Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ToxicK Introduction xD

#11
Liek hi there.Truth to be told,am dat si eu aici ca am vazut ca ai postat la Naruto XD Prima oara I was liek "oh another spammer .__." dupaia eram liek "oh my hentai a normal one ;D Ai vazut Clannaaaaad omgz omgz you won`t find any fan bigger than meh ;> Si uh..iti place yaoi ftw care`i your fav? XD (nush daca ai scris,mi`e lene sa citesc XD)

Si cam atat,mi s`a dus inspiratia lulz
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#12
Cu 6? Wow, asta e ceva.
Eu sunt singura care am intrat la Spiru din fosta mea clasa din generala, si sincer nu regret.La inceput ma gandeam ca ah ce dor o sa-mi fie, si cum o sa ma descurc, dar acum mi-am schibat parerea total.Nici nu-mi imaginez cum e sa nu fi intrat aici, in clasa in care sunt acum.Pe langa faptul ca am cunoscut oameni noi, mi-am facut si niste prieteni la care nu as renunta pentru nimic in lume.Materia hmmmm...depinde.Nu prea am intrat foarte bine in materie (am o singura nota daca-ti poti imagina, de cand a inceput scoala),dar pana acum este ok.Mai putin fizica, la care sunt absolut paralela 22 (si e tare ca am si 3 ore pe saptamana).Dar presimt ca o sa fie din ce in ce mai greu.Oricum a9a mi s-a parut cea mai usoara.App ce profil esti ? Eu sunt la stintele naturii 4 Fratele tau este tot la Sincai presupun.Cunosc si eu pe cineva de acolo, dar e tot a11a 21 (fosta colega de clasa).
Parerea mea despre yaoi...huh, pot spune ca vorbesti cu o fana 21.Inainte eram obsedata, acum mi-a mai trecut, adica nu mai sunt atat de disperata incat sa nu-mi placa nimic inafara de yaoi.Acum il consider mai mult o relaxare...pe mine ma calmeaza sa citesc o manga yaoi 21.Yuri...eh aici e mai complicat.Imi place si nu...depinde.Uneori am chef sa ma uit la yuri, alteori nu...si cand n-am chef, pot spune ca ma plictiseste.
Am o singura intrebare....de ce nu merge sa-ti dau pm?adica eu cred ca stiu, acum nu stiu daca sti si tu....du-te la user CP, edit options, si ai acolo "Receive private messages from other users".Selecteaza si tu ala, deoarece mi-e mai usor sa vb decat aici 3
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#13
[ SexahPineAppleton ] : Heya <333 Da am postat mult la Naruto pentru ca sunt o mare fana a anime-ului xD Ce sa facem daca e prea bun ? xD Da , am vazut Clannad 8 Unul dintre anime-urile mele preferate 8 Grafica excelenta , povestea excelenta 8 Ah prea bun anime-ul 15 Si da imi place mult Yaoi . Cred ca e preferatul meu xD Hmm ... pai pe primul loc ar fi cam Junjou Romantica O.o Il ador pe micutul ala Misaki o.O E sexy o.O Dar cuplul meu preferat e NowakixHiroki <333 Sunt ce mai romantici si frumosi <333 Iar dupa ar veni Loveless , alt anime bun xD

[Nolazy] : Uh in primul rand am mers la profilul meu si am facut tot ce se putea xD Scuze , nu am intrat si acolo sa vad de mesaje , credeam ca pot primi fara sa editez eu pe undeva xD Greseala mea xD
Da ma bucur ca sunt cu ei xD Asa e Smile Nu trebuie sa regreti nimic , pentru ca orice a fost rau trece . Si eu am cunoscut noi prieteni care sunt super de treaba si sunt adevarati prieteni si asta e tot ce conteaza . Da mi se pare si mie ca o sa-mi fie usor acum in a9a xD Aoleu nici eu nu suport fizica , adica eram inebunita dupa ea in a6a si in a7a , dar dupa mi-a venit sa arunc cu ceva dupa ea . Probabil imi placea atat de mult ca era profu super de treaba , era un mos rocker24)) Imi e dor de el 2 Acum n-o suport e prea grea si nu-mi place nici chimia . Doua materii handicapate . Da fratimiu e tot la Sincai o.O Avem clasa una langa alta o.O Eu sunt la mate-info T_T Nu am vrut sa pic asa T_T Ei macar cu matematica stau bine xD Nu stiu ce o sa ma fac cu chimia si fizica xDVom trai si om vedea.
Da mi se pare ca yaoi e cel mai tare gen de dragoste nu stiu cum sa zic 24 Adica de exemplu in anime-ul Junjou Romantica nu e nimic scarbos , e romantic <33 Si pe mine ma relaxeaza mult de tot xD Pe mine yuri ma plictiseste o.O Nu e nimic romantic in el o.O

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#14
Buna Coco.
Bun venit pe AnimeZup.Sper sa te distrezi si sa iti placa siteul acesta.
Sh eu stau prin Vitan,mai pe langa Mall Vitan,si chiar ai dreptate,miroase intr-adevar urat.Imi place la fel de mult rockul si ador Linkin Park.Mie una imi place numele Diana,nu stiu de ce nu il place..2.
As vrea sa tinem legatura,
Zbye & Chu & Kissu pupicpupic[posturi unite]
Buna Coco.
Bun venit pe AnimeZup.Sper sa te distrezi si sa iti placa siteul acesta.
Sh eu stau prin Vitan,mai pe langa Mall Vitan,si chiar ai dreptate,miroase intr-adevar urat.Imi place la fel de mult rockul si ador Linkin Park.Mie una imi place numele Diana,nu stiu de ce nu il place..2.
As vrea sa tinem legatura,
Zbye & Chu & Kissu pupicpupic[posturi unite]
Apropo,am uitat ceva :La ce scoala ai fost cand erai in generala?Eu snt la 84..[posturi unite]
Apropo,am uitat ceva :La ce scoala ai fost cand erai in generala?Eu snt la 84..
Life is unique,take it seriously♥

Life is a game,play it♥

Life is precious,take care of it♥

Life is wealth,guards it♥

Life is happiness,be such as to deserve♥

[Imagine: 75746v3114te48a.gif]
[Imagine: 1587185ltjp3wkjoa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  A little introduction. :) Jessica Gallagher 7 2.731 19-09-2013, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Jessica Gallagher


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)