Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un Heiii = ) cat se pOate de mare ;*

#1
Salluuut lume ;p . Eu sunt Paula 5 . am doisprazece anisori . Ma consider un pic mica dar in fine cum spune o colega : Nimeni nu se naste mare :] .
Sunt o fire prietenoasa: ] Plina de viata . Uneori sarita de pe fix si pusa doar pe prosti . Dar asta sunt eu si gata Smile . Iubesc fan-fic-urile ; )) .
Chiar pe moment oarecum, am unul in desfasurare . Ma mai gandesc daca sa-l postez sau nu : " > .
In rest, daca doriti sa mai stiti ceva despre mine doar intrebati ^^ . Eu va stau la dispozitie .
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu . <3

#2
Bine ai venit pe Animezup, xTurbiii!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Helluuu there hug
Ce faci? :]] Eu sunt Beki, incantata de cunostinta ^_^. Sper sa iti placa aici, sa ramai mult timp printre noi si, donno, sa-ti faci multi prieteni. Cu siguranta va fi foarte usor, deoarece cu totii ne adaptam repede :]] Din cate am citit, pari o persoana foarte de treaba si...nu stiu cum sa zic. Chiar ai 12 anisori? :]]] Pare ca ai mai multi >.<
In fine, cateva intrebari:
1. Ce gen de muzica asculti?
2. Ce zodie esti?
3. Ce tari straine iti plac?
4. Ai frati/surori?
5. Urmaresti anime-uri? Care sunt preferatele tale?

Cam atat pentru moment. Inca o data bine ai venit si spor la postat. Hugs.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Heii Bekii ^^ . Si eu ma bucur de cunostinta . Da am doispe ani. Unele fete spun ca mai degraba am vreo cincispe ani . [ asa a spus o fata despre o poza de a mea ] . In fine ..
Ce gen de muzica asculti ?
- Ascult, foarte mult rock si putin pop : ] .
Ce zodie esti ?
- Sunt zodia varsator 5
Ce tari straine iti plac?
- Ah, pai ar fi Italia . Mama a fost si cand a venit ma inebunit cu acel loc. Atatea informati incat a inceput sa imi placa foarte mult asa ca am mers o saptamana si a fost foarte frumos . Ar mai fi si Germania . Este un loc foarte frumos : ) . Dar, ma descurc greu la limba . Verisori mei de acolo doar pe limba aia vorbesc de mine nesimtiti >< . [ Sincer as vrea sa vad Parisul ;x ( asta nu e tara , dar vreau neaparat sa vad acest oras de indragostiiti : (( ) ]
Ai frati / surori ?
- Pai vezi ... am avut ! A existat o sora inainte sa ma nasc eu dar, a murit : ) . Acum avea cinspe ani .
Urmaresti anime-uri? Care sunt preferatele tale ?
- Da urmaresc . Momentan uramaresc pe animekage anime-ul : Nana . Dar, episoadele nu se baga asa repede asa ca mai urmaresc : The World God Only Knows . E destul de cool .
Nu am preferate decat preferat :]] . Acesta este Nana . Pur, si simplu ador acest anime. Este atat de... cool ! : ]

^^
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu . <3

#5
Hey Paula. Da, ti-am urat bunvenit si pe pagina ta insa nu strica sa mai intru si pe aici din cand in cand.
Asculti rock? Gata, esti de-a mea *laughts*. 12 ani? Hai ca nu esti mica ma.
I'm sorry for your sister.

Oricum, intrebari.
Iti lace sa citesti?
Ce gen de filme urmaresti?
Ne vei uimi cu ceva cat de curand?

Well, I think that's all.

#6
Bine ai venit pe forum Paula Smile
Well....
-Citesti?Daca da,atunci care sunt cartile tale preferate?
-Care este culoarea ta preferata?
-Ce preferi:capsunile sau ciresele?
-Ce personaj anime iti place?
Cam atat....
Inca o data bine ai venit si sper sa-ti placa forumul si sa te intelegi bine cu ceilalti membri.
Te iubesc...
...I love you...
...Ti amo...
...Je t'aime....
[Imagine: 2cdwy7q.gif]

#7
Heiii ;*
Iti place sa citesti ?
. Ah.. oarecum . Ocazional . Cand ma plictisesc mai scot o carte din biblioteca si citesc vreo doua trei pagini :]
. Ce gen de gilme urmaresti :
- Pai, urmaresc de pe Antena filmul Cannan . : " > Este destul de interesant . Si abea astept in toamna sa apara Narcisista mea. In rest, ma mai uit la filme de actiune. Imi plac destul de mult : )
. Ne vei uimi cu ceva cat de curand?
- Depinde : ]





_________________________________________________________________________________


Sallut = ]
Citesti ? Daca da care sunt cartile tale preferate ?
Eh, ce citesc eu este ceva mai prostesc : ) . Am primit o carte de un metru . Groasa ca naiba [ scuzatimi limbaju] Sunt toate aventurile lui Harry Potter : ))) . Sincer, am citit doar treizeci de pagini din ea: )) . [ Mno, e vacanta. Mai mult pe afara la distractie . Minte de copil ; p . ]
Care este culoarea ta preferata ?
Am multe culori preferate . Dar, cel mai mult as prefera rosul aprins . Obsesia asta a venit de la fetele cu parul rosu . Foarte fain ; x
- Ce preferi : capsunile sau ciresele ?
- Capsuniiileeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;x Ah, ador gustul lor.
. Ce personaje anime iti plac?
- Imi plac : Nana [ rokaritsa . ] Nobu . [ place paru lui blond ] . Imi mai place si de Hinata din naruto : - " . a, avut o obsesie pentru ea pe clasa intai= )) .
Mersii ;* Sper sa ma intecrez cat mai repede posibil ^^.
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu . <3

#8
Good morning, Paula! Have fun and happy posting.
I'm Jess, nice to meet you. Și nu ești deloc micuță la doisprezece ani. Am văzut că ceilalți ți-au pus destule întrebări dar am să-ți pun și eu câteva.

* Care sunt trupele tale preferate de rock ?
* În ce oraș locuiești ?
* Practici vreun sport ?
* Ai un animal de casă ?

Well, am văzut că avem multe lucruri în comun. ^^ Well, sper să te simpți bine pă zup, să-ți faci mulți prieteni și ne mai citim pă aici! Ședere plăcută, dear! Hugs.
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#9
Bine ai venit paula , sper sa te distrezi pe acest forum impreuna cu noi .

AI FACEEEEEEEEBOOOOOOOOOOOOK ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#10
Salut Paula, Bun venit!
Câşi mi-au luat-o înainte cu întrebările..
Personaj anime favorit? De ce?
Ce preferi galben+violet sau oranj+albastru?
Preferi un răsărit de malul mării, sau un apus de munte?
Unde te vezi peste 5 ani? ( 21 stupid question)

have fun!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heiii Mao-chan 7 3.289 08-08-2015, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Miauti
  Heiii=] Shitty 11 5.049 01-04-2011, 04:35 PM
Ultimul răspuns: Shitty


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)