Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

User vs Personaj

#41
My Teh cu siguranta. Sincera sa fiu Naruto parca avea [ are ] in anime glume SECI ! . Urasc chestia aia.
So Teh. 21

Next:

Denissu-chan vs. Sai [ Naruto ]
Care e mai sarcastic ? [ scuze Denissu-chan daca chiar nu esti sarcastica ^^ ' ]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#42
Nu am vorbit cu Denissu - chan atat de mult ca sa vad daca se sau nu sarcastica dar stiu ca e intelegatoare .
Sai . . . nu am vazut totul animeul Naruto si nicidecum episoadele in care el aparea dar hai sa aleg pe cineva . . . Denissu - chan . O persoana intelegatoare poate sa fie si sarcastica , cred .

Next :
Nee - chan vs Hinata [ din animeul Naruto ]
Care ar fi o prietena mai denajde ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#43
Lol numai animeul Naruto există? lol.
Trecând peste, nu îmi amintesc ca Hinata să fie neapărat o prietenă de nădejde, din ceea ce am văzut eu în anime ul naruto, ci mai degrabă o îndrăgostită loială şi proastă şi timidă ( yeah I'm in some not such a good mood lol ). E cam seacă în multe privinţe şi poate ar fi o prietenă de nădejde dacă ar îndrăzni să facă uneori anumite lucruri. What so ever, o aleg pe Fenneh pentru că , yeah, suntem prietene şi în ceea ce mă priveşte nu m-a dezamăgit până acum.

next: Omogen VS Kyoro-chan ( anime Kyoro chan yeah 24 )
care pune mai multe întrebări? o.O

#44
Am o intrebare : dar trebuie sa facem comparatia asta (sau cum se cheama) cu userul dinaintea noastra sau cu oricare user? iar daca trebuie sa facem cu userul dinaintea noastra , trebuie neaparat sa fie ultimul sau oricare a postat mesaje cu respectiva tema aici?Am pus aceasta lunga intrebare ca sa inteleg mai bine regula acestui joc si nu ii stiu pe toti de pe site cum sunt.Smile

#45
@Ke$ha : userul de dinaintea ta, nu orice user. Poti fi urmatoarea : ) o iau eu pe teh.


Omogen cu siguranta 24 pune intrebari, iar la Kyoro m-am uitat, dar nu cred ca pune ataaaatea intrebari. Asa ca omogen ramana, pe mess ... pune MULTE intrebari 24.

Next:

Teh vs. Amu [ Shugo Chara ]
Care e mai 'cul' ? b-)
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#46
Habar nu am ce sa pun21.Daca deranjeaza pe cineva ce am scris , sa imi zica , ca alta data sa nu mai scriu despre acea persoana.Smile
Sa vedem:

Teh vs Temari (Naruto)

Care e mai autoritara?(?!?)

#47
cine e mai autoritara? :]] pai nu stiu...nici Teh nici Temari nu mi se par foarte autoritare (sau? xD) avand in vedere ca le cunosc la fel de bine (adica cam putin >.>) mi-e cam greu sa aleg...omg, cred ca Teh xD. adica oricum, Temari nu are prea multe repici, so n-am de unde sa stiu ce personalitate are. ma rog, ramane Teh :]

aaaa...

Ke$a v.s Panty (Panty and Stocking with Garterbelt --- ma rog, nu stiu cat de anime e...)

cine e mai..."Ke$a" ??? xD
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#48
Pai Kesha =]]]. Votul meu la ea.
Luka vs Saya [ blood +] ^_^
Care este mai iubitoare?
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#49
Off : Denissu - Chan scrie macar doua randuri daca se poate .

On : Sa fiu sincera . . . pe Luka nu o cunosc iar animeul Blood + nu l - am prea vazut [ cam deloc ] asa ca nu sunt sigura ce as putea raspunde . Dar hai sa vedem . . . cred ca Saya . Poate pare ciudat ca aleg un personaj anime dar asa mi se pare mie . Fara suparare Luka . Cred ca Luka nu e atat de deschisa asa ca . . . Saya e alegerea mea .

Next :
Denissu - Chan vs Shuici [ Gravitation ]
Care e mai visator ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#50
Nyo, nici o problema, nu ma supar xD e true, nu sunt asa iubitoare

pai nu cunosc niciunul (shame on me....) dar totusi cred ca denissu-chan e o fire visatoare. nu ma refer la aeriana, ci la creativitate 10 ma rog, asta e parerea mea, nu stiu cat e de adevarat :] deci aleg denissu-chan.

next: nyo vs sakura (naruto) --- pana de idei...

cine e mai roz? :]]
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  How will die the next user? Miky sweetie :3 24 15.664 16-08-2013, 08:27 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Creeaza un personaj Lolli 23 11.773 05-12-2009, 11:55 AM
Ultimul răspuns: AngelOfTheDark
  user animal neko-chan 13 8.079 19-05-2009, 11:57 PM
Ultimul răspuns: Andrutza


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)