Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ToxicK Introduction xD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Heya <33 Sunt noua pe forum , chiar daca am dat de el cu mult timp in urma xD Eh ce sa facem ... lenea asta xD Numele meu real este Diana [ imi urasc numele o.O ] Dar prietenii mei imi spun Coco xD Sunt din Bucuresti [ cel mai oribil oras din Romania ] , am 16 ani si sunt in zodia taur xD Daa...incapatanarea isi spune cuvantul xD Imi place mult muzica , rockul e preferatul meu xD Imi plac trupele Simple Plan , Bowling for Soup , Sum 41 , Sr71 , Three days grace , Green Day , Linkin Park si multe altele . Sunt un mare fan al anime-urilor xD Imi plac Bleach , Naruto , Loveless , Elfen Lied , Death Note , Nana , Ghost Hunt , Ghost Stories , TMOHS , Gravitation , Vampire Knight , Dn Angel , Uta Kata , Clannad , Code Guess si etc ca sunt prea multe xD Imi place sa-mi fac prieteni noi si sa ma distrez . Sunt o fire mai copilaroasa , nu-mi place sa fac pe matura xD Hmm...cam atat , daca vreti sa aflati mai multe despre mine doar intrebati =D Bye :3


Ps: Sper sa fim buni prieteni =D
Bine ai venit pe Animezup, ^ToxicK kiD^!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

khadaj

Pai hello, bun venit, sedere placuta, la cat mai multe postari si toate cele.Iar ca intrebare, hmm sa ma gandesc, de ce ai ales nick-ul asta?Cam atat pentru moment.
Buna Coco Smile
Umm, ti-am citit si eu descrierea si am cateva intrebari 4
Cum spuneam:
1. de ce consideri Bucurestiul "cel mai oribil oras din Romania" ? Si eu stau tot in Bucuresti, si pot spune ca iubesc acest oras.Cu tot cu masini, zgomot, aglomeratie, nebunie...nu m-as muta nici sa-mi dai bani.Este...cum sa-ti explic eu...este acasa.Oricum imi pare rau ca ai aceasta impresie.
2.La ce liceu esti?
3.Am vazut ca-ti plac si animeuri shounen-ai asa ca sunt curioasa :ce parere ai despre yaoi?
4.Ai plans vreodata la animeuri? Daca da, la care?
De muzica nu te mai intreb, oricum ai aceleasi gusturi ca si mine.
Cam atat..iti urez si eu bun venit si distractie placuta 4
[ khadaj ]Merci 4 Bine te-am gasit ^^ Multumesc pentru toate cele xD Hmm ... nick-ul ... sa vedem 39 Pai vine de la ceva super banal -_-" Eram odata la scoala in ora de chimie si ne spunea profa nu stiu ce e toxic bla bla , iar in pauza un coleg a facut o gluma "cum ar fi sa fi un copil toxic" 21 Nimic special ... si m-am gandit sa-mi pun nick-ul asa xD

[ nolazy ] 1. Ei bine fiecare cu parerea lui 21 Asta e parerea mea 106 Eu stau in cartierul vitan si miroase ingrozitor prin anumite locuri 24 Vad numai gunoaie pe jos o.O Cand eram in generala , aveam scoala printre nu stiu ce strazi si pe acolo erau numai gunoaie -_-" Nu e ingrijit deloc -_-" Si aglomeratie multa -_-" Tigani o.O Ma rog asta e parerea mea xD Stiu nicaieri nu e ca acasa xD Ai zis-o bine , dar nu stiu 4 Bucurestiul poate deveni mai frumos daca ne-ar pasa , dar noua nu ne prea pasa 21
2. Invat la liceul Sincai , sunt a9a 4
3. Imi place mult yaoi 8 Ador genul acesta . E foarte misto , sunt o mare fana . Ce conteaza daca e iubire intre baieti , conteaza ca e iubire xD Mi se pare ca genul yaoi e cel mai romantic dupa parerea mea .
4. Da am plans la un anime , la Aishiteruze Baby . Nu stiu daca ai vazut anime-ul dar are o gramada de faze triste cu fetita aia mica Yuzuyu 2 Tu ai plans la vreunu ?
Mulumesc ^^
Welcom to animezup, ^ToxicK kiD^ ! ^^
Imi face placere ca s-au inscrisi membri noi in aceste perioade ale inceputului scolii. 71.
Lasand rock-ul la o parte as vrea sa-mi spui care e genul urmator care-ti place in calitate de muzica.
Am vazut ca ai vizionat Nana, pe care il alegi Takumi sau Nobu ? 8 [ sper sa fie Taku 15 ].
Iti place sa scrii fic-uri ? 39 Ai citit vreunu' pe acest site ?
Cam cat timp ai pe site-uri de anime-uri ? 15
Cam atat. Iti urez incaodata welcom, si sper sa te acomodezi repede, daca nu ai facut-o. ^^
Succes in continuare si happy posting and no spam. ^^

