Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un nou început

#11
Hi railor ! Cum face sa aflu despre reanimarea animezup de pe google.

Asa de greu este sa trimiteti un mesaj in masa ? Rai ce sunteti

Oricum bine ca v am regasit ! cam ciudata coincidenta, tocmai alanteieri mi am reactivat si eu forumul...

#12
Ma bucur ca v-ati decis sa "reinviati" forumul, ca sa zic asa 21. Era pacat sa ramana mort, din moment ce obisnuia sa fie unul dintre cele mai faine forumuri, si cele mai active. Si, pentru ca unde-s multi, puterea creste, m-am intors si eu~
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#13
Am zis sa mai dau si eu pe-aici, dupa 4 ani (longer time lurker). Acest thread si faptul ca am vazut ceva activitate recenta mi-au facut ziua! Zup merita sa redevina forumul care era odata.

#14
Ce-i drept, mi-au lipsit forumurile cu desavârșire. Am adorat sistemul pe care se bazează și am administrat câteva comunități restrânse în trecut. I'm glad that it's back and it was a fun ride, dar dintr-un oarecare motiv mediile de genul nu mai prind la public de câțiva ani buni. Banuiesc că se poate revitaliza conceptul până la urmă, er... I'm not even believing myself, but I'm still hoping.
Nu știu cum se face că nu mi-am putut gasi contul de pe care am activat ultima dată, dar mi-am gasit contul ăsta uitat de timp... So here am I. Let's make Zup great again

#15
Wow, e viu!!!
Am revenit si eu.
Ma bucur sa va revad!
Nu mi-am imaginat ca forumul va fi pus iar pe picioare. Multumim Flaw pentru toata munca depusa si tuturor celorlalti admini care sunt in zona.

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#16
Si cum spuneam , mai invie cate unul , doi ... cinci .. si posteaza cate ceva.

Oricum daca tot acest subiect e mai activ ma gandeam sa intreb cati dintre voi a auzit de  Gailee

[Imagine: 5e23b672074b4cb4001dddb025fc3a21.jpg]

#17
Nibbles aici 2 din pacate am uitat parola de la vechiul user si nu mi-o pot recupera, asa ca am facut un alt cont.

Eu m-as bucura daca ar reinvia acest forum. Sunt aici din 2007 si e din ce in ce mai greu sa gasesti un forum inca activ.

#18
Aș fi mulțumit și dacă am avea ceva restrâns, macar pentru început. Încă regret că nu am fost pe cât de activ aș fi vrut aici, dar pe-atunci ți-era pur și simplu prea greu să alegi și să te împarți în mai multe locuri deodată, mai ales dacă aveai o mică istorie în spate pe anumite comunități. Toată acea pasiune pentru forumuri și multitudinea de comunități existente, până și la noi... doar ca să ajungem în punctul în care nu mai avem nimic.

În orice caz, toate alternativele pentru forumuri nu par să aibă ceea ce trebuie, lipsește mereu interacțiunea indirectă, ideea de jurnal-deschis, modul în care se pastrează informația pe care o transmiți depășește orice platformă de scrolling with no direction, accentul nu cade pe ceva trecator, poți reveni oricând la orice subiect. It's basically like a book with no chapters.

#19
Buna tuturor. Imi e dor sa postez aici. Am incercat sa postez pe alte siteuri dar sa fiu sincera fb si ista ocupa prea mult spatiu in viata multora. Ma delectez Mai mult citind povesti aici decat check in pe FB 😥
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#20
(28-09-2020, 11:18 PM)Erina Ozaki A scris: Buna tuturor. Imi e dor sa postez aici. Am incercat sa postez pe alte siteuri dar sa fiu sincera fb si ista ocupa prea mult spatiu in viata multora. Ma delectez Mai mult citind povesti aici decat check in pe FB 😥

Pai de ce nu postezi ... eu am sters contul de fb , ista nu am pt ca am pinterest... nu e asa greu sa postezi.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)