Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

User vs Personaj

#31
21) Asta sună interesant. Ăă, da, mă abţin. Deci, Lynn e strică uneori dar mie nu mi se pare exagerat de strictă cum este personajul acela, uneori. Adică, hey, ţipă într-una şi câteodată e stresantă, but nevermind that. Iar Lynn nu mi se pare aşa, sau cu mine cel puţin nu a făcut nicio criză gen : the end of the world. E normal şi foarte bine să fii strict, atât cât trebuie, uneori mai mult and stuff, dar dacă ar fii să le punem pe cele două în cotradictoriu cu întrebarea aia, Tsunade e mai strictă.
Nu mai pui că eu am citit prima dată care e mai stricată : )) îmi venea să-mi trag palme şi alta nu : )), ce face trezitul ăsta prea de dimineaţă.

next : Lynnu versus Zetsu ( naruto )
care e mai verde? 15

#32
Zetsu , clar 21 , tipul ala arata ca un cactus in marime naturala si tot e verde 24
Teh vs Ino ( Naruto)
Care este mai modesta? 3
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#33
Ăh pe Teh nu o ştiu personal, şi din câte mai ţin minte Ino nu era cea mai modestă fiinţă. Ăh o aleg pe Teh deşi nu o cunosc : )).
Denny vs. Mio, K-on .

Cine-i mai dulce ?
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#34
O.O Ino din Naruto modesta?! Pai, da-mi voie sa te contrazic, dar mie mi se pare ca Ion nu e deloc modesta:]] De ce? Nu stiu, pur si simplu nu imi place personajul si nici modesta nu o gasesc : |
Teh? Teh pare o fata de treaba, sociala and so. Nu o cunosc prea bine, de fapt deloc, pentru ca nu am reusit sa vorbim pana acum. Dar, in orice caz cred ( sunt sigura) ca Teh e mai modesta ca Ino :]]

Next: .Denissu-chan vs Hinata ( Naruto...hai ca am dat-o pe Naruto=]] )
Care e mai visatoare? ( n-am idei O.O )
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


#35
Nu prea o ştiu eu pe Denissu-chan 21 şi nu ştiu cât de visătoare e ea, dar nici Hinata nu mi se pare aşa... BIne, doar dacă şi când se gândeşte la Naruto, ce şi cum, unde cum, bla bla bla, îmi amintesc chiar acum o fază din anime 21 cu interpretartea ei de visare jalnică. Ok, cred că Hinata e mai visătoare, I just dont know Denissu-chan..

next: ReviÅŸor vs. Elizabeth din Kuroshitsuji
Care e mai stresantă?

Revişor nu e stresantă. Lizzie e super mega ultra enervanto-stresantă : )) ai ghicit, o urăsc.

#36
Cum poţi să o urăşti pe draga mea Lizzie pe care o ador pur şi simplu, scumpa mea personajul meu favorit ce mă enervează orio de câte ori apare în episoade. BTW episodul 6 a fost superb, mi-a plăcut atât de mult, da rsă nu deviem, deci eu personal zic că revişor nu o întrece pe Lizucă a mea la enervat oameni, deci Lizucă e ea ca mai cea mai , so Lizucă rămâne cu titlul, iar Revişor cu faptul că nu enervează lumea.

Next : Teh VS Ciel care e mai cute.

[ vedeţi ce zicet sunt cu ochii pe voi mraaawww ] 15 21

Edit : ştiam eu ştiam. Tehie şi tu eşti o scumpete deasemenea 21 BTW MEH este cea mai mare fană a pisicilor, deşi cred că iese egalitate 21
-

#37
Oh haide. O iubesc pe Teh, ştie foarte bine. Înnebunesc fără ea. E o dulce şi o incredibilă prietenă, vreau să spun... mă suportă, nu? Iar asta e tot ce contează 21. Este drăguţă, chiar este. Dar totuşi, nimeni nu-l poate întrece pe el, pe Ciel! Haide. E genial, îl ador în tot ce face. Nu poate nimeni să-l întreagă în drăgălăşenie, oricine poate fi de acord. ( ştiu eu 15 ) Te dă pe spate orice ar face. Fie că clipeşte, respiră, se holbează ca un prost, tot un super şi delicios de drăguţ este. Deci, cu părere de rău, verdictul meu este acesta: Ciel este mai cute decât Teh!

Now, my turn.
Lynnu vs. Sebastian Michaelis, care e mai obsedat de pisici 15?

#38
Hehe, aţi început cu Kuroshitsuji 33 .
Ei bine, asta e o alegere greeea. Sebastian tot timpul se joacă cu pisici şi le consideră cele mai frumoase animale de companie - normal, în lumea lui animalele de companie erau hidoase. Lynn, plăcându-i pisicile, şi-a făcut şi nişte urechiuşe de mâţă. Hm, e o alegere grea, dar acum nu ştiu sigur dacă lui Lynn îi plac pisicile - adică, dacă e obsedată de ele - sau îi plac în aceeaşi măsură ca alte animale. Sebastian, în schimb, e foarte clar ataşat de pisici şi este singurul animal de companie ce-i place - urăşte câinii.
ÃŽn concluzie, Sebastian e mai obsedat de pisici ca Lynn.

Next: Cherie vs. Elizabeth [ Kuroshitsuji ] Care e mai plină de viaţă ?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#39
21 aoleu ai atins coarda sensibilă. Elizabeth nu e plină de viaţă şi energie, e stupidă, cretină, enervantă şi nu are niciun scop pe planeta asta. Sau pe planeta animeurilor. Bine, decât să mă enerveze pe mine. Lol, chiar urăsc din tot sufletul meu personajul ăsta ( cu o mare mică exagerare ).
Ok, Cherie a mea, my geamăna, are mai multă viaţă în ea şi energie decât " Lizzie". Pentru că le face cu un scop, I mean, e molipsitoare când o vezi plină de viaţă, cum râde, cum profită de tot, cum se distrează, cum vorbeşte, pur şi simplu te face şi pe tine să te simţi mai bine şi te întrebi cum de poate fi aşa de energică şi full of life and such. Şi la care se adaugă că nu e stresantă din cauza asta, sau enervantă, sau stupidă sau ... În orice caz, nu strică nimic ce miar putea plăcea. Pur şi simplu aşa este ea, nu mi se pare că se forţează să fie atât de veselă, se întâmplă pur şi simplu să îi placă viaţa şi să se poată comporta aşa de... zburdalnic : )) că alt cuvânt nu pot găsi.
Ok, pricepurăţi, o aleg pe Cherie.

Metal VS. Kida din Durarara

Care e mai narcisist?

#40
aaa nul stiu pe Metal asa ca nu bag mana in foc deci cred k e Kida.
Teh vs Naruto
Cine este mai bun la glume? ^_^
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  How will die the next user? Miky sweetie :3 24 15.575 16-08-2013, 08:27 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Creeaza un personaj Lolli 23 11.712 05-12-2009, 11:55 AM
Ultimul răspuns: AngelOfTheDark
  user animal neko-chan 13 8.003 19-05-2009, 11:57 PM
Ultimul răspuns: Andrutza


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)