Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vieţurile lui Lynn şi Nya

#21
Helău !
Dar chiar scrieţi şi postaţi repede, nu glumă *laughs*. Păi, ştiu că am vrut să comentez, dar nu-mi aduc aminte de ce n-am făcut-o . În orice caz.
Îmi place felul în care scrieţi. Liber, narcisit, fără vreo problemă şi amuzant. Păcat de capitole că sunt cam mici, dar chiar şi aşa îmi plac. Replicile nu mi se par deloc seci, ba chiar amuzate : )) . Merită ţinute minte unele dintre ele. Good.
Nu ştiu ce-ar mai trebui să comentez. Per total, e un fic promiţător şi suupeer interesant ; ] . Aştept următorul capitol, care sper că va fi postat la fel de repede. Btw, cine-i tipul ? Hăăh ? *laughs*
*big hug*
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#22
N-am mai dat doua comentarii la acelasi fic, intr-o singura zi, niciodata! Da', na! Toate au un inceput.
La partea cu comedia sunteti cele mai tari, eu, acu', astept ROMANCE~UL!! Da', stiti, mie imi placE de tot acele doua ceasuri desteptatoare, si sunt foarte geloasa ca nu am si eu unul.
Nu stiu ce sa mai zic, ador ficu'. E mirific! E pura comedie si este unul dintre putinele fic-uri pe care le-am citit, si nu m-am plictisit "scanandu-le". Sincerele mele felicitari pentru micuta voastra povestioara! Bravo!!
Astept Nextu'!! *Chuu* :*:*
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#23
Mi-am zis să mă prăbușesc puțin pe aici din lumea mea perfectă și mult, mult prea imaginară.... Că de, trebuie să mai respir și eu, să-mi las mintea în pace câteva secunde..... Deci ficul e o idee mega-originală, și ați băgat și puțin amuzament pe acolo ca să râdem și noi un pic......... Greșeli de tastare n-am văzut, că bănuiesc că scrieți unele cuvinte greșit intenționat pentru a ne amuza, lucru ce e de apreciat. Acțiunea n-ați grăbit-o, narațiunea nu a lăsat de dorit, descriere ați pus puțină pe acolo, n-ați lungit vocalele și consoanele prea mult în așa fel în cât să ne luăm de voi... Cu alte cuvinte, totul a fost perfect. Acum hai postați și voi mai repede ca să am și eu ce citi.


Cu drag si rugându-vă să scrieți mai repede,


Michiyo道代
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#24
Helău, Helău. Când am văzut titlul a trebuit să trec pe-aici, nu? Şi nu ştiu de ce voi, extratereştrii ciudati ( just kiddin', n-aruncati cu ouă după mine) ţineti atât de mult sa pomeniţi de descriere, dialog, chestii, trestii, socoteli o.O". Fic-ul ăsta nu e un fic. Fic-ul ăsta e un "superscumpiliciosşisuperadorabil" ( damn long word ._.) fic (hai, hai, simţiţi-vă măgulite :)) ). Şi oricum fetele ăstea sunt prea geniale ca să uite de descriere şi dialoage, nu vedeţi?
Vorba lui Aly, juma' de Zup o să apara in fic-ul vostru genial, precum prea-tarele director Flaw cu hambărgărul şi Tan, marele şi mişto-ul prof de informatică. Sper că Nea' Caisă ăsta sa se facă compot imediat o.o. Sa vii cu necstul, super- Nya :3.
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#25
Sar`na ! Deja aveti 3 pagini de ieri , lol . Mult , mult .
Fic`ul asta e genial . Ideea e originala , nu creca` mai exista pe zup asa ceva . Cred ca nu mai exista nicaieri asa ceva , voi sunteti unice : )) . Chestia cu ' Lynn ÅŸi Nya cuceresc lumea ' a fost minunata , adorabila : ))
Singura problema este ca folositi prea multe superlative , restul . . . n`am de ce sa comentez , e superb . Replicile voastre chiar sunt foaaarte amuzante . Cine`i baiatul ? ; ; )


* hugs hugs hugs *

Edit ~

am uitat sa spun ca Johnny Depp e adorabilicios <3


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#26
Bun, bun...Am zis ca nu voi comenta nimic, ca aveti deja nu mai putin de 10 miliarde de fani la picioare, da' am zis ca nu va strica unu'-n plus. Imi place mult ficul vostru, satirizeaza lumea reala. Vorba unui prof, "ne mai descretim fruntile. Ador pauza de 2 ore (ce n-as da si eu asa o pauza :X As face de 5 ori inconjurul orasului ) si faza cu hamburgerul si Flaw O_o. Sa nu fiu intrebata de ce, pur si simplu mi-a starnit haz :))Si faza cu " Nu va intereseaza si nici pe mine. Nu scrieti"
Daca as sta sa enumar toate fazele placute de mine, cred ca ar trebui sa iau la puricat tot ce ati scris [ :))], fiindca per ansamblu mi-a placut tot! :X
Aastept continuarea, unicelor!
Am revenit. Am avut o perioada in care nu am reusit sa stau pe niciun forum, respectiv animezup. Sper sa nu existe vreo problema 4
Nu stiu daca voi mai pleca brusc sau daca voi reveni dupa.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)