Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Twilight

#41
L-am vazut si eu si mi s-a facut greata. Nu vreau sa jignesc fanii dar mi se pare jalnic. Kristen este cu capul oriunde altundeva decat la ceea ce trebuie sa faca...asa ca a jucat chiar prost...nu a fost cine stie ce nici de capul lui Rob care apropo nu e dragut. Actiunea a fost...hmmm dezamagitoare pentru un film cu vampiri,iar in unele parti parea fugarita de o torpila.
Asta e parerea mea...soooo...daca nu va convine asta-i viata.
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#42
Nu pot spune ca Twilight este unul dintre cele mai bune filme cu vampiri pe care l-am vazut. Am citit prima carte, doar prima carte, pentru ca atat am avut rabdare [cartile astea ma adorm]. A fost o lectura usoara, insa nu foarte placuta. Filmul, pe langa carte este si mai slab. Personal cred ca tipului i-a stat mult mai bine jucand in Harry Potter. Tipa care o joaca pe Kristen este jalnica; adica sa fim seriosi, mereu, dar mereu, am vazut aceeasi moaca de sictirita pe care o are de cand a inceput seria. Ar trebui sa invete sa isi mai schimbe moaca. Rob... e atat de alb [in viziunea mea arata ca un perete miscator]. Sincer mie nu imi place cum arata. E jalnic, iar tot ce face e scarbos. Cred ca oricine altcineva ar fi aratat bine in rolul asta, dar numai el nu.
In mare filmele sunt relativ jalnice. Ultimul a fost... groaznic. Nu mi-a placut. Efectele sunt destul de dragute, nu asta e problema, problema sunt actorii care joaca naspa. Lu' Jackob ala cred ca i-ar fi stat mai bine in rolul de vampir, desi arata ca o papusa Barbie [nu am nimic cu papusile Barbie, insa cand vad oameni care seamana cu ele ma gandesc la ce e mai rau], fara creier normal, pentru ca m-am plictisit eu de cand tot alearga dupa aia si aia nu vede nimic in afara de peretele ala alb miscator.
Sunt curioasa sa vad si urmatorul film, daca o sa mai fie vreo unul. Eu inca sper la un miracol. Poate, doamne ajuta, urmatorul o sa ma uimeasca, o sa ne uimeasca pe toti astia care avem o parere nu tocmai roz.
We mortals have many weaknesses; we feel too much, hurt too much or too soon we die, but we do have the chance of love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)