Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A little introduction. :)

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, Jessica Gallagher!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Ely,
sie eu sunt elly 10 nice to meet ya!

Hmm..sa inteleg ca te uiti doar la Naruto si ai vizionat Durarara?
Any manga??? nothing?
cu ce iti ocupi timpul liber?

hope to see ya around here XD

#4
Hi , Elly! Nice to meet you , too. 10
Da, momentan urmaresc doar Naruto.
Nu ma omor dupa manga.
Pai, in timpul liber ascult muzica la casti si la laptop, scriu texte si povesti, desenez, dansez si cant. :3
Thank you for primirea calduroasa. XD pupic

#5
Buna Jess,

Bine ai venit pe forum si speram ca aici cu noi vei descoperi mai multe anime si poate vei prinde ceva interes si in manga. Personal nici eu nu sunt mare avida de manga, dar sunt cateva care mi-au placut foarte mult.

Hmm, citesti cumva? Ai vreun gen sau autor preferat?

Ma gandesc ca esti busy pentru ca anul asta e pregatitor pentru liceu si inveti cam mult, dar sa speram ca iti gasesti timp si pentru noi.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6

#7
Hey Ely~
Bine ai venit pe zup hug Sper sa te distrezi aici si nu ezita sa intri si pe chat, e distractie si acolo 4
Imi place nick-ul tau~ Vreo legatura cu Oasis? Liam/Noel Gallagher sau cu atleta?
Durarara a fost dragut, m-a impresionat intr-un mod placut. Ma bucur ca iti place iti place Naruto 4 Multi nu prea il suporta, poate datorita fillerelor, dunno ^^' Dar are un storyline superb dupa parerea mea, foarte bine structurat, fara a deveni monoton. Well, are niste power-upuri putin exagerate cateodata, dar fac sens oarecum xD
Ce genuri de muzica asculti?
Take care~

#8
Hey~! pupic
Ma bucur ca iti place, dar tin sa te informez ca numele l-am ales la intamplare. 21 L-am vazut acum cativa ani si mi-a placut, nu stiu daca are vreo referinta spre ceva anume.
Da, cateodata puterile lor sunt cam prea exagerate. 21 Nu mi-as fi imaginat niciodata oameni care sa faca asa ceva, nici macar daca erau sf. xD Insa, mie oricum imi place, cum ai zis si tu, nu poate sa te plictiseasca. <3
Pai, eu ascult Kpop, putin Jrock, ROCK, Pop, House, Dubstep.. etc. Totul in afara de chestiile cu Elena Gheorghe si toti artistii ~ca sa-i numesc asa~ romani care se lalaie si nu fac nimic altceva. (sorry fans *sry*) Am mentionat ca urasc manelele si ppulara? Nu? Ei bine, ele fac parte din categoria muzicii pe care nu o prea inghit, desi la botezuri si altele sunt obligata s-o ascult.
Mersi de primirea calduroasa! *hug*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ToxicK Introduction xD ^ToxicK kiD^ 13 6.362 19-12-2009, 12:49 AM
Ultimul răspuns: Kiddo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)