Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata unui copil

#11
Draga Denny:
In primul rand sunt o ea!Si din cate stiu eu trebuie sa iti spui parerea!Sau mai nou tu esti sefa iar eu imi tin gura????Nu ai nici o legatura cu mine ca sa imi spui sa imi tin gura!Spun ce vreau,cand vreau si unde vreau!Da-ti-mi BAN PERMANENT,nu-mi pasa!As mai zice ceva dar la urma spui ca te-am injurat sau altceva pentru ca sigur vei interpreta gresit.Cine a scris fic-ul si a avut de comentat ceva la replay-ul meu mi-a trimis e-mail nu a inceput sa se dea sefa si sa vada tot forum-ul!Asta inseamna bun simt!Ai ceva cu mine spune-mi prin PM sau e-mail!N-am nevoie de `spectatori`.

Scuze de off dar nu m-am putut aptine!Chiar ma enervat rau chestia asta!

Pentru admin: Da-mi BAN PERMANENT/de care vrei!Ma dore fix undeva!

#12
Aolo, guraliva esti. Cine naiba nu a zis ca nu sunt sefa pe aici ? :-? Aaaa da, nimeni ? -.- Auzi, fato, despre regulile noastre, tu taci si le respecti de nu jet de pe forum.
Eu ador sa am spectatori, asa am si dovezi de puratarea ta al dracu` de idioata, intelegi ? Si fata, nu crezi ca esti cam increzuta ? Cu faza ' eu spun ce vreau, cand vreau si unde vreau' :-@.
Si in plus e datoria mea ca si moderatoare sa le arat userilor, ca una ca tine nu are dreptate cand scoate aberatii de neimaginat. ^^
Si in plus, tu ai facut spectacol, nu eu :3.
Data viitoare daca ai vreo nelamurire, i-a trimite-mi PM sau ia-mi id-ul de la profil, sa vad, ai curaj ? :-?
Ca de gura te tii bine. :| Sa nu iti zic cum era sa-ti zic -_-.

Te-am pupacit :*
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#13
denny si crazy for your love >.< nu imi plac certurile deloc, asa ca de va mai impungeti odata veti avea de-a face cu mine rau de tot amandoua
@Denny, adu-ti aminte de ce am demisionat eu, am zis la caterinca [desi precizasem ca era caterinca] ca "sunt mod si fac ce vreau" si ditamai taraboiul care a iesit, nu cred ca vrei sa ajungi in aceeasi situatie, din nefericire, "sefa" tot eu sunt la ff :))) sunt de cand era yumeria si din prima zi a zupului, so, no dear, nu esti sefa, nimeni nu e sef, esti doar partenera mea :p [in mischief :yes: ], deci, ca sa stabilim atunci cand se petrece ceva si cineva se ia la cearta ma anunti si pe mine, da-mi un pm ^^


@crazyforyourlove te-a deranjat ca te-a facut baiat? Sau te-a deranjat ca ti-a dat peste nas ? La reguli zice clar "Se va comenta ficul si nu persoana" dar tu ai comentat regulile, nu ficul, nu persoana, ci erai offtopic. Nu a zis nimeni sa nu-ti exprimi parerea dar fa-o cu bun simt. Dă tu dovada de bun simt prima inainte sa ceri bun simt de la altii. Ce nu-mi convine e acea afirmatie "spun ce vreau, cand vreau si unde vreau". Pe faza asta in viata si pe forum vei avea multe de suferit :p si explica-mi cum sa iti dam pm [ce e mai sus fara @deny era in pm doar ca spune ca nu ai active pmurile ] Plus ca nu suntem admini, adminii nu se baga pe aici, decat atunci cand eu nu pot intra pe zup. Asadar, daca ai ceva de comentat la adresa lui denny imi trimiti mie frumos pm, doar daca obiectiile tale sunt intemeiate si pe buna dreptate, si tu ai tratat acea persoana cu respect, chiar daca ea nu a facut-o. Nu iti va da nimeni ban permanent, pentru ce-ai facut tu iti luai warn, nu ti-a dat nimeni warn pentru ca de obicei trebuie sa calci de 2 ori stramb ca sa primesti. So stop fighting with denny.
Sper ca am fost inteleasa^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Via?a unui asasin Dimasika 18 7.402 14-07-2013, 01:24 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Viata unui samurai kida's mistery 4 3.667 11-06-2012, 11:32 AM
Ultimul răspuns: kida's mistery
  Dragoste prin ochi de copil onu' 2 2.308 05-12-2011, 05:31 PM
Ultimul răspuns: onu'
  Priveste-mi sufletul de copil..+16 [SasoSaku] Elyy 7 4.128 02-09-2011, 09:30 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Viata unui ninja demonul tigru apare may-yamasi 6 3.553 02-09-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: may-yamasi
  Lacrimi de copil daphnis 0 1.760 19-12-2010, 01:55 AM
Ultimul răspuns: daphnis
  Iubirea vazuta cu alti ochi [manu si ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~ +18] Nywa 4 3.657 15-10-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Noesis
  SxS - Joaca de copil ShoboMik 19 12.444 18-04-2010, 10:42 PM
Ultimul răspuns: Irukandji


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)