apoi barbatul spuse:
- Buna,Regina,tatal meu te asteapta in dormitor.Vrei sa te conduc?
- Da,multumesc de ajutor!
Intrand in vila oftam din ce in ce mai des.David era atat de dulce si eu eram topita dupa el.Acesta observand ca eu nu par deloc incantata,imi spuse:
- Regina,eu as vrea sa te intreb ceva.Crezi ca poti fi sincera?
- Da,desigur! Ce este?
- Tu esti aici din placere sau doar pentru bani tatalui meu?
- In niciun caz nu sunt aici din placere,sunt pentru bani!
- Eram sigur! O fata asa de frumoasa si dulce ca tine,nu poate face asa ceva din placere!
- Multumesc! Sti esti primul care imi spune asa ceva.
- Te superi daca iti fur un sarut?
- Cum sa...
Dar,replica mi-a fost taiata de sarutul apasat al brunetului.Pentru prima data ma simteam si eu atrasa de cineva.Simteam cum am fluturasi in stomac,simteam cum lumea e a mea,doar pentru cateva momente ma simteam in siguranta.Dupa cateva minute,sarutul se sfarsise.Brunetul nu mai spuse nimic,ci doar ma conduse pana la camera tatalui sau.Am batut cu sfiala,apoi am auzit un „intra” mai nepasator.Am intrat,apoi am simtit cum sunt trantita pe asternutul moale.Am simtit o stare de greata,dar pe urma mi-am dat seama ca trebuie sa imi fac „treaba”.Ma-m dezbracat apoi ia-m dat pantaloni jos barbatului,punandu-mi mana la zona aceea ascunsa,apoi iam dat jos boxeri si am inceput sa ii iau „amicul” in gura.Ma jucam cu el,il mangaiam,vazand placerea barbatului am continuat asa un sfert de ora,dupa aceea am incetat.Ma-m asezat sub el,apoi am simtit cum ma patrunde cu putere.Tipam si plangeam,dar lui nui pasa decat de propria placere.Se juca cu sani mei.Ii tinea in palmele lui bine lucrate si din cand in cand ma musca de cate un sfarc,iar eu scoteam gemete.Dupa doua ore de chin,barbatul imi daduse un gheamantan plin de bani.Cand la-m deschis,am ramas socata.Eram bogata,dar nu pentru mult timp.Dupa ce mam imbracat la loc am iesit din camera,oarecum trista.Am simtit cum sunt prinsa de incheitura mainii.Era David,scumpul si frumosul David.El era brunet cu ochii albastri,parul lui era lins si matasos.Avea inaltimea de 1,80.Era asa de frumos si bun.Pacat ca eu eram doar o tarfa lipsita de valoare.Se uita la mine cu,compasiune.Adoram privirea lui insa nu dupa mult timp spuse:
- Ei bine,sa sti ca mi-ai atras atentia,tu nu esti ca si celelate! Cred ca te vreau si eu o noapte.
- Ei bine afla ca sunt rezervata! Adio!
Nu stiu de ce,dar cuvintele lui ma dureau intr-un fel.Doar nu ma-m indragostit? Nu clar ca nu.

Ba da...sti ca te-ai indragostit...

- Inceteaza! Nu e adevarat! Nu poate fii...
[Imagine: RUASOVNNHBNQMBJBJES.jpg]
Noo` sa renuntz nici macar o fractziune de secunda8
fiindca totdeauna pierzii,dak renuntzi la lupta 8!!
Soo` bye bye pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Am dat foc la vise [+16] Omfaranume 3 3.451 01-09-2013, 08:14 PM
Ultimul răspuns: milu_hinata
  [Naruto] Vise imposibile AkaneIdane 1 1.811 03-08-2012, 09:58 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  Cocktail de vise Nya. 8 5.359 04-07-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Lanul de vise C0caaa!na ~.~ 1 2.060 24-08-2011, 01:51 AM
Ultimul răspuns: Fiction
  VIse si Realitate [ + 18 ] Obs3ssion 4 2.771 09-07-2011, 11:18 AM
Ultimul răspuns: Obs3ssion
  Bucati de vise Drama Queen 1 1.942 27-06-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: +Rin+
  Pierduta prin vise Miss Serenity 26 17.283 24-06-2011, 07:21 PM
Ultimul răspuns: Paty.Paty
  ÃŽntre vise Lust. 4 2.564 14-04-2011, 04:10 PM
Ultimul răspuns: Lust.
  Vise spulberate[drama,romance,actiune. *titlu nedefinit*] Ichigo. 8 5.882 05-03-2011, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  Vise amutite. Icsdeee. 1 2.575 03-02-2011, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)