Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Capcana iadului

#11
Multumesc foarte mult amandurora, chiar apreciez faptul ca ati citit. Credeam ca nimeni nu mai citeste porcariile de genul asta:)). Sunt impresionata placut. Ma bucur ca nu am scris chiar degeaba. Hmm , let's see :

FallenAngel - Gomen scumpo, l-am terminat. Acela a fost intr-adevar ultimul capitol like I said. Dar nu te supara, chiar acum sunt in lucru (am o noua poveste nu horror dar probabil ca iti va placea sper >:D<) So forgive me >:D<. Ma bucur tare mult ca ti-a placut, apreciez faptul ca ai citit pana la capat. Sper sa citesti si urmatoarea poveste. Multumesc.

Dark Blue - Multumesc tare mult pentru ca ai citit si mi-ai lasat reply >:D< ma bucur tare mult ca ti-a placut, imi creste inima de la atatea complimente, multumesc mult. Asa cum spuneam mai sus am un nou proiect in minte si cu putin noroc va aparea in vreo luna maxim. Multumesc inca o data si sper sa citesti si urmatoarea poveste >:D<.

Ah si daca vreti si aveti timp, puteti trece si pe la ficul meu (acela este lung si aproape terminat, dar am postat doar cateva capitole pe animezup). Mi-ar placea sa va aud parerile. Se numeste Dincolo de Singuratate. Arigatou !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Capcana viselor Marina. 86 58.164 09-01-2013, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  [split] Capcana viselor Vero 14 5.282 04-09-2011, 03:28 PM
Ultimul răspuns: ***aydutza***
  Capcana MorÈ›ii Itsumi 11 5.160 22-11-2010, 09:52 AM
Ultimul răspuns: Itsumi
  Ingerul iadului destramat [+16] until_we_bleed 3 3.380 09-02-2010, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  Capcana dragostei akira-chan 6 4.402 31-07-2009, 10:15 PM
Ultimul răspuns: akira-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)