Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vampire Blood!

#81
Multumesc ca m-ai anuntat, scuze da numai azi am vazut ca nu am intrat o saptamana pe net. Doamne, este o minune ca ai avut inspiratie, pe bune credeam ca mai trebuie sa astept doua luni :)) . Capitolul asta este mai scurt decat celelalte dar decat nimic...Si mi-a placut, nu ma asteptam ca Alejandro sa vrea sa o apere, ma gandeam ca e inca unul care vrea sa o omoare. Vreau sa vad ce se intampla in continuare, desi sper ca nu va trebui sa astept iar atat. A da, modurile de expunere sunt okay, doar stii asta. E cam inutil comentariul meu, dar nu mai am ce sa zic daca imi place. Succes!


[Imagine: bloody62.jpg]

#82
Buna!Trebuie sa iti spun ca dupa ce am citit toate capitolele postate am ramas placut surprinsa...nici nu stiu ce sa zic despre Kimm,nu cred ca am sa vad vreodata o persoana atat de puternica ca si ea...si toata povestea asta despre vampiri ma lasat...cum sa iti spun???...WOW,dar te asigur ca in sensul bun.
Cat despre restul personajelor sa vedem:Leon is very hot;Raul is cute;Daniel is sweet;Vladimir is charming and Monik...are not able to give me their opinion:)) (las asta in seama baietilor de pe zup,cu speranta ca exista unul)...:bye:

#83
Buna , am citit si eu ficul tau so vreaus a spun ca este chiar wouw . E frumos imi aplce mult de tot . Personajele imi aplc la fel, idee este original , naratiune ai , desriere ai si multa, imi apcle dialog ai si nu e sec asta imi aplce mult de tot . Cel ami mult dint tot ficul imi palce de Kimm si Leon , deci se pare ca ea este Regina vmapirilor. Ciudat ,dar ideea asta este furata :)) ( glumeama ) Aceeasi idee am avut si eu pentru un fic de al meu , dar imi place cum este personalitatei lu Kimm. La inceput cand la-m citit eram cam suparata pentru ce iau facut asa zisul ei frate si cei din scola. Ok nu vreau sa intru in amanute deci fricul este suoer tare il ador mult de tot . Vreau sa vad capitole noi si lungi asa cum era primul capitol . Atat am avut de spsu I-ti ador ficul mult de tot .
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ~Vampire~Knight ~The love between a human and a vampire~ Iryna 5 4.639 09-07-2010, 05:08 PM
Ultimul răspuns: Flash
  For the blood of a Vampire Botan`chan 10 5.569 09-07-2009, 12:13 PM
Ultimul răspuns: Elina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)