Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

User vs Personaj

#11
Eu una cred ca Lynn e mai crazy si nu ma refer la nebunia in propiul sens al cuvantului. Mie Lina mi se care ca e cam vulgara, nu crazy 22. Nu-mi place de Lina si nici macar nu are aceea caracteristica de 'crazy' . Asa ca o aleg pe Lynn. ^^'

Next:

A'Svear vs Misaki [ Kaichou wa Maid-sana! ]
Care e mai naincrezatoare in baieti ? 65
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#12
Păăăăăăăi, eu una nu știu despre încredeerea sau neîncrederea pe care o are A`Svear față de persoanele din sexul masculin, așa că mi-ar fi cu neputință să comentez ceva pe această temă, și nu prea îmi place să insinuez anumite lucruri dacă nu știu detalii. revenind, știu personajul din manga ( nu știu dacă există și anime ) și știu cât de neîncrezătoare este în băieți, așa că mi-e mai ușor să spun că aceasta este mai neîncrezătoare decât A`Svear din simplul fapt că pe ea nu o cunosc așa bine pe acest plan. Plus că Misaki e așa o figură la tema asta = ))

next: Queen D. versus Hachi ( Nana Komatsu din NANA )
Care este mai sensibilă?

#13
Hachi. De ce ? Pentru ca eu nu prea cunosc userii si cu siguranta nu stiu cum se comporta sau alte calitati ale lor sau etc. Si am aleso pe Hachi pentru ca am vazut anime-ul ( NANA ) si stiu cum se comporta ea, deci raman la Hachi, si sper ca am argumentat destul. ^^

Teh vs. Kaname Chidori ( Full Metal Panic )
Care dintre ele este mai energica ?

Sorry, alte idei nu mi-au venit. """"
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#14
Păi... Mai energică mi se pare Kaname. Nu ştiu de ce, dar mi se pare o fire plină de viaţă şi mult prea zâmbăreaţă... E prea happy. Mă calcă pe nervi, dar sunt sigur că ea este mai energică decât Teh. Dacă ar fi fost altă întrebare, sigur o alegeam pe Tehhie.

Next: Rx vs. Hagu [ Honey and Clover ]

Cine este mai talentată la desen?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#15
Nu o stiu pe Rx ... nu stiu ce talente are, ce desene face. Alta faza n-am vazut H&C, nu o stiu/il stiu pe Hagu .... dar totusi o/il aleg pe ea/el pentru ca mi se pare ca in animeuri orice poate fi mai bun sa spun asa .21 Daca m-antelegeti, desigur :]].


Next:

Metal vs Yasu [ NaNa]

Care e mai cool ? 65
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#16
Metal, for sure. 21 Acum depinde şi ce înţelegi tu prin ' cul '. Pentru că dacă ne luăm după definiţia mea, Metal e mai cul. Plus că mie nu`mi place de Yasu. Ăla se crede cul şi eu nu prea sunt de acord cu el. Metal nu se crede, da` e. xD Foarte tru, right ? Plus că niciodată nu mi`a plăcut Yasu . . . Şi nici anime`ul din care face parte nu prea mi`a plăcut. :d So, îl aleg pe Metal.

Next :

Queen D. vs. Amu [ Shugo Chara ! ]

Care e mai schimbătoare [ adică cu uni e super dulce, dar cu alţi poate fi răutăcioasă ] ?
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#17
Denny vs.Amu O_O
Bun..Denny e ok, cel putin eu o cunosc ca fiind o fata super de treaba, si nu vad nimic rau in asta, insa am vazut ca daca o calca cineva pe codita, ehh, n-ai vrea sa fii prin zona. Cel putin asta e datoria ei, fiind si moderator, e si ideea sa fie dura 4. Nu stiu cum e in realitate, dar cred ca e la fel, dulce..pana o calci pe coada XD
Amu [pinky girl O_O] nu-mi vine sa cred ca acu` cateva luni eram innebunita dupa Shugo Chara XD..ehh asta datorita lui Ikuto..10. Amu`, sincer mi se pare o.k. dar... prea copila -_-". Cred ca rautacioasa e doar atunci cand e Ikuto prin zona, in rest ..nuh.

Cred ca cea mai schimbatoare e Denny, si ma bucur ca face asta... e un om care nu e usor de citit, pastrand o aura de mister, si plus ca uneori e bine sa fii rea iar alte ori buna. Bravo, Denny! :3

Nya vs. Sakura [Kaichou wa Maid-sana!]
care credeti ca e mai visatoare 4 ?

bye-bye!
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#18
Hmm...
Nya este mult mai visătoare, în opinia mea. Sau cel puţin aşa o văd eu. Pe Sakura nu pot să o sufăr şi...mie Nya mi se pare mai visătoare. Ea nu este uneori atentă, mai împiedicată şi d'asta zic eu că ea este cu capul în nori. Plus că, Nya nu este tot timpul visătoare, ci este şi serioasă, cu capul pe umeri. Adică, este cu capul în nori într-un mod moderat.

Next: Kagome vs. Nana Osaki [ Nana ]
Cine are un aer mai de rockeriţă?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#19
Oky, asta e tare 21. Pai Nana este o rockerita in toata puterea cuvantului, acest lucru nu poate fi contrazis. Kagome, nu sunt foarte sigura ca poarta cizme Lolita Style, are un pierce in buza si are un lant legat de blugi...Concluzia: Nana are aer de rockerita mai mult decat Kagome...Parerea mea 39

Next: Metal vs. Yusuke [ Yu Yu Hakusho]
Care-i mai bataus? 65
KyuMin.

#20
Yuseke 100%, nici macar nu il vad pe Metal ca fiind o persoana batausa, sau esti si ma insel eu ? o.o" mi se pare prea pretenios ca sa poata bate pe cineva, eh, daca o fi supar pe careva poate io suci fata la spate dar asta e alt cevasi asta probabil rar, din cate imi amintesc eu, Yuseke se baga in lupta destul de des. Deci pana la urma ramane Yusuke ^^

A'Svear vs. Misa Aname ( Death Note )
Care e mai draguta ?
[Imagine: 9qh35v.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  How will die the next user? Miky sweetie :3 24 15.574 16-08-2013, 08:27 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Creeaza un personaj Lolli 23 11.712 05-12-2009, 11:55 AM
Ultimul răspuns: AngelOfTheDark
  user animal neko-chan 13 8.003 19-05-2009, 11:57 PM
Ultimul răspuns: Andrutza


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)