[Orice nelamurire poti sa apelezi la mine sau la oricare din staff. Chiar si la membrii mai vechi. ]
Hey merci , bine te-am gasit xD Pai nu stiu de vreo 5 ani ascult Rock xD Dar mai am si alte preferinte cum ar fi unele melodii Pop , dar nu orice melodie compusa la plesneala 21 Nana 8 Unul dintre cele mai frumoase anime-uri .... Pai imi plac amandoi , Takumi bineinteles e mult mai frumos decat Nobu xD Nu avea cum sa nu se indragosteasca Hachi de el , dar pacat ca anime-ul a facut 2 baieti adorabili -_-" Deoarece imi place si Nobu foarte mult si ma intristeaza faptul ca nu a ramas Hachi cu el -_-" desi as vrea sa fie si cu Takumi xDD Eh stiu sunt complicata xD Caracterul lui Takumi a facut-o pe Hachi sa il placa 39 Probabil Nobu era prea obsedat de ea o.O In sensul ca era prea agitat o.O Eh sa trecem peste ... Am scris un fic acum 1 an si ceva o.O Iar acum inca scriu nu am terminat xD Sunt pe la capitolul 6 , dar scriu greu , deoarece sunt ocupata cu scoala T_T Uh greu T_T Am dat peste acest forum cu mult mult mult timp in urma cred ca de prin aprilie sau martie 21 Dar mi-a fost lene sa ma inregistrez si eu xD Leanea ... Am citit o gramada de ficuri de aici si inca citesc . Imi plac la nebunie . Sunt o gramada de persoane care au potential de scriitor . Imi plac animeurile de foarte mult timp o.O De cand eram mica . Sunt o mare fana a lor si mereu caut site-uri , forumuri cu anime , nu neaparat sa ma loghez , me loghez daca imi place forumul xD , doar ca sa vad ce se discuta despre anime-uri . Sunt o gramada de fani anime si asta ma bucura foate mult 4
Hello there toxic fellow mate. Bine ai venit si sper sa te simti bine p`aci. Erm, nu prea sunt question fan-
Iti place sa citesti? If so, ceva carti preferate?
Lucrezi prin photoshop sau altele de genul? Gfx and stuff? ;D
[Mi-e foarte lene sa citesc ce-au mai intrebat mai sus, daca am repetat sorry.]
I`m tox, nice to meet you, again welcome and have fun. >=D
Daca am plans la vre-un anime? Oooo da..se poate spune si asa 21.Mai exact la Nana si Code Geass..astea au fost singurele la care am bocit cu adevarat 10.Nu am vazut inca Aishiteruze Baby, dar cred ca il voi viziona cand voi avea timp.
Sincai hmm? Si eu am vrut sa merg acolo...dar pana la urma am aterizat in Spiru (app eu's a-11a).
Ziceai de cartierul vitan...huh, aceleasi lucruri le-am auzit si de la colega mea de banca, mai ales la faza cu tiganii.Dar, daca treci cu vederea lucrurile astea (si inca cateva 65), orasul nu mai pare chiar atat rau.Cum ai spus si tu...fiecare cu parerea lui.
App, sunt curioasa..am vazut ca yaoi-ul iti place.Dar ce parere ai despre yuri?
[Toxic] : Eh acelasi nume xD Aceleasi ganduri xD Merci si bine te-am gasit deasemenea <33 Eh si mie imi vin greu intrebarile xD Well... nu prea sunt un mare fan al cartilor xD Nu prea le am xD Dar sunt un mare fan al genului horror si am o colectie de vreo 6-7 carti de groaza pe care le-am citit pe toate xD Imi vine interesul cand le citesc xD Dar in general nu prea citesc xD Bun ... Imi plac mult programele de editat poze , am doua PhotoScape si PhotoFiltre luate de pe net pe gratis xD Mwaahahaha :ha: si da lucrez cand am timp si cand nu am ce face xD

[Nolazy] : Da Nana a avut o gramada de faze triste 2 Recunosc , si mie imi venea sa plang 21 Finalul de la Code Geass a fost trist 2 Cand a murit frumosul ala Lelouch 20 De ce a murit ? Era prea frumos pentru omenire :eto: Aproape toata clasa mea din generala s-a dus la sincai 21 cu 6 sunt in aceeasi clasa 8 E misto asa ca ne-am dus la acelasi liceu , pentru ca eram si suntem super buni prieteni . Imi pare rau de ceilalti care s-au dus la alte licee 2 Nu ne prea vedem asa des 2 Eh ma rog , trecem ... o a11a ? Si fratele meu e tot a11a . Multi zic ca e usor in a11a , nu e materia grea . Si fratele meu zice acelasi lucru , tu ce crezi ? Uh groazanic sa traiesti pe aici ... mereu auzi tiganii cum se injura si cum asculta manele la volum maxim pe strada , dar asa se intampla si prin ferentari acolo in rahova o.O O sa ajungem mai putini decat tiganii 24 Well ... yuri 39 Nu prea sunt o mare fana a acestui gen , nu stiu . Am vazut cateva scene yuri din anumite anime-uri , dar nu am vizionat un anime intreg . Ce sa zic ... pana la urma tot dragoste e si n-am nimic de obiectat in privinta asta , dar tot yaoi ramane pe primul loc xD Nu stiu cum e parerea ta , dar mi se pare mult mai interesant , iar cuplurile sunt amuzante xD
Pagini: 1 